СКОНТО ООД

altech.bg%20
Непобедения „Малеш” гостува в Елин Пелин ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 04 Октомври 2009 14:04

Бенковски (Пз) може да спре полета на Велбъжд (Кн)

 Отборът на Левски (Елин Пелин) ще приеме лидера в трета дивизия
 Адриан Петров

Съставът на Левски (Елин Пелин) ще приеме на собствен терен лидера Малеш (Микрево). Двата тима се срещат в един от възловите мачове от X кръг на Югозападната „В” АФГ. Гостите не познават вкуса на загубата от началото на сезона. Двубоят е поверен на столичния арбитър Адриан Петров.

Вторият в подреждането - Миньор (Бобов дол) излиза като гост срещу Струмска слава (Радомир). Наряд за главен съдия получи бившия топрефер Стоян Алексиев от София

 Костадин Стойчев

Любопитен мач се очертава и в Пазарджик, където новакът Бенковски (Пз) ще се доказва срещу набралия скорост състав на Велбъжд (Кюстендил). Гостите записаха 5 поредни победи в първенството, с което заличиха до известна степен неубедителното си начало. Срещата ще ръководи Костадин Стойчев от София.

На стадион „Бончук” в Дупница съперници ще бъдат отборите на Германея (Сапарева баня) и Ботев (Ихтиман). Съдийски наряд за този мач получи столичния арбитър Йото Гарабедов.  

Пирин (Разлог) пък ще играе пред собствена публика срещу Сливнишки герой (Сливница). Главен съдия ще бъде Владислав Рачев от София.

На стадиона в софийското село Бистрица един срещу друг се изправят домакините от „Витоша” и гостуващия Хебър (Пазарджик). Двубоят ще реферира младия Борислав Митрев, който този сезон дебютира като главен съдия в Югозападната "В" група. Петричанинът в момента е в столичната съдийска колегия.

Беласица (Петрич) излиза на стадион „Цар Самуил” срещу Нови Искър. Срещата ще свири Владислав Светославов от Перник. 

Витоша (Долна Диканя) ще приеме отбора на Бенковски (Костинброд). Сблъсъкът е поверен на благоевградчанина Георги Иванов.

На собствения си стадион „Македония”, Перун (Кресна) ще търси победата срещу Миньор 1919 (Перник).

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСпортист (Своге)
0:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:1Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
4:0Надежда (Добр)
КРПирин (Разлог)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:2Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБеласица (Пч)
0:1Банско
КРРилски спортист
2:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)
1:0Септември (Сим)

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КР Брацигово
0:3Балкан (Варвара)
КР    Локомотив (Септ)
0:7Левски (Пат)
КР Сарая4:0 Вихър (Ветрен)
КР  Тракиец (Глав)
1:0Родопи (Коз)

11 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)
3:0Чепинец (Вел)
КРСпартак (Кал)
2:0Марица (Белово)
КР Оборище II (Пан)
0:0Величково
КР Тракия (Пз)
3:0Ботев (М. клисура)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
15+2138
2Оборище (Панагюрище)
15+1536
3 Сливнишки герой (Сливница)
15+1531
 4  Пирин (Разлог)
15+1530
5 Вихрен (Сандански)
15+529
6 Банско
15+1429
7Миньор (Перник)
15+323
8Чавдар (Етрополе)
15+920
9Рилски спортист (Самоков)
15-520
10
Германея (Сапарева баня)
15-820
11Беласица (Петрич)
15+519
 12 Балкан (Ботевград)
15-816
13Ботев (Ихтиман)
15-816
14Марек (Дупница)
15-314
 15  Септември (Симитли)
15-813
16Надежда (Доброславци)
15-2012
17Спортист (Своге)
15-148
18Велбъжд (Кюстендил)
15-283
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)
-:-Миньор (Пк)
14:00Оборище (Пан)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Ботев (Ихтиман)
-:-Беласица (Пч)
14:00Балкан (Бот)
-:-Сливнишки герой
14:00Септември (Сим)
-:-Германея (Сб)
14:00Чавдар (Етрополе)
-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско
-:-Спортист (Своге)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)
-:-Тракиец (Глав)  
14:00Величково-:-Левски (Пат)
14:00Родопи (Коз)
-:-Брацигово
14:00Балкан (Варвара)
-:-Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.