СКОНТО ООД

altech.bg%20
Югозападната “В” група остана с 19 отбора ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Октомври 2009 21:16

ЗС на БФС – София извади от групата Миньор 1919 (Пк)

 ФК Миньор 1919 (Пк) „плати данък” за демонстративното напускане на терена в Радомир

ФК Миньор 1919 (Перник) приключи участието си в Югозападната „В” АФГ. Тимът официално бе изваден от трета дивизия, както прогнозира още в неделя VELSPORT24.com.

Днешното заседание на Дисциплинарната комисия се оказа фатално за състава от пернишкия квартал „Димова махала”.

Перничани забъркаха страхотен скандал при гостуването им на Струмска слава (Радомир) в среща от ХII кръг на Югозападната „В“ група.

 Славчо Павлов

В 87-та минута футболистите на пернишкия клуб получиха нареждане от треньора си Славчо Павлов да напуснат терена. До този момент резултата бе 1-0 в полза на домакините от Радомир.

Наставникът на гостите имаше сериозни претенции към съдийството в мача. Според щаба на „жълто-черните“ попадението за домакините е станало от засада.

„Дори и да е имало съдийски грешки, постъпката на перничани е безумна. БФС взе строго, но справедливо решение по случая с Миньор 1919 (Пк)“, коментираха за VELSPORT24.com футболни чиновници.

Дисциплинарната комисия глоби пернишкия клуб с парична санкция в размер на 1000 лева. Със 750 лева пък бе одрусан треньора Славчо Павлов.

Оттук нататък във всеки кръг в трета дивизия ще има по 1 почиващ отбор, а всички резултати с участието на пернишкия клуб до този момент ще бъдат анулирани.

Първият отбор, който няма да има мач в неделя ще е състава на Чепинец (Велинград). Така тимът от курортния ще се концентрира за следващото си домакинство срещу Германея (Сапарева баня) на 25 октомври.

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 8 посетителя в сайта

Приятели

. .
.