СКОНТО ООД

altech.bg%20
Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2020/21 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 28 Ноември 2020 15:14

Ю Г О З А П А Д Н А    Т Р Е Т А     Л И Г А

сезон 2020/21 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 17 12 3 2 39 13 39
2 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 16 12 3 1 25 9 39
3 ФК КЮСТЕНДИЛ * 17 13 2 2 29 3 38
4 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 17 11 4 2 32 14 37
5 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 17 10 4 3 32 15 34
6 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 17 8 4 5 32 18 28
7 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 17 8 2 7 26 19 26
8 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 17 7 4 6 21 15 25
9 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 17 6 4 7 17 23 22
10 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 17 6 3 8 20 21 21
11 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 16 5 4 7 18 19 19
12 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 15 6 1 8 22 30 19
13 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 17 4 6 7 19 20 18
14 ЛЕВСКИ /ЧЕПИНЦИ/ 17 5 2 10 17 32 17
15 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 17 3 3 11 8 35 12
16 ПЕРУН /КРЕСНА/ 17 3 3 11 13 33 12
17 ГРАНИТ /ВЛАДАЯ/ 17 3 3 11 12 36 12
18 БАНСКО 17 1 1 15 5 32 4

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

* От актива на ФК Кюстендил са отнети 3 точки с решение на ДК към ЗС на БФС - София от 29.09.2020 г. заради дисциплинарно наказание, наложено на отбора на ФК Кюстендил - участник в първенството на Юноши младша зона.

Срещите Надежда (Доброславци) - Беласица (Петрич) от XIII кръг и Надежда (Доброславци) - Балкан (Ботевград) от XVII кръг ще бъдат допълнително насрочени през 2021 г., поради невъзможност да бъдат проведени до края на полусезона през 2020 г. Причината е заразени с COVID-19 над 10 състезатели на ФК Надежда (Доброславци).

 
Следете ни в:

"А" РГ Пз - XVIII кръг

21 февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)2:2Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)0:3Чико-Бунара (Бяга)
КРЛозен0:4Локомотив (Септ)
КРБрацигово7:0Спартак (Кал)
КРСарая3:1Тракиец (Глав)
КРВеличково1:2Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)2:3Балкан (Варвара)
КРЛевски (Ракитово)0:1Левски (Пат)
 Родопи (Коз)-почива

ЮЗ Трета лига - XVIII кръг

24 февруари 2021 г. (сряда) - 14:00 ч.

КРБанско0:0Оборище (Пан)
КРПирин (ГД)1:1Беласица (Пч)
КРГранит (Владая)0:2ФК Кюстендил
КРМарек (Дупница)6:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)0:1Вихрен (Санд)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)1:4Балкан (Бот)
КРПерун (Кресна)0:3Сливнишки герой
ОТЛРилски спортист-:-Пирин (Разлог)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)18+1743
2Марек (Дупница)18+3242
3ФК Кюстендил18+2841
4Вихрен (Сандански)18+19 40
5Чавдар (Етрополе)18+1735
6Ботев (Ихтиман)18+1429
7Оборище (Панагюрище)18+727
8
Пирин (Гоце Делчев)18+626
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Балкан (Ботевград)17+222
11Рилски спортист (Самоков)17-121
12Сливнишки герой (Сливница)18+221
13Надежда (Доброславци)17-1019
14Левски (Чепинци)18-2117
 15  Велбъжд (Кюстендил)18-3012
16Перун (Кресна)18-2312
17Гранит (Владая)18-2612
18Банско18-275
 Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Оборище (Пан)-:-Гранит (Владая)
14:00Надежда (Добр)-:-Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
14:00Балкан (Бот)-:-Перун (Кресна)
14:00Сливнишки герой-:-Рилски спортист
14:00ФК Кюстендил-:-Левски (Чепинци)
14:00Вихрен (Санд)-:-Велбъжд (Кн)
14:00Пирин (Разлог)-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Пирин (ГД)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4248
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)17+4445
 4 Марица (Белово)17+1631
5Левски (Паталеница)17+1328
6Чепинец (Велинград)17+1325
7Спартак (Калугерово)17-1923
 8 Локомотив (Септември)17  023
9Величково17-423
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)17-1518
 12 Тракия (Пазарджик)17-1817
13Левски (Ракитово)17-1016
14Вихър (Ветрен)17-1716
15Оборище II (Панагюрище)17-2816
16Сарая17-3314
17Лозен17-382
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XIX кръг

27 февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Балкан (Варвара)-:-Лозен                   
14:00Родопи (Коз)-:-Сарая  

28 февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Левски (Ракитово)
14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Величково
14:00Левски (Пат)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Оборище II (Пан)-:-Марица (Белово)
14:00Тракиец (Глав)-:-Тракия (Пз)
14:00Локомотив (Септ)-:-Спартак (Кал)
 Брацигово-почива

Кой е тук?

В момента има 63 посетителя в сайта

Приятели

. .
.