СКОНТО ООД

altech.bg%20
Див екшън спря мач от ЮЗ Трета лига в 69-а минута ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 10 Октомври 2020 20:58
Главният рефер Николай Рамунски прекрати мача във Владая в 69-та минута

Грозни сцени доведоха до прекратяване на среща от Югозападната Трета лига. Двубоят между Гранит (Владая) и Велбъжд (Кюстендил) не завърши заради масово сбиване, настъпило в 69-та минута при резултат 0:0. Според очевидци десетки фенове са взели участие в сблъсъците.

Главният рефер Николай Рамунски и колегите му декларирали пред делегата на мача Пламен Илиев от Перник, че също са били потърпевши от инцидентите и не се намират в състояние да продължат двубоя.

През следващата седмица се очаква случаят да бъде разгледан от 2 комисии при Зоналния съвет на БФС - София. СТК трябва да се произнесе и да присъди краен резултат от мача. Дисциплинарната пък ще се запознае с докладите на длъжностните лица от срещата и да наложи наказания.  

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Пирин (ГД)
КРГранит (Владая)1:3Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)1:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)3:3Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
КРФК Кюстендил3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:5Чавдар (Етрополе)

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КР   Марица (Белово)2:1Левски (Ракитово)
КР   Родопи (Коз)1:2Балкан (Варвара)
КР Величково0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:6Брацигово
КР              Тракия (Пз)2:0Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)    
16:00Сарая-:-Спартак (Кал)
16:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

25 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)11+1626
2Вихрен (Сандански)11+1326
3Беласица (Петрич)11+824
4ФК Кюстендил11+19 23
5Чавдар (Етрополе)11+619
6Оборище (Панагюрище)11+317
7Пирин (Гоце Делчев)11+716
8
Надежда (Доброславци)11-115
9
Ботев (Ихтиман)11+215
10
Балкан (Ботевград)11+214
11Сливнишки герой (Сливница)11 013
12Рилски спортист (Самоков)11-412
13Гранит (Владая)11-1012
14Пирин (Разлог)11-911
 15  Велбъжд (Кюстендил)11-1111
16Левски (Чепинци)11-1110
17Перун (Кресна)11-138
18Банско11-171
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Велбъжд (Кн)-:-Оборище (Пан)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
16:00Надежда (Добр)-:-Беласица (Пч)
16:00Сливнишки герой-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Перун (Кресна)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+3030
 2 Балкан (Варвара)10+2327
3Брацигово9+2724
 4 Левски (Паталеница)10+1821
5Чепинец (Велинград)10+1117
6Марица (Белово)9+515
7Величково9+114
 8 Тракиец (Главиница)10+214
9Вихър (Ветрен)9-410
10
Локомотив (Септември)10-1010
11Родопи (Козарско)9-310
 12 Левски (Ракитово)9-19
13Спартак (Калугерово)9-198
14Тракия (Пазарджик)9-117
15Оборище II (Панагюрище)10-197
16Сарая9-303
17Лозен9-201
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 24 посетителя в сайта

Приятели

. .
.