СКОНТО ООД

altech.bg%20
74 отбора в ученическите игри във Велинград, 20 продължават напред ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 07 Март 2020 22:15
Над 50 купи отидоха при призьорите от общинските първенства

На 27 февруари в заседателната зала на община Велинград се проведе церемонията по награждаването на призьорите от общинския етап на Ученически игри 2019/20 г.

Голямата зала на общинска администрация посрещна участниците в спортните състезания

Присъстваха ученици и преподаватели от общо 12 учебни заведения.

Зам.-кметът Атанас Палигоров (в средата) награди призьорите

Отличията на най-добрите бяха връчени от заместник-кметовете Атанас Палигоров и Исмаил Моллов и от председателя на Общински съвет – Пламен Хаджиев.

Председателят на общински съвет - Пламен Хаджиев (вдясно) също връчи купи на призьорите

Според статистическата информация на организаторите в тазгодишното издание на общинските първенства са участвали 74 отбора.

Зам.-кметът Исмаил Моллов (вляво) награди част от заслужилите в отделните възрастови групи

От тях 20 продължават участието си в областните финали. Те ще се състезават със своите връстници в общо 6 вида спорт - футбол, волейбол, баскетбол, хандбал, тенис на маса и шахмат.

Всички призьори от общинските ученически игри във Велинград за учебната 2019/20 г.

Община Велинград награди с купи всички училищни отбори, класирани от първо до трето място.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.