СКОНТО ООД

altech.bg%20
“Чепинец” ще търси максимума срещу Ботев (Ихт) ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 10 Октомври 2009 23:35
 Велинградските футболисти ще търсят нови поводи за радост срещу Ботев (Ихтиман)

“Чепинец” ще изиграе второ домакинство на градския стадион във Велинград в рамките на 1 седмица. В неделя от 16 часа тима от курортния град излиза срещу Ботев (Ихтиман). Срещата е от XII кръг на Югозападната „В“ група.

В състава на велинградчани наказан за 2 срещи е капитана Димитър Чонков. Той получи червен картон в последния шампионатен мач срещу Миньор (Бобов дол), загубен с 3-0.

От състава на „Чепинец“ отпада и контузения ганаец Авуку Годфред Нана Яв, чието наказание изтече.

От щаба на домакините се надяват на мощна подкрепа от феновете си. Очакванията са неделната среща да събере поне 600 – 700 привърженици на „Чепинец“.

Съставът на Ботев (Ихтиман) заема 13-то място във временното класиране. Възпитаниците на Христо Гаджев измъкнаха трите точки в миналия кръг след домакински успех с 1-0 срещу Струмска слава (Радомир).

Назначение за главен съдия на сблъсъка Чепинец - Ботев (Ихтиман) получи Димитър Буров от София. Дежурен делегат ще бъде столичанина Драгомир Стоянов.

„Чепинец” и Ботев (Ихтиман) са играли общо 10 пъти в последните 10 години за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези срещи баланса на велинградчани е 5 победи, 1 равенство и 4 загуби, при голова разлика 14-16 в полза на Ботев (Ихт).

Сезон 2003/04 година
05.10.2003 – Чепинец – Ботев (Ихт) 2-0
11.04.2004 – Ботев (Ихт) – Чепинец 0-1

Сезон 2004/05 година
21.11.2004 – Ботев (Ихт) – Чепинец 5-1
22.05.2005 – Чепинец – Ботев (Ихт) 3-0 (служ.)

Сезон 2005/06 година
11.09.2005 – Чепинец – Еледжик (Ихт)*  1-1
12.03.2006 – Еледжик (Ихт)* – Чепинец  2-1

Сезон 2007/08 година
17.10.2007 – Ботев (Ихт) – Чепинец 5-0
04.05.2008 – Чепинец – Ботев (Ихт) 2-1

Сезон 2008/09 година

26.10.2008 – Ботев (Ихт) – Чепинец 1-0
13.05.2009 – Чепинец – Ботев (Ихт) 3-1

* През сезон 2005/06 отборът носи името Еледжик (Ихтиман)

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - X кръг

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Вихрен (Санд)
КРБанско
2:2Оборище (Пан)
КРБотев (Ихтиман)
4:2Велбъжд (Кн)
КРЧавдар (Етрополе)
3:0Надежда (Добр)
КРМиньор (Пк)
0:0Беласица (Пч)
КРСливнишки герой
1:1Рилски спортист
КРГерманея (Сб)
0:2Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)
0:0Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)
1:1Спортист (Своге)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:2Марица (Белово)
КР Вихър (Ветрен)
0:3Величково
КР   Оборище II (Пан)
0:0Родопи (Коз)
КРТракиец (Глав)
2:0Локомотив (Септ)
КРБрацигово 
3:0Тракия (Пз)

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КР Чико-Бунара (Бяга)
1:0Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)
1:2Левски (Пат)
КР Сарая
4:0Ботев (М. клисура)

Обл. п-во за деца - V кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 12:00 ч.

КРХебър (Пз)7:0Чепинец (Вел)   
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
10+1625
2Пирин (Разлог)
10+1723
3 Оборище (Панагюрище)
10+821
 4  Сливнишки герой (Сливница)
10+819
5 Банско
10+1019
6 Вихрен (Сандански)
10 016
7Рилски спортист (Самоков)
10-3 15
8Чавдар (Етрополе)
10+715
9Миньор (Перник)
10+413
10
Беласица (Петрич)
10+313
11Германея (Сапарева баня)
10-713
 12 Балкан (Ботевград)
10-312
13Марек (Дупница)
10 011
14Септември (Симитли)
10-511
 15  Ботев (Ихтиман)
10-79
16Надежда (Доброславци)
10-138
17Спортист (Своге)
10-116
18Велбъжд (Кюстендил)
10-242
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марек (Дупница)-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Надежда (Добр)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Сливнишки герой
16:00Вихрен (Санд)
-:-Банско
16:00Беласица (Пч)
-:-Германея (Сб)
16:00Рилски спортист
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
9+2222
2Левски (Паталеница)
9+821
3Чепинец (Велинград)
9+1220
 4 Балкан (Варвара)
9+1120
5Величково
9+917
6Брацигово
9+715
7Сарая
9+414
 8 Вихър (Ветрен)9+313
9Тракиец (Главиница)
9-912
10
Оборище II (Панагюрище)
9 010
11Родопи (Козарско)
9-58
 12 Тракия (Пазарджик)
9-108
13Спартак (Калугерово)
9-67
14Марица (Белово)
9-77
 15  Ботев (Момина клисура)
9-215
 16 Локомотив (Септември)
9-183
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Оборище II (Пан)
16:00   Левски (Пат)
-:-Тракиец (Глав)
16:00Величково
-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)
-:-Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Спартак (Кал)
16:00Балкан (Варвара)
-:-Сарая

Кой е тук?

В момента има 30 посетителя в сайта

Приятели

. .
.