СКОНТО ООД

altech.bg%20
Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2020/21 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 28 Ноември 2020 16:14

Ю Г О З А П А Д Н А    Т Р Е Т А     Л И Г А

сезон 2020/21 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 17 12 3 2 39 13 39
2 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 16 12 3 1 25 9 39
3 ФК КЮСТЕНДИЛ * 17 13 2 2 29 3 38
4 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 17 11 4 2 32 14 37
5 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 17 10 4 3 32 15 34
6 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 17 8 4 5 32 18 28
7 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 17 8 2 7 26 19 26
8 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 17 7 4 6 21 15 25
9 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 17 6 4 7 17 23 22
10 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 17 6 3 8 20 21 21
11 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 16 5 4 7 18 19 19
12 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 15 6 1 8 22 30 19
13 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 17 4 6 7 19 20 18
14 ЛЕВСКИ /ЧЕПИНЦИ/ 17 5 2 10 17 32 17
15 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 17 3 3 11 8 35 12
16 ПЕРУН /КРЕСНА/ 17 3 3 11 13 33 12
17 ГРАНИТ /ВЛАДАЯ/ 17 3 3 11 12 36 12
18 БАНСКО 17 1 1 15 5 32 4

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

* От актива на ФК Кюстендил са отнети 3 точки с решение на ДК към ЗС на БФС - София от 29.09.2020 г. заради дисциплинарно наказание, наложено на отбора на ФК Кюстендил - участник в първенството на Юноши младша зона.

Срещите Надежда (Доброславци) - Беласица (Петрич) от XIII кръг и Надежда (Доброславци) - Балкан (Ботевград) от XVII кръг ще бъдат допълнително насрочени през 2021 г., поради невъзможност да бъдат проведени до края на полусезона през 2020 г. Причината е заразени с COVID-19 над 10 състезатели на ФК Надежда (Доброславци).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРПирин (ГД)0:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)0:1Беласица (Пч)
КРБанско0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)0:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРРилски спортист0:1Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)0:0Сливнишки герой
КРПерун (Кресна)0:2Пирин (Разлог)

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБрацигово3:0Лозен
КРТракиец (Глав)2:2Родопи (Коз)
КР   Балкан (Варвара)1:0Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракия (Пз)
14:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
14:00Левски (Пат)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+3942
 2 Брацигово15+4942
3Чико-Бунара (Бяга)15+3939
 4 Марица (Белово)15+1227
5Левски (Паталеница)14+1825
6Чепинец (Велинград)14+1321
7Родопи (Козарско)15-220
 8 Тракиец (Главиница)16-1318
9Величково14-717
10
Спартак (Калугерово)14-1917
11Левски (Ракитово)14-116
 12 Вихър (Ветрен)14-1016
13Тракия (Пазарджик)14-1414
14Локомотив (Септември)14-1214
15Сарая14-3111
16Оборище II (Панагюрище)14-3010
17Лозен15-312
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVII кръг

5 декември 2020 г. (събота) - 13:00 ч.

13:00Левски (Ракитово)-:-Балкан (Варвара)  
13:00Родопи (Коз)-:-Брацигово        

6 декември 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00Величково-:-Чепинец (Вел)
13:00Сарая-:-Чико-Бунара (Бяга)
13:00Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
13:00   Марица (Белово)-:-Левски (Пат)
13:00Тракия (Пз)-:-Оборище II (Пан)
13:00Лозен-:-Спартак (Кал)
 Тракиец (Глав)-почива

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.