СКОНТО ООД

altech.bg%20
Международна съдийка с дебют във "В" група ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 24 Октомври 2009 17:19
 
 Иво Герасимов (вляво)

Дамско трио за първи път през сезона ще реферира мач в трета дивизия. Международната съдийка Димитрина Милкова от София ще раздава правосъдие на срещата между лидера Малеш (Микрево) и Хебър (Пазарджик). Това ще бъде и дебюта и като главен съдия в Югозапдната "В" АФГ. Нейният брат Ивайло Милков също е в съдийската гилдия и в момента е помощник в "А" група.

Две съдийски бригади от Кюстендилска област получиха доверие от СК към ЗС на БФС - София в този кръг.
Добре познатия Младен Пенев от града под Хисарлъка ще изведе на стадион „Цар Самуил” в Петрич съставите на Беласица (Пч) и Ботев (Ихтиман).

Колегата му Иво Герасимов от Бобов дол пък ще надува свирката на срещата Левски (Елин Пелин) – Нови Искър.

Иво Ценов ще ръководи двубоя между Перун (Кресна) и Струмска слава (Радомир). Реферът от столицата получава трето назначение от началото на сезона, в който той направи дебют като ръководещ съдия в Югозападната „В” АФГ. Иво Ценов вече свири една среща на митичния стадион „Македония” в Кресна преди 3 седмици. Тогава домакините спечелиха с 4-1 срещу административно извадения впоследствие от трета дивизия тим на Миньор 1919 (Перник).

Благоевградския рефер Драган Стойков – Пикси ще свири един от най-интересните двубои в този кръг. Той противопоставя Витоша (Бистрица) и Миньор (Бобов дол).

Стоян Владимиров от София получи назначение за двубоя в Разлог между местния Пирин (Рз) и гостуващия Велбъжд (Кюстендил).

Пернишкия арбитър Лъчезар Христов ще направи своя дебют като главен арбитър в трета дивизия на мача Сливнишки герой (Сливница) – Бенковски (Костинброд). Стадиона в Сливница се очертава като най-предпочитан от СК към ЗС на БФС – София за тестване на млади арбитри. На този стадион през настоящото първенство вече дебютираха като ръководещи рефери столичанина Иво Ценов и Георги Стоянов от Благоевград.

Сблъсъкът между Витоша (Долна Диканя) и Места (Хаджидимово) бе поверен на столичанина Михаил Цонев.

Изненадващо без наряд в този кръг останаха реферите от Пазарджишката съдийска колегия.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРРилски спортист2:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРБеласица (Пч)
1:0Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)
4:3Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)
1:4Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)
2:1Банско
КРВихрен (Санд)
3:1Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:2Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
5:1Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)29+4075
2Оборище (Панагюрище)29+2766
3 Вихрен (Сандански)
29+1152
 4  Сливнишки герой (Сливница)
29+2450
5 Банско
29+1950
6 Миньор (Перник)
29+1548
7Пирин (Разлог)
29+1044
8Рилски спортист (Самоков)29 039
9Беласица (Петрич)29+739
10
Чавдар (Етрополе)29+937
11Септември (Симитли)
29-335
 12 Марек (Дупница)
29-533
13Надежда (Доброславци)
29-1533
14Балкан (Ботевград)
29-1531
 15  Спортист (Своге)
29-1530
16Германея (Сапарева баня)
29-2629
17Ботев (Ихтиман)29-3625
18Велбъжд (Кюстендил)29-478
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVIII кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
13Васил ТачевБеласица/Оборище
13Руслан ИвановХебър

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

4 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Надежда (Добр)
-:-Оборище (Пан)
18:00 Германея (Сб)
-:-Миньор (Пк)
18:00Чавдар (Етрополе)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Балкан (Бот)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Сливнишки герой
-:-Спортист (Своге)
18:00Банско
-:-Рилски спортист
18:00Септември (Сим)
-:-Беласица (Пч)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 17 посетителя в сайта

Приятели

. .
.