СКОНТО ООД

altech.bg%20
Непобедения „Малеш” гостува в Елин Пелин ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 04 Октомври 2009 15:04

Бенковски (Пз) може да спре полета на Велбъжд (Кн)

 Отборът на Левски (Елин Пелин) ще приеме лидера в трета дивизия
 Адриан Петров

Съставът на Левски (Елин Пелин) ще приеме на собствен терен лидера Малеш (Микрево). Двата тима се срещат в един от възловите мачове от X кръг на Югозападната „В” АФГ. Гостите не познават вкуса на загубата от началото на сезона. Двубоят е поверен на столичния арбитър Адриан Петров.

Вторият в подреждането - Миньор (Бобов дол) излиза като гост срещу Струмска слава (Радомир). Наряд за главен съдия получи бившия топрефер Стоян Алексиев от София

 Костадин Стойчев

Любопитен мач се очертава и в Пазарджик, където новакът Бенковски (Пз) ще се доказва срещу набралия скорост състав на Велбъжд (Кюстендил). Гостите записаха 5 поредни победи в първенството, с което заличиха до известна степен неубедителното си начало. Срещата ще ръководи Костадин Стойчев от София.

На стадион „Бончук” в Дупница съперници ще бъдат отборите на Германея (Сапарева баня) и Ботев (Ихтиман). Съдийски наряд за този мач получи столичния арбитър Йото Гарабедов.  

Пирин (Разлог) пък ще играе пред собствена публика срещу Сливнишки герой (Сливница). Главен съдия ще бъде Владислав Рачев от София.

На стадиона в софийското село Бистрица един срещу друг се изправят домакините от „Витоша” и гостуващия Хебър (Пазарджик). Двубоят ще реферира младия Борислав Митрев, който този сезон дебютира като главен съдия в Югозападната "В" група. Петричанинът в момента е в столичната съдийска колегия.

Беласица (Петрич) излиза на стадион „Цар Самуил” срещу Нови Искър. Срещата ще свири Владислав Светославов от Перник. 

Витоша (Долна Диканя) ще приеме отбора на Бенковски (Костинброд). Сблъсъкът е поверен на благоевградчанина Георги Иванов.

На собствения си стадион „Македония”, Перун (Кресна) ще търси победата срещу Миньор 1919 (Перник).

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)34+7992
2Хебър (Пазарджик)34+4884
3 Вихрен (Сандански)34+2162
 4  Миньор (Перник)
34+1154
5 Банско
34+1453
6 Чавдар (Етрополе)
34+1452
7 Септември (Симитли)
34+950
8Сливнишки герой (Сливница)
34+946
9Беласица (Петрич)
34-642
10
Балкан (Ботевград)
34-1141
11Ботев (Ихтиман)
34-2340
 12 Свобода (Пещера)
34-2238
13Пирин (Разлог)
34 038
14Марек (Дупница)34-1337
 15  Рилски спортист (Самоков)
34-1136
16Германея (Сапарева баня)
34-2535
17Пирин (Гоце Делчев)34-3932
18ОФК Елин Пелин34-5521
 

Есенно класиране

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 57 посетителя в сайта

Приятели

. .
.