СКОНТО ООД

altech.bg%20
Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2020/21 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 21 Ноември 2020 16:14

Ю Г О З А П А Д Н А    Т Р Е Т А     Л И Г А

сезон 2020/21 г.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 16 12 2 2 38 12 38
2 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 15 11 3 1 24 9 36
3 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 16 11 3 2 31 13 36
4 ФК КЮСТЕНДИЛ * 16 12 2 2 28 3 35
5 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 16 10 4 2 32 14 34
6 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 16 7 4 5 31 18 25
7 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 16 7 4 5 21 14 25
8 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 16 7 2 7 25 19 23
9 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 16 6 3 7 20 20 21
10 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 16 5 4 7 15 23 19
11 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 15 6 1 8 22 30 19
12 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 16 5 4 7 18 19 19
13 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 16 4 5 7 19 20 17
14 ЛЕВСКИ /ЧЕПИНЦИ/ 16 4 2 10 16 32 14
15 ПЕРУН /КРЕСНА/ 16 3 3 10 13 31 12
16 ГРАНИТ /ВЛАДАЯ/ 16 3 3 10 12 35 12
17 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 16 3 2 11 8 35 11
18 БАНСКО 16 1 1 14 5 31 4

* От актива на ФК Кюстендил са отнети 3 точки с решение на ДК към ЗС на БФС - София от 29.09.2020 г. заради дисциплинарно наказание, наложено на отбора на ФК Кюстендил - участник в първенството на Юноши младша зона.

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)3:4Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)6:0Гранит (Владая)
КРБеласица (Пч)1:0Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)4:0Перун (Кресна)
КРСливнишки герой0:1Надежда (Добр)
КРЛевски (Чепинци)1:0Банско
КРБалкан (Бот)1:1Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)2:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XV кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВихър (Ветрен)3:2Лозен 
КРВеличково0:4Балкан (Варвара)
КРТракиец (Глав)0:3Брацигово        

22 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРСарая1:1Чепинец (Вел)
КРРодопи (Коз)1:0Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:0Локомотив (Септ)
КРТракия (Пз)1:1Левски (Пат)
КРЛевски (Ракитово)1:0Спартак (Кал)
 Оборище II (Пан)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2638
2Беласица (Петрич)15+1536
3Вихрен (Сандански)16+1836
4ФК Кюстендил16+25 35
5Чавдар (Етрополе)16+1834
6Ботев (Ихтиман)16+1325
7Пирин (Гоце Делчев)16+725
8
Оборище (Панагюрище)16+623
9
Рилски спортист (Самоков)16 021
10
Пирин (Разлог)16-819
11Надежда (Доброславци)15-119
12Балкан (Ботевград)16-819
13Сливнишки герой (Сливница)16-117
14Левски (Чепинци)16-1614
 15  Перун (Кресна)16-1812
16Гранит (Владая)16-2312
17Велбъжд (Кюстендил)16-2711
18Банско16-264
 Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Пирин (ГД)-:-Оборище (Пан)
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Беласица (Пч)
14:00Банско-:-ФК Кюстендил
14:00Гранит (Владая)-:-Левски (Чепинци)
14:00Вихрен (Санд)-:-Марек (Дупница)
14:00Рилски спортист-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Надежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
14:00Перун (Кресна)-:-Пирин (Разлог)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово14+4639
 2 Чико-Бунара (Бяга)15+3939
3Балкан (Варвара)14+3839
 4 Марица (Белово)14+1327
5Левски (Паталеница)14+1825
6Чепинец (Велинград)14+1321
7Родопи (Козарско)14-219
 8 Величково14-717
9Тракиец (Главиница)15-1317
10
Спартак (Калугерово)14-1917
11Левски (Ракитово)14-116
 12 Вихър (Ветрен)14-1016
13Тракия (Пазарджик)14-1414
14Локомотив (Септември)14-1214
15Сарая14-3111
16Оборище II (Панагюрище)14-3010
17Лозен14-282
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Лозен
14:00Тракиец (Глав)-:-Родопи (Коз)
14:00   Балкан (Варвара)-:-Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракия (Пз)
14:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
14:00Левски (Пат)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.