СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Син на бивш съдийски шеф свири в Костинброд ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 16 Октомври 2009 11:14

Перничанина Виктор Лазаров дебютира в неделя

 Мартин Александров

Мартин Александров получи наряд в среща от поредния XIII кръг на Югозападната „В” АФГ. Синът на бившия съдийски шеф Борислав Александров ще надува свирката на мача между Бенковски (Костинброд) и Малеш (Микрево). Домакините са на предпоследното 18-то място, а гостите са убедителен лидер до момента. На Мартин Александров ще помагат опитните Йордан Александров и Стоян Христов.

Син на друг бивш рефер и понастоящем кмет на Симитли Апостол Апостолов - Поли също има мач тази неделя. Стефан Апостолов ще бъде главен съдия на възловата среща в Ихтиман между местния „Ботев” и гостуващия Бенковски (Пз). Младия съдия от Симитли веднъж този сезон вече бе главен арбитър в Ихтиман. Под негово ръководство Ботев (Ихтиман) и Нови Искър завършиха 1-1.

 Виктор Лазаров

Дебют като главен съдия в третия ешелон ще направи Виктор Лазаров от Перник. Той ще получи „бойно кръщение” на стадион „Димитър Лекин” в мача Места (Хаджидимово) – Витоша (Бистрица).

Пазарджишки рефери получиха наряд за мача Велбъжд (Кн) – Витоша (Долна Диканя). Главен съдия ще бъде Цанко Миндалов.

Столичанина Йото Гарабедов ще раздава правосъдие на двубоя между Миньор (Бд) и Беласица (Петрич).

 Петър Доровски

Колегата му Петър Доровски от София бе пратен да свири срещата Нови Искър – Пирин (Разлог), която ще се играе на стадион „Димитър Пенев” в Мировяне.

Дупнишкия адвокат Йонко Гергов пък бе назначен на срещата Сливнишки герой (Сливница) – Перун (Кресна).

Съдия от Костинброд взе мача между Германея (Сапарева баня) и Струмска слава (Радомир). Главен арбитър ще бъде Максим Максимов.

Двубоят Хебър (Пазарджик) и Левски (Елин Пелин) ще бъде в ръцете на санданчанина Борислав Митрев.

 
fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2017 г. (петък) - 17:00 ч.

КРБратаница2:2Тракия (Пз)
КРБалкан (Варвара)4:1Величково
КРТракиец (Глав)2:1Родопи (Коз)
КРЗенит (В. дол)2:2Оборище II (Пан)
КРЧико-Бунара (Бяга)2:1Левски (Пат)
КРБрацигово5:0Вихър (Ветрен)
КРСпартак (Кал)2:1Сарая

24 септември 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)

ЮЗ Трета лига - VII кръг

23 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)-:-ОФК Елин Пелин
17:00Сливнишки герой-:-Свобода (Пещера)
17:00Миньор (Пк)-:-Германея (Сб)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Пирин (Разлог)
17:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
17:00Пирин (ГД)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Балкан (Бот)-:-Вихрен (Санд)
17:00Банско-:-Беласица (Пч)
17:00Марек (Дупница)-:-ЦСКА 1948 (Сф)

Обл. п-во за деца - I кръг

23 септември 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - III кръг

24 септември 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

11:30Левски (Сф)-:-Чепинец (Вел)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)6+1316
2Вихрен (Сандански)6+1215
3 Хебър (Пазарджик)6+615
 4  Септември (Симитли)6+812
5 Банско6+412
6 Беласица (Петрич)6-111
7 Чавдар (Етрополе)6+210
8Миньор (Перник)6+110
9Свобода (Пещера)6 010
10
Сливнишки герой (Сливница)6-19
11Рилски спортист (Самоков)6 07
 12 Пирин (Разлог)6-25
13Марек (Дупница)6-15
14Балкан (Ботевград)6-45
 15  Пирин (Гоце Делчев)6-85
16ОФК Елин Пелин6-54
17Германея (Сапарева баня)6-111
18Ботев (Ихтиман)6-131
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

27 септември 2017 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Вихрен (Санд)-:-Хебър (Пз)
17:00Свобода (Пещера)-:- Банско
17:00Германея (Сб)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-Пирин (Разлог)
17:00ОФК Елин Пелин-:-Миньор (Пк)
17:00Рилски спортист-:-Марек (Дупница)
17:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот)
17:00Пирин (ГД)-:-Септември (Сим)
17:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)6+2318
2Балкан (Варвара)6+1618
3 Брацигово6+1418
 4  Левски (Паталеница)6+212
5 Чепинец (Велинград)5+1310
6 Спартак (Калугерово)6+69
7Вихър (Ветрен)6-49
 8 Сарая6-29
9Тракия (Пазарджик)6-118
10
Оборище II (Панагюрище)6-27
11Локомотив (Септември)5-14
 12 Величково6-44
13Тракиец (Главиница)6-44
14Братаница6-144
 15  Зенит (Ветрен дол)6-202
16Родопи  (Козарско)6-120
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - VII кръг

30 септември 2017 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Левски (Пат) -:- Тракиец (Глав)

30 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен) -:- Зенит (В. дол)
17:00Оборище II (Пан) -:- Братаница
17:00Родопи (Коз)-:-Брацигово

1 октомври 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)
17:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Кал)
17:00Сарая-:-Локомотив (Септ)
17:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 56 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер