СКОНТО ООД

altech.bg%20
Дебютант свири мача на Сливнишки герой ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 06 Октомври 2009 21:52
 Георги Стоянов
Георги Стоянов от Благоевград ще направи официален дебют като главен съдия в трета дивизия. Той получи вот на доверие за мача Сливнишки герой (Сливница) – Левски (Елин Пелин). Срещата е от междинния XI кръг на Югозападната „В” група, който ще се играе в сряда (7 октомври) от 16 часа.

В последните сезони Георги Стоянов навъртя известен стаж като асистент и резервен съдия в трета дивизия.

СК към ЗС на БФС – София вече даде шанс за изява като ръководещи съдии на няколко млади рефери. Сред тях са столичаните Борислав Митрев, Борислав Ненков и Иво Ценов.

Пернишкия арбитър Мартин Никифоров получи авторитетно назначение за мача на лидера Малеш (Микрево), който приема Перун (Кресна).

Съставът на Хебър (Пазарджик) ще приеме Витоша (Долна Диканя), а двубоя е поверен на Светослав Джевизов от София. Той е син на една от легендите на ЦСКА – Спас Джевизов.

 Йордан Воденичаров

На стадион „Осогово” съперници ще бъдат местния „Велбъжд” и гостите от Беласица (Петрич). Представител на футболната Темида ще е столичанина Борислав Ненков.

Съдийската комисия се довери на опита за мача Миньор 1919 (Перник) и Германея (Сапарева баня). Срещата в пернишкия квартал „Димова махала” ще ръководи Йордан Воденичаров, който има богата кариера в третия ешелон.

Цветомир Георгиев от София пък ще раздава правосъдие на срещата между Ботев (Ихтиман) и Струмска слава (Радомир).

Пазарджишки съдии пък ще свирят срещата между Бенковски (Костинброд) и Пирин (Разлог). Главен арбитър на мача ще бъде Костадин Кобаков.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XIX кръг

27 февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБалкан (Варвара)3:0Лозен                   
КРРодопи (Коз)2:0Сарая  

28 февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Левски (Ракитово)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:1Величково
КРЛевски (Пат)0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:3Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)0:0Тракия (Пз)
КРЛокомотив (Септ)3:2Спартак (Кал)
 Брацигово-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4248
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)17+4445
 4 Марица (Белово)17+1631
5Левски (Паталеница)17+1328
6Чепинец (Велинград)17+1325
7Спартак (Калугерово)17-1923
 8 Локомотив (Септември)17  023
9Величково17-423
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)17-1518
 12 Тракия (Пазарджик)17-1817
13Левски (Ракитово)17-1016
14Вихър (Ветрен)17-1716
15Оборище II (Панагюрище)17-2816
16Сарая17-3314
17Лозен17-382
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.