СКОНТО ООД

altech.bg%20
"Чепинец" излиза за максимума срещу “Сливнишки герой” ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 16 Април 2009 17:46
„Чепинец” ще се изправи срещу Сливнишки герой (Сливница) на стадион „Септември” в Ракитово в среща от поредния ХХIX кръг от първенството на “В” Югозападна футболна група. Заради предстоящите великденски празници всички мачове от този кръг ще се изиграят по изключение в събота от 16 часа вместо в неделя, както е по традиция.

В лагера на „Чепинец” микроклимата е благоприятен след силната серия от 3 поредни победи. Въпреки спечелените точки до момента велинградския клуб все още не е сигурен за участието си в трета дивизия през следващия сезон и трябва да продължи убедителните си игри до края на първенството.

„Мачът със Сливнишки герой (Сливница) е много важен за нас, категоричен бе и старши треньорът Димитър Муртин.

Тимът от Сливница ще бъде лишен от услугите на Ангел Нацков, който е наказан.

„Чепинец” и  „Сливнишки герой” са играли общо 9 пъти в последните 10 години за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези срещи баланса на велинградчани е отрицателен - 2 победи, 1 равенство и 6 загуби, при голова разлика 12-27.


Сезон 2003/04 година
31.08.2003 – Чепинец – Сливнишки герой 4-0
07.03.2004 – Сливнишки герой – Чепинец 1-1

Сезон 2004/05 година
24.10.2004 – Чепинец – Сливнишки герой 2-4
01.05.2005 – Сливнишки герой – Чепинец 8-0 (служ.)

Сезон 2005/06 година

04.09.2005 – Сливнишки герой – Чепинец 2-0
26.02.2006 – Чепинец – Сливнишки герой 0-4

Сезон 2007/08 година
21.10.2007 – Чепинец – Сливнишки герой 1-2
17.04.2008 – Сливнишки герой – Чепинец 3-4

Сезон 2008/09 година
05.10.2008 –Сливнишки герой – Чепинец 3-0
 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVIII кръг

22 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)3:2Беласица (Пч)
КРМиньор (Пк)1:0Надежда (Добр)
КРФК Кюстендил2:1Балкан (Бот)
КРБотев (Ихтиман)1:1Пирин (Разлог)
КРБанско0:2Вихрен (Санд)
КРСливнишки герой1:2Спортист (Своге)
ОТЛРилски спортист-:-Перун (Кресна)
КРМарек (Дупница)0:2Чавдар (Етрополе)
Септември (Сим)-почива

4-та лига Пз - XVI кръг

22 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КР   Лозен0:3Балкан (Варвара)
КРРодопи (Коз)4:6Тракия (Пз)
КР Марица (Белово)3:1Тракиец (Глав)
КРЛевски (Пат)2:0Сарая

23 февруари 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:1Локомотив (Септ)  
КР  Чико-Бунара (Бяга)1:0Величково
КРСпартак (Кал)0:0Вихър (Ветрен)
 Брацигово-почива
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
17+2942
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)17+1536
4Спортист (Своге)17+9 34
5Оборище (Панагюрище)17+1531
6ФК Кюстендил17+1031
7Сливнишки герой (Сливница)17+627
8
Банско17+826
9
Беласица (Петрич)17-322
10
Чавдар (Етрополе)17+120
11Ботев (Ихтиман)17-1119
  12Надежда (Доброславци)17-717
13Балкан (Ботевград)17-1215
14Марек (Дупница)17-2015
 15  Пирин (Разлог)17-1114
16Рилски спортист (Самоков)16-208
17Перун (Кресна)16-277
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

29 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Балкан (Бот)-:-Оборище (Пан)
14:00Спортист (Своге)-:-Миньор (Пк)
14:00Надежда (Добр)-:-ФК Кюстендил
14:00Перун (Кресна)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Беласица (Пч)-:-Септември (Сим)
14:00Пирин (Разлог)-:-Сливнишки герой
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Рилски спортист
14:00Вихрен (Санд)-:-Марек (Дупница)
Банско-почива
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)15+5041
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)15+3034
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)15+1126
6Марица (Белово)15+1026
7Левски (Паталеница)15+322
 8 Спартак (Калугерово)15-1120
9Величково15+218
10
Родопи (Козарско)15-617
11Тракиец (Главиница)15-1016
 12 Сарая15-2412
13Тракия (Пазарджик)15-2110
14Лозен15-438
 15  Вихър (Ветрен)15-573
 

Есенно класиране Подробно класиране

4-та лига Пз - XVII кръг

29 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Вихър (Ветрен)-:-Чепинец (Вел)
14:00Тракия (Пз)-:-Величково
14:00Сарая-:-Лозен
14:00Брацигово-:-Марица (Белово)      

1 март 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Левски (Пат)-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00Тракиец (Глав)-:-Спартак (Кал)
14:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)
 Балкан (Варвара)-почива

Кой е тук?

В момента има 18 посетителя в сайта

Приятели

. .
.