СКОНТО ООД

altech.bg%20
Непобедения „Малеш” гостува в Елин Пелин ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 04 Октомври 2009 14:04

Бенковски (Пз) може да спре полета на Велбъжд (Кн)

 Отборът на Левски (Елин Пелин) ще приеме лидера в трета дивизия
 Адриан Петров

Съставът на Левски (Елин Пелин) ще приеме на собствен терен лидера Малеш (Микрево). Двата тима се срещат в един от възловите мачове от X кръг на Югозападната „В” АФГ. Гостите не познават вкуса на загубата от началото на сезона. Двубоят е поверен на столичния арбитър Адриан Петров.

Вторият в подреждането - Миньор (Бобов дол) излиза като гост срещу Струмска слава (Радомир). Наряд за главен съдия получи бившия топрефер Стоян Алексиев от София

 Костадин Стойчев

Любопитен мач се очертава и в Пазарджик, където новакът Бенковски (Пз) ще се доказва срещу набралия скорост състав на Велбъжд (Кюстендил). Гостите записаха 5 поредни победи в първенството, с което заличиха до известна степен неубедителното си начало. Срещата ще ръководи Костадин Стойчев от София.

На стадион „Бончук” в Дупница съперници ще бъдат отборите на Германея (Сапарева баня) и Ботев (Ихтиман). Съдийски наряд за този мач получи столичния арбитър Йото Гарабедов.  

Пирин (Разлог) пък ще играе пред собствена публика срещу Сливнишки герой (Сливница). Главен съдия ще бъде Владислав Рачев от София.

На стадиона в софийското село Бистрица един срещу друг се изправят домакините от „Витоша” и гостуващия Хебър (Пазарджик). Двубоят ще реферира младия Борислав Митрев, който този сезон дебютира като главен съдия в Югозападната "В" група. Петричанинът в момента е в столичната съдийска колегия.

Беласица (Петрич) излиза на стадион „Цар Самуил” срещу Нови Искър. Срещата ще свири Владислав Светославов от Перник. 

Витоша (Долна Диканя) ще приеме отбора на Бенковски (Костинброд). Сблъсъкът е поверен на благоевградчанина Георги Иванов.

На собствения си стадион „Македония”, Перун (Кресна) ще търси победата срещу Миньор 1919 (Перник).

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:
Magicshop.bg
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)17+3647
2Хебър (Пазарджик)17+2240
3 Вихрен (Сандански)17+2137
 4  Септември (Симитли)17+1531
5 Сливнишки герой (Сливница)17+426
6 Банско17+525
7 Пирин (Разлог)17+824
8Миньор (Перник)17+124
9Свобода (Пещера)17-623
10
Марек (Дупница)17+423
11Чавдар (Етрополе)17 022
 12 Беласица (Петрич)17-1122
13Рилски спортист (Самоков)17-121
14Пирин (Гоце Делчев)17-1419
 15  Балкан (Ботевград)17-418
16ОФК Елин Пелин17-2014
17Германея (Сапарева баня)17-298
18Ботев (Ихтиман)17-318
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)15+5342
2Брацигово15+3238
3 Балкан (Варвара)15+2735
 4  Левски (Паталеница)15+1934
5 Чепинец (Велинград)15+2930
6 Оборище II (Панагюрище)15+323
7Вихър (Ветрен)
15-422
 8 Величково15+221
9Сарая15-417
10
Спартак (Калугерово)15-115
11Локомотив (Септември)15-315
 12 Тракия (Пазарджик)15-2914
13Родопи  (Козарско)15-1512
14Тракиец (Главиница)15-1811
 15  Братаница15-438
16Зенит (Ветрен дол)15-487
 

Подробно класиране

 

Кой е тук?

В момента има 79 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер