СКОНТО ООД

altech.bg%20
Дебютант свири мача на Сливнишки герой ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 06 Октомври 2009 22:52
 Георги Стоянов
Георги Стоянов от Благоевград ще направи официален дебют като главен съдия в трета дивизия. Той получи вот на доверие за мача Сливнишки герой (Сливница) – Левски (Елин Пелин). Срещата е от междинния XI кръг на Югозападната „В” група, който ще се играе в сряда (7 октомври) от 16 часа.

В последните сезони Георги Стоянов навъртя известен стаж като асистент и резервен съдия в трета дивизия.

СК към ЗС на БФС – София вече даде шанс за изява като ръководещи съдии на няколко млади рефери. Сред тях са столичаните Борислав Митрев, Борислав Ненков и Иво Ценов.

Пернишкия арбитър Мартин Никифоров получи авторитетно назначение за мача на лидера Малеш (Микрево), който приема Перун (Кресна).

Съставът на Хебър (Пазарджик) ще приеме Витоша (Долна Диканя), а двубоя е поверен на Светослав Джевизов от София. Той е син на една от легендите на ЦСКА – Спас Джевизов.

 Йордан Воденичаров

На стадион „Осогово” съперници ще бъдат местния „Велбъжд” и гостите от Беласица (Петрич). Представител на футболната Темида ще е столичанина Борислав Ненков.

Съдийската комисия се довери на опита за мача Миньор 1919 (Перник) и Германея (Сапарева баня). Срещата в пернишкия квартал „Димова махала” ще ръководи Йордан Воденичаров, който има богата кариера в третия ешелон.

Цветомир Георгиев от София пък ще раздава правосъдие на срещата между Ботев (Ихтиман) и Струмска слава (Радомир).

Пазарджишки съдии пък ще свирят срещата между Бенковски (Костинброд) и Пирин (Разлог). Главен арбитър на мача ще бъде Костадин Кобаков.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.