СКОНТО ООД

altech.bg%20
Временно класиране в "А" РГ - Пз - сезон 2020/21 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 25 Октомври 2020 19:21

"А"   Р Е Г И О Н А Л Н А    Г Р У П А   -   П А З А Р Д Ж И К

сезон 2020/21 г.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 Чико-Бунара (Бяга) 11 11 0 0 38 5 33
2 Балкан (Варвара) 11 10 0 1 31 7 30
3 Брацигово 10 9 0 1 42 9 27
4 Левски (Паталеница) 11 8 0 3 32 12 24
5 Марица (Белово) 10 5 3 2 22 16 18
6 Чепинец (Велинград) 11 5 2 4 24 16 17
7 Величково 10 4 2 4 15 16 14
8 Тракиец (Главиница) 11 4 2 5 24 24 14
9 Вихър (Ветрен) 10 4 1 5 15 17 13
10 Родопи (Козарско) 10 2 4 4 13 17 10
11 Тракия (Пазарджик) 10 3 1 6 9 18 10
12 Локомотив (Септември) 10 3 1 6 23 33 10
13 Левски (Ракитово) 10 3 0 7 22 24 9
14 Спартак (Калугерово) 10 2 2 6 11 33 8
15 Оборище II (Панагюрище) 11 2 1 8 15 40 7
16 Сарая* 10 3 0 7 10 37 6
17 Лозен 10 0 1 9 9 31 1

* От актива на ФК Сарая са отнети 3 точки с решение на ОС на БФС - Пазарджик от 06.10.2020 г. заради втори служебен резултат, получен вследствие недостатъчен минимален брой състезатели.  

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Пирин (ГД)
КРГранит (Владая)1:3Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)1:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)3:3Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
КРФК Кюстендил3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:5Чавдар (Етрополе)

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КР   Марица (Белово)2:1Левски (Ракитово)
КР   Родопи (Коз)1:2Балкан (Варвара)
КР Величково0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:6Брацигово
КР              Тракия (Пз)2:0Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)4:1Чепинец (Вел)    
КРСарая3:0Спартак (Кал)
КРТракиец (Глав)1:3Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

25 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛевски (Пат)0:7Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)12+1829
2ФК Кюстендил12+2226
3Вихрен (Сандански)11+1326
4Беласица (Петрич)11+8 24
5Чавдар (Етрополе)12+1122
6Оборище (Панагюрище)12+720
7Ботев (Ихтиман)12+216
8
Пирин (Гоце Делчев)12+516
9
Балкан (Ботевград)12+215
10
Надежда (Доброславци)12-515
11Рилски спортист (Самоков)12-215
12Сливнишки герой (Сливница)12 014
13Гранит (Владая)12-1212
14Пирин (Разлог)12-912
 15  Левски (Чепинци)12-1111
16Велбъжд (Кюстендил)12-1711
17Перун (Кресна)12-139
18Банско12-221
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Велбъжд (Кн)-:-Оборище (Пан)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
16:00Надежда (Добр)-:-Беласица (Пч)
16:00Сливнишки герой-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Перун (Кресна)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)11+3333
 2 Балкан (Варвара)11+2430
3Брацигово10+3327
 4 Левски (Паталеница)11+2024
5Марица (Белово)10+618
6Чепинец (Велинград)11+817
7Величково10-114
 8 Тракиец (Главиница)11 014
9Вихър (Ветрен)10-213
10
Родопи (Козарско)10-410
11Тракия (Пазарджик)10-910
 12 Локомотив (Септември)10-1010
13Левски (Ракитово)10-29
14Спартак (Калугерово)10-228
15Оборище II (Панагюрище)11-257
16Сарая10-276
17Лозен10-221
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Левски (Ракитово)
14:00Лозен-:-Величково
14:00      Вихър (Ветрен)-:-Марица (Белово)       

1 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракиец (Глав)
14:00Оборище II (Пан)-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00Левски (Пат)-:-Родопи (Коз)
14:00Спартак (Кал)-:-Тракия (Пз)
14:00Локомотив (Септ)-:-Сарая
 Балкан (Варвара)-почива

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.