СКОНТО ООД

altech.bg%20
"Чепинец" излиза за максимума срещу “Сливнишки герой” ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 16 Април 2009 18:46
„Чепинец” ще се изправи срещу Сливнишки герой (Сливница) на стадион „Септември” в Ракитово в среща от поредния ХХIX кръг от първенството на “В” Югозападна футболна група. Заради предстоящите великденски празници всички мачове от този кръг ще се изиграят по изключение в събота от 16 часа вместо в неделя, както е по традиция.

В лагера на „Чепинец” микроклимата е благоприятен след силната серия от 3 поредни победи. Въпреки спечелените точки до момента велинградския клуб все още не е сигурен за участието си в трета дивизия през следващия сезон и трябва да продължи убедителните си игри до края на първенството.

„Мачът със Сливнишки герой (Сливница) е много важен за нас, категоричен бе и старши треньорът Димитър Муртин.

Тимът от Сливница ще бъде лишен от услугите на Ангел Нацков, който е наказан.

„Чепинец” и  „Сливнишки герой” са играли общо 9 пъти в последните 10 години за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези срещи баланса на велинградчани е отрицателен - 2 победи, 1 равенство и 6 загуби, при голова разлика 12-27.


Сезон 2003/04 година
31.08.2003 – Чепинец – Сливнишки герой 4-0
07.03.2004 – Сливнишки герой – Чепинец 1-1

Сезон 2004/05 година
24.10.2004 – Чепинец – Сливнишки герой 2-4
01.05.2005 – Сливнишки герой – Чепинец 8-0 (служ.)

Сезон 2005/06 година

04.09.2005 – Сливнишки герой – Чепинец 2-0
26.02.2006 – Чепинец – Сливнишки герой 0-4

Сезон 2007/08 година
21.10.2007 – Чепинец – Сливнишки герой 1-2
17.04.2008 – Сливнишки герой – Чепинец 3-4

Сезон 2008/09 година
05.10.2008 –Сливнишки герой – Чепинец 3-0
 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVI кръг

14 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБеласица (Пч)0:2Хебър (Пз)
КРСвобода (Пещера)2:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист0:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)2:2Миньор (Пк)
КРПирин (ГД)2:1Марек (Дупница)
КРЦСКА 1948 (Сф)2:0Банско
КРБотев (Ихтиман)3:2Септември (Сим)
КРГерманея (Сб)1:1Пирин (Разлог)
КРОФК Елин Пелин1:3Чавдар (Етрополе)

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

14 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБратаница1:1Родопи (Коз)
КРБрацигово2:1Величково
КРЛокомотив (Септ)4:1Оборище II (Пан)

15 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

СЛЗенит (В. дол)0:3Левски (Пат)

15 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел) 7:0 Тракия (Пз)         
КРТракиец (Глав)0:0Чико-Бунара (Бяга)
КРБалкан (Варвара)1:1Сарая
КРСпартак (Кал)3:1Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - XV кръг

15 април 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Оборище (Пан)   
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)26+6170
2Хебър (Пазарджик)26+4167
3 Вихрен (Сандански)26+2552
 4  Септември (Симитли)26+1340
5 Банско26+1039
6 Чавдар (Етрополе)
26+637
7 Сливнишки герой (Сливница)
26+336
8Марек (Дупница)
26-335
9Миньор (Перник)
26 035
10
Свобода (Пещера)
26-1334
11Балкан (Ботевград)
26-333
 12 Беласица (Петрич)
26-732
13Пирин (Разлог)26+331
14Рилски спортист (Самоков)26-529
 15  Пирин (Гоце Делчев)26-3525
16Ботев (Ихтиман)26-3023
17Германея (Сапарева баня)26-2621
18ОФК Елин Пелин26-4017
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00
Хебър (Пз)-:-Свобода (Пещера)
16:00Банско-:-Рилски спортист
16:00Марек (Дупница)-:-Септември (Сим)
16:00Балкан (Бот)-:-ЦСКА 1948 (Сф)
16:00Миньор (Пк)-:-Беласица (Пч)
16:00Германея (Сб)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Сливнишки герой-:-Пирин (ГД)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Вихрен (Санд)
16:00Пирин (Разлог)-:-ОФК Елин Пелин

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)22+6961
2Брацигово22+4253
3 Левски (Паталеница)22+3149
 4 Балкан (Варвара)22+2746
5 Чепинец (Велинград)22+4246
6Оборище II (Панагюрище)22 032
7Величково
22-128
 8 Вихър (Ветрен)22-1926
9Сарая22-625
10
Тракиец (Главиница)22-1724
11Локомотив (Септември)22-724
 12 Спартак (Калугерово)22-722
13Тракия (Пазарджик)22-3521
14Родопи  (Козарско)22-1320
 15  Братаница22-4415
16Зенит (Ветрен дол)22-6213
 

Есенно класиране

"А" ОФГ Пз - XXV кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00       Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
16:00Левски (Пат)-:-Братаница

22 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00        Тракиец (Глав)-:-Балкан (Варвара)
СЛВеличково3:0Зенит (В. дол)

22 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел) 
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Брацигово
16:00Родопи (Коз)-:-Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)-:-Сарая
shopsector.com%20
 

Кой е тук?

В момента има 85 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер