СКОНТО ООД

altech.bg%20
Играч на Велбъжд (Кн) отнесе 2 мача за жълт картон ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 30 Октомври 2009 13:44
 
 Светлозар Момчилов

Светлозар Момчилов ще почива принудително в следващите 2 срещи на Велбъжд (Кн). Той получи жълт картон при гостуването на неговия тим срещу Пирин (Рз).

 Момчилов стана първия играч в трета дивизия този сезон, достигнал „котата“ от 9 жълти картона, за които по правилник се „полага“ наказание ЛСП за 2 срещи.

 
 Георги Шомев (Германея) получи червен картон във Велинград от рефера Георги Иванов

  Още 1 футболист получи наказание за натрупани официални предупреждения след XIV кръг.

За пети жълт картон Мартин Кендашки от Левски (Елин Пелин) ще пропусне гостуването на съотборниците му на Велбъжд (Кюстендил).

 Четирима играчи получиха червени картони в изминалия кръг. За 2 мача „изгоря“ Илиян Масърлиев от Места (Хаджидимово). 

 Останалите трима състезатели ще „изчистят“ червените си картони само в 1 среща. Това са Георги Шомев (Германея), Стоян Райков (Пирин – Рз) и Александър Кацаров (Нови Искър).

 
Следете ни в:

"А" РГ Пз - XVIII кръг

21 февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)2:2Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)0:3Чико-Бунара (Бяга)
КРЛозен0:4Локомотив (Септ)
КРБрацигово7:0Спартак (Кал)
КРСарая3:1Тракиец (Глав)
КРВеличково1:2Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)2:3Балкан (Варвара)
КРЛевски (Ракитово)0:1Левски (Пат)
 Родопи (Коз)-почива

ЮЗ Трета лига - XVIII кръг

24 февруари 2021 г. (сряда) - 14:00 ч.

КРБанско0:0Оборище (Пан)
КРПирин (ГД)1:1Беласица (Пч)
КРГранит (Владая)0:2ФК Кюстендил
КРМарек (Дупница)6:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)0:1Вихрен (Санд)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)1:4Балкан (Бот)
КРПерун (Кресна)0:3Сливнишки герой
ОТЛРилски спортист-:-Пирин (Разлог)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)18+1743
2Марек (Дупница)18+3242
3ФК Кюстендил18+2841
4Вихрен (Сандански)18+19 40
5Чавдар (Етрополе)18+1735
6Ботев (Ихтиман)18+1429
7Оборище (Панагюрище)18+727
8
Пирин (Гоце Делчев)18+626
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Балкан (Ботевград)17+222
11Рилски спортист (Самоков)17-121
12Сливнишки герой (Сливница)18+221
13Надежда (Доброславци)17-1019
14Левски (Чепинци)18-2117
 15  Велбъжд (Кюстендил)18-3012
16Перун (Кресна)18-2312
17Гранит (Владая)18-2612
18Банско18-275
 Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Оборище (Пан)-:-Гранит (Владая)
14:00Надежда (Добр)-:-Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
14:00Балкан (Бот)-:-Перун (Кресна)
14:00Сливнишки герой-:-Рилски спортист
14:00ФК Кюстендил-:-Левски (Чепинци)
14:00Вихрен (Санд)-:-Велбъжд (Кн)
14:00Пирин (Разлог)-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Пирин (ГД)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4248
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)17+4445
 4 Марица (Белово)17+1631
5Левски (Паталеница)17+1328
6Чепинец (Велинград)17+1325
7Спартак (Калугерово)17-1923
 8 Локомотив (Септември)17  023
9Величково17-423
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)17-1518
 12 Тракия (Пазарджик)17-1817
13Левски (Ракитово)17-1016
14Вихър (Ветрен)17-1716
15Оборище II (Панагюрище)17-2816
16Сарая17-3314
17Лозен17-382
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XIX кръг

27 февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Балкан (Варвара)-:-Лозен                   
14:00Родопи (Коз)-:-Сарая  

28 февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Левски (Ракитово)
14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Величково
14:00Левски (Пат)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Оборище II (Пан)-:-Марица (Белово)
14:00Тракиец (Глав)-:-Тракия (Пз)
14:00Локомотив (Септ)-:-Спартак (Кал)
 Брацигово-почива

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.