СКОНТО ООД

altech.bg%20
Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2020/21 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 20 Септември 2020 20:14

Ю Г О З А П А Д Н А    Т Р Е Т А     Л И Г А

сезон 2020/21 г.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 7 6 1 0 14 3 19
2 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 7 5 2 0 11 4 17
3 ФК КЮСТЕНДИЛ 7 5 1 1 16 1 16
4 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 7 4 2 1 16 6 14
5 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 7 4 1 2 11 7 13
6 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 7 3 3 1 9 4 12
7 ГРАНИТ /ВЛАДАЯ/ 7 3 2 2 8 12 11
8 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 7 3 2 2 12 9 11
9 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 7 3 2 2 9 6 11
10 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 7 3 1 3 9 8 10
11 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 7 3 0 4 12 15 9
12 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 7 2 2 3 6 10 8
13 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 7 1 4 2 6 6 7
14 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 7 2 1 4 3 9 7
15 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 7 1 1 5 3 15 4
16 ПЕРУН /КРЕСНА/ 7 1 1 5 5 13 4
17 ЛЕВСКИ /ЧЕПИНЦИ/ 7 1 0 6 5 16 3
18 БАНСКО 7 0 0 7 1 12 0

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 24 посетителя в сайта

Приятели

. .
.