СКОНТО ООД

altech.bg%20
Дебютант свири мача на Сливнишки герой ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 06 Октомври 2009 22:52
 Георги Стоянов
Георги Стоянов от Благоевград ще направи официален дебют като главен съдия в трета дивизия. Той получи вот на доверие за мача Сливнишки герой (Сливница) – Левски (Елин Пелин). Срещата е от междинния XI кръг на Югозападната „В” група, който ще се играе в сряда (7 октомври) от 16 часа.

В последните сезони Георги Стоянов навъртя известен стаж като асистент и резервен съдия в трета дивизия.

СК към ЗС на БФС – София вече даде шанс за изява като ръководещи съдии на няколко млади рефери. Сред тях са столичаните Борислав Митрев, Борислав Ненков и Иво Ценов.

Пернишкия арбитър Мартин Никифоров получи авторитетно назначение за мача на лидера Малеш (Микрево), който приема Перун (Кресна).

Съставът на Хебър (Пазарджик) ще приеме Витоша (Долна Диканя), а двубоя е поверен на Светослав Джевизов от София. Той е син на една от легендите на ЦСКА – Спас Джевизов.

 Йордан Воденичаров

На стадион „Осогово” съперници ще бъдат местния „Велбъжд” и гостите от Беласица (Петрич). Представител на футболната Темида ще е столичанина Борислав Ненков.

Съдийската комисия се довери на опита за мача Миньор 1919 (Перник) и Германея (Сапарева баня). Срещата в пернишкия квартал „Димова махала” ще ръководи Йордан Воденичаров, който има богата кариера в третия ешелон.

Цветомир Георгиев от София пък ще раздава правосъдие на срещата между Ботев (Ихтиман) и Струмска слава (Радомир).

Пазарджишки съдии пък ще свирят срещата между Бенковски (Костинброд) и Пирин (Разлог). Главен арбитър на мача ще бъде Костадин Кобаков.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)3:4Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)6:0Гранит (Владая)
КРБеласица (Пч)1:0Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)4:0Перун (Кресна)
КРСливнишки герой0:1Надежда (Добр)
КРЛевски (Чепинци)1:0Банско
КРБалкан (Бот)1:1Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)2:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XV кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВихър (Ветрен)3:2Лозен 
КРВеличково0:4Балкан (Варвара)
КРТракиец (Глав)0:3Брацигово        

22 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРСарая1:1Чепинец (Вел)
КРРодопи (Коз)1:0Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:0Локомотив (Септ)
КРТракия (Пз)1:1Левски (Пат)
КРЛевски (Ракитово)1:0Спартак (Кал)
 Оборище II (Пан)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2638
2Беласица (Петрич)15+1536
3Вихрен (Сандански)16+1836
4ФК Кюстендил16+25 35
5Чавдар (Етрополе)16+1834
6Ботев (Ихтиман)16+1325
7Пирин (Гоце Делчев)16+725
8
Оборище (Панагюрище)16+623
9
Рилски спортист (Самоков)16 021
10
Пирин (Разлог)16-819
11Надежда (Доброславци)15-119
12Балкан (Ботевград)16-819
13Сливнишки герой (Сливница)16-117
14Левски (Чепинци)16-1614
 15  Перун (Кресна)16-1812
16Гранит (Владая)16-2312
17Велбъжд (Кюстендил)16-2711
18Банско16-264
 Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Пирин (ГД)-:-Оборище (Пан)
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Беласица (Пч)
14:00Банско-:-ФК Кюстендил
14:00Гранит (Владая)-:-Левски (Чепинци)
14:00Вихрен (Санд)-:-Марек (Дупница)
14:00Рилски спортист-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Надежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
14:00Перун (Кресна)-:-Пирин (Разлог)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово14+4639
 2 Чико-Бунара (Бяга)15+3939
3Балкан (Варвара)14+3839
 4 Марица (Белово)14+1327
5Левски (Паталеница)14+1825
6Чепинец (Велинград)14+1321
7Родопи (Козарско)14-219
 8 Величково14-717
9Тракиец (Главиница)15-1317
10
Спартак (Калугерово)14-1917
11Левски (Ракитово)14-116
 12 Вихър (Ветрен)14-1016
13Тракия (Пазарджик)14-1414
14Локомотив (Септември)14-1214
15Сарая14-3111
16Оборище II (Панагюрище)14-3010
17Лозен14-282
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Лозен
14:00Тракиец (Глав)-:-Родопи (Коз)
14:00   Балкан (Варвара)-:-Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракия (Пз)
14:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
14:00Левски (Пат)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.