СКОНТО ООД

altech.bg%20
Бенковски (Пз) ще защитава 100%-вия си точков актив в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 10 Октомври 2009 22:38

„Малеш“ и „Сливнишки герой“ ще се срещнат в Ново Делчево

 Бенковски (Пз) може да съкрати изоставането си от Миньор (Бобов дол) в директния сблъсък между двата тима

Съставът на Бенковски (Пазарджик) ще приеме Миньор (Бд) в среща от XII кръг на първенството на Югозападната „В” АФГ. Всички срещи в неделя (11 октомври) започват в 16 часа. Отборът на Бенковски (Пз) има пълен актив от точки на пазарджишка земя и влиза като фаворит в срещата. Гостите от Бобов дол изпитват финансови трудности и едва ли ще бъдат пределно мотивирани срещу силния си съперник.

 Бисер Никифоров

Срещата е поверена на пернишкия рефер Бисер Никифоров.

На стадион „Цар Самуил” Беласица (Петрич) излиза срещу Места (Хаджидимово). Назначение за главен съдия получи бившия играч на Спартак (Плевен) – Таско Тасков от София.

Водачът в трета дивизия – Малеш (Микрево) ще домакинства на Сливнишки герой (Сливница). Двубоят ще се изиграе на стадиона в село Ново Делчево. През сезон 2003/04 година там играеше домакинствата си в Югозападната „В” група хитовия за времето си местен тим „Изтребител“.

 Симеон Петров

Главен съдия на този двубой ще бъде Симеон Петров от София.

На стадион „Македония” в Кресна домакините от Перун ще имат за съперник Германея (Сапарева баня). Срещата ще реферира Иван Бундов от Пазарджик.

Отборът на Витоша (Бистрица) ще излезе в Герман срещу направилия грешна стъпка Велбъжд (Кюстендил). За главен съдия е назначен Борислав Колев от София.

Шлагерът в третия ешелон - Пирин (Разлог) ще има задача да вземе трите точки срещу Хебър (Пазарджик). Представител на Темида ще бъде Росен Кръстев от Перник.

Съставът на Левски (Елин Пелин) приема на собствения си стадион гостите от Бенковски (Костинброд).

В Долна Диканя е сблъсъка между новаците в трета дивизия. Един срещу друг ще застанат местния Витоша (ДД) и Нови Искър. Главен съдия на срещата ще бъде Стоян Алексиев от София.

Струмска слава (Радомир) ще домакинства на заемащия последното място тим на Миньор 1919 (Перник). Съдийско правосъдие на този мач ще раздава Ивайло Ганчев от Благоевград.

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

11 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)2:0Марек (Дупница)
КРОФК Елин Пелин1:0Свобода (Пещера)
КРГерманея (Сб)1:4ЦСКА 1948 (Сф)
КРЧавдар (Етрополе)3:0Пирин (ГД)
КРПирин (Разлог)2:1Рилски спортист
КРМиньор (Пк)1:1Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)3:0Беласица (Пч)
КРБанско2:1Ботев (Ихтиман)
КРБалкан (Бот)2:2Сливнишки герой

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

11 ноември 2017 г. (събота) - 12:00 ч.

КР Величково4:2Локомотив (Септ)        
КР   Тракиец (Глав)0:0Братаница

11 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБрацигово8:0Зенит (В. дол)
КРОборище II (Пан)3:2Балкан (Варвара)        
КРВихър (Ветрен)2:1Тракия (Пз)         

12 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛевски (Пат)0:0Чепинец (Вел)           
КРЧико-Бунара (Бяга)4:1Спартак (Кал)
КРРодопи (Коз)1:0Сарая
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - XIII кръг

19 ноември 2017 г. (неделя) - 11:00 ч.

11:00Чепинец (Вел)-:-Пирин 2001 (Блгр)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)15+2941
2Вихрен (Сандански)15+2437
3 Хебър (Пазарджик)15+1934
 4  Септември (Симитли)15+1529
5 Миньор (Перник)15+524
6 Сливнишки герой (Сливница)15+523
7 Банско15+222
8Свобода (Пещера)15-720
9Пирин (Разлог)15+620
10
Чавдар (Етрополе)15 020
11Марек (Дупница)15+119
 12 Рилски спортист (Самоков)15-318
13Беласица (Петрич)15-1316
14Пирин (Гоце Делчев)15-1416
 15  Балкан (Ботевград)15-315
16ОФК Елин Пелин15-1611
17Германея (Сапарева баня)15-238
18Ботев (Ихтиман)15-278
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Свобода (Пещера)-:-Вихрен (Санд)
14:00Сливнишки герой-:-Хебър (Пз)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Беласица (Пч)
14:00Рилски спортист-:-Германея (Сб)
14:00Септември (Сим)
-:-Чавдар (Етрополе)
14:00 Пирин (ГД)-:-Пирин (Разлог)
14:00Марек (Дупница)-:-Миньор (Пк)
14:00Банско -:-Балкан (Бот)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-ОФК Елин Пелин

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)13+4836
2Брацигово13+2632
3 Балкан (Варвара)13+2229
 4  Левски (Паталеница)13+1528
5 Чепинец (Велинград)13+2727
6 Вихър (Ветрен)13-321
7Оборище II (Панагюрище)
13+219
 8 Величково13+318
9Сарая13 017
10
Локомотив (Септември)13+215
11Тракия (Пазарджик)13-2614
 12 Спартак (Калугерово)13-212
13Родопи  (Козарско)13-159
14Тракиец (Главиница)13-168
 15  Зенит (Ветрен дол)13-427
16Братаница13-415
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Балкан (Варвара) -:-Зенит (В. дол)        
14:00Братаница -:- Брацигово
14:00Оборище II (Пан) -:- Вихър (Ветрен)
14:00Тракия (Пз) -:- Родопи (Коз)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00  Чепинец (Вел)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Левски (Пат)
14:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 88 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер