СКОНТО ООД

altech.bg%20
Международна съдийка с дебют във "В" група ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 24 Октомври 2009 17:19
 
 Иво Герасимов (вляво)

Дамско трио за първи път през сезона ще реферира мач в трета дивизия. Международната съдийка Димитрина Милкова от София ще раздава правосъдие на срещата между лидера Малеш (Микрево) и Хебър (Пазарджик). Това ще бъде и дебюта и като главен съдия в Югозапдната "В" АФГ. Нейният брат Ивайло Милков също е в съдийската гилдия и в момента е помощник в "А" група.

Две съдийски бригади от Кюстендилска област получиха доверие от СК към ЗС на БФС - София в този кръг.
Добре познатия Младен Пенев от града под Хисарлъка ще изведе на стадион „Цар Самуил” в Петрич съставите на Беласица (Пч) и Ботев (Ихтиман).

Колегата му Иво Герасимов от Бобов дол пък ще надува свирката на срещата Левски (Елин Пелин) – Нови Искър.

Иво Ценов ще ръководи двубоя между Перун (Кресна) и Струмска слава (Радомир). Реферът от столицата получава трето назначение от началото на сезона, в който той направи дебют като ръководещ съдия в Югозападната „В” АФГ. Иво Ценов вече свири една среща на митичния стадион „Македония” в Кресна преди 3 седмици. Тогава домакините спечелиха с 4-1 срещу административно извадения впоследствие от трета дивизия тим на Миньор 1919 (Перник).

Благоевградския рефер Драган Стойков – Пикси ще свири един от най-интересните двубои в този кръг. Той противопоставя Витоша (Бистрица) и Миньор (Бобов дол).

Стоян Владимиров от София получи назначение за двубоя в Разлог между местния Пирин (Рз) и гостуващия Велбъжд (Кюстендил).

Пернишкия арбитър Лъчезар Христов ще направи своя дебют като главен арбитър в трета дивизия на мача Сливнишки герой (Сливница) – Бенковски (Костинброд). Стадиона в Сливница се очертава като най-предпочитан от СК към ЗС на БФС – София за тестване на млади арбитри. На този стадион през настоящото първенство вече дебютираха като ръководещи рефери столичанина Иво Ценов и Георги Стоянов от Благоевград.

Сблъсъкът между Витоша (Долна Диканя) и Места (Хаджидимово) бе поверен на столичанина Михаил Цонев.

Изненадващо без наряд в този кръг останаха реферите от Пазарджишката съдийска колегия.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.