СКОНТО ООД

altech.bg%20
Бенковски (Пз) ще защитава 100%-вия си точков актив в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 10 Октомври 2009 23:38

„Малеш“ и „Сливнишки герой“ ще се срещнат в Ново Делчево

 Бенковски (Пз) може да съкрати изоставането си от Миньор (Бобов дол) в директния сблъсък между двата тима

Съставът на Бенковски (Пазарджик) ще приеме Миньор (Бд) в среща от XII кръг на първенството на Югозападната „В” АФГ. Всички срещи в неделя (11 октомври) започват в 16 часа. Отборът на Бенковски (Пз) има пълен актив от точки на пазарджишка земя и влиза като фаворит в срещата. Гостите от Бобов дол изпитват финансови трудности и едва ли ще бъдат пределно мотивирани срещу силния си съперник.

 Бисер Никифоров

Срещата е поверена на пернишкия рефер Бисер Никифоров.

На стадион „Цар Самуил” Беласица (Петрич) излиза срещу Места (Хаджидимово). Назначение за главен съдия получи бившия играч на Спартак (Плевен) – Таско Тасков от София.

Водачът в трета дивизия – Малеш (Микрево) ще домакинства на Сливнишки герой (Сливница). Двубоят ще се изиграе на стадиона в село Ново Делчево. През сезон 2003/04 година там играеше домакинствата си в Югозападната „В” група хитовия за времето си местен тим „Изтребител“.

 Симеон Петров

Главен съдия на този двубой ще бъде Симеон Петров от София.

На стадион „Македония” в Кресна домакините от Перун ще имат за съперник Германея (Сапарева баня). Срещата ще реферира Иван Бундов от Пазарджик.

Отборът на Витоша (Бистрица) ще излезе в Герман срещу направилия грешна стъпка Велбъжд (Кюстендил). За главен съдия е назначен Борислав Колев от София.

Шлагерът в третия ешелон - Пирин (Разлог) ще има задача да вземе трите точки срещу Хебър (Пазарджик). Представител на Темида ще бъде Росен Кръстев от Перник.

Съставът на Левски (Елин Пелин) приема на собствения си стадион гостите от Бенковски (Костинброд).

В Долна Диканя е сблъсъка между новаците в трета дивизия. Един срещу друг ще застанат местния Витоша (ДД) и Нови Искър. Главен съдия на срещата ще бъде Стоян Алексиев от София.

Струмска слава (Радомир) ще домакинства на заемащия последното място тим на Миньор 1919 (Перник). Съдийско правосъдие на този мач ще раздава Ивайло Ганчев от Благоевград.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРРилски спортист2:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРБеласица (Пч)
1:0Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)
4:3Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)
1:4Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)
2:1Банско
КРВихрен (Санд)
3:1Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:2Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
5:1Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)29+4075
2Оборище (Панагюрище)29+2766
3 Вихрен (Сандански)
29+1152
 4  Сливнишки герой (Сливница)
29+2450
5 Банско
29+1950
6 Миньор (Перник)
29+1548
7Пирин (Разлог)
29+1044
8Рилски спортист (Самоков)29 039
9Беласица (Петрич)29+739
10
Чавдар (Етрополе)29+937
11Септември (Симитли)
29-335
 12 Марек (Дупница)
29-533
13Надежда (Доброславци)
29-1533
14Балкан (Ботевград)
29-1531
 15  Спортист (Своге)
29-1530
16Германея (Сапарева баня)
29-2629
17Ботев (Ихтиман)29-3625
18Велбъжд (Кюстендил)29-478
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVIII кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
13Васил ТачевБеласица/Оборище
13Руслан ИвановХебър

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

4 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Надежда (Добр)
-:-Оборище (Пан)
18:00 Германея (Сб)
-:-Миньор (Пк)
18:00Чавдар (Етрополе)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Балкан (Бот)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Сливнишки герой
-:-Спортист (Своге)
18:00Банско
-:-Рилски спортист
18:00Септември (Сим)
-:-Беласица (Пч)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 58 посетителя в сайта

Приятели

. .
.