СКОНТО ООД

altech.bg%20
Голов рецитал на Чепинец срещу Тракиец (Главиница) ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 03 Ноември 2020 23:34
Тимът на Чепинец постигна най-убедителната си победа от началото на сезона в четвърта дивизия

Рекорден успех със 7:1 срещу гостуващия тим на Тракиец (Главиница) записа в неделя селекцията на Чепинец.

Велинградчани натрупаха класическа преднина до почивката след хеттрик на Ивайло Горанов. Юношата бе точен в 7-та, 27-та и 42-та минута.

През втората част с попадения за Чепинец се отчетоха капитанът Илия Иванов в 51-та, Мариан Есев в 53-та, Илиян Генов в 70-та и Мартин Стоев в 73-та. 

Почетният гол за Тракиец пък реализира Иван Бояджиев в 63-та.

Наставникът на Чепинец Николай Байраков пропусна мача поради лични причини. Функциите на играещ треньор на тима изпълняваше капитанът Илия Иванов.

Срещата се изигра при закрити врати съгласно действащата заповед на министъра на здравеопазването във връзка с усложнената епидемична обстановка в страната.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРПирин (ГД)0:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)0:1Беласица (Пч)
КРБанско0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)0:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРРилски спортист0:1Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)0:0Сливнишки герой
КРПерун (Кресна)0:2Пирин (Разлог)

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБрацигово3:0Лозен
КРТракиец (Глав)2:2Родопи (Коз)
КР   Балкан (Варвара)1:0Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракия (Пз)
14:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
14:00Левски (Пат)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+3942
 2 Брацигово15+4942
3Чико-Бунара (Бяга)15+3939
 4 Марица (Белово)15+1227
5Левски (Паталеница)14+1825
6Чепинец (Велинград)14+1321
7Родопи (Козарско)15-220
 8 Тракиец (Главиница)16-1318
9Величково14-717
10
Спартак (Калугерово)14-1917
11Левски (Ракитово)14-116
 12 Вихър (Ветрен)14-1016
13Тракия (Пазарджик)14-1414
14Локомотив (Септември)14-1214
15Сарая14-3111
16Оборище II (Панагюрище)14-3010
17Лозен15-312
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVII кръг

5 декември 2020 г. (събота) - 13:00 ч.

13:00Левски (Ракитово)-:-Балкан (Варвара)  
13:00Родопи (Коз)-:-Брацигово        

6 декември 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00Величково-:-Чепинец (Вел)
13:00Сарая-:-Чико-Бунара (Бяга)
13:00Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
13:00   Марица (Белово)-:-Левски (Пат)
13:00Тракия (Пз)-:-Оборище II (Пан)
13:00Лозен-:-Спартак (Кал)
 Тракиец (Глав)-почива

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.