СКОНТО ООД

altech.bg%20
Добринище и Места (Хаджидимово) чакат лидерите ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 12 Април 2009 10:54
Нов вълнуващ кръг очаква почитателите на Югозападната „В” група тази неделя.

Съставът на Добринище, воден от опитния Йордан Самоковлийски (на снимката) ще играе пред собствената си публика срещу едноличния лидер в групата – „Малеш”. Домакините са отбор с голям потенциал, който има сили да се опъне здраво на гостите от Микрево, а феновете на домакините вероятно ще бъдат дванадесетия играч на Добринище.

Септември (Симитли) също ще има коварно гостуване.  Вторият в трета дивизия ще се изправи на стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово срещу коравия отбор на „Места”. Само преди 11 дни домакините стигнаха до 0-0 срещу „Малеш”.

В минидерби на стадион „Николай Кръстев-Шулц”, третият Миньор (Бобов дол) ще приеме четвъртия Левски (Елин Пелин).

Отборът на Хебър (Пазарджик) ще домакинства на последния в групата Пирин 2001 (Благоевград).

Столичния „Люлин” ще търси трите точки срещу Струмска слава (Радомир).

В Сливница, местния „Сливнишки герой” ще иска прошка от феновете си след конфузното 0-6 в миналия кръг срещу „Левски” в Елин Пелин. Съперник на домакините ще бъде Велбъжд (Костинброд).

Ботев (Ихтиман) излиза за задължителни три точки срещу гостуващия Пирин (Разлог).

На стадиона в Бобошево наказания с лишаване от домакинство тим на Германея (Сапарева баня) ще посрещне Миньор’19 (Перник).

В последния мач от този XXVIII кръг, Велбъжд (Кюстендил) ще се изправи срещу Витоша (Бистрица).
 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

14 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧавдар (Етрополе)
0:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
1:0ФК Кюстендил
КРПирин (Разлог)
1:1Беласица (Пч)
КРСпортист (Своге)
3:1Балкан (Бот)
КРРилски спортист
0:0Ботев (Ихтиман)
КРМарек (Дупница)
2:2Сливнишки герой
КРБанско
0:1Миньор (Пк)
КРПерун (Кресна)1:3Септември (Сим)
 Надежда (Добр)
-почива

4-та лига Пз - IV кръг

14 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРМарица (Белово)5:2Сарая
КРРодопи (Коз)1:2 Тракиец (Глав)
КРСветкавица (Син)1:2Левски (Пат)
КРВеличково4:1Вихър (Ветрен) 

15 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:2Брацигово
КРЧико-Бунара (Бяга)10:1Лозен
КРСпартак (Кал)3:2Балкан (Варвара)
КРТракия (Пз)0:3Локомотив (Септ)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
7+1519
2Вихрен (Сандански)7+616
3Оборище (Панагюрище)7+814
4ФК Кюстендил7+5 13
5Септември (Симитли)6+612
6Сливнишки герой (Сливница)7+211
7Спортист (Своге)7-210
8
Ботев (Ихтиман)7-39
9
Беласица (Петрич)6-28
10
Рилски спортист (Самоков)
6-36
11Пирин (Разлог)7-66
  12Банско6+15
13Чавдар (Етрополе)7-25
14Марек (Дупница)6-65
 15  Надежда (Доброславци)6+15
16Балкан (Ботевград)6-74
17Перун (Кресна)
7-134
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след V кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
5Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
17:00Сливнишки герой-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)
-:-Перун (Кресна)
17:00Септември (Сим)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
17:00ФК Кюстендил-:-Банско
17:00Миньор (Пк)-:-Марек (Дупница)
17:00Надежда (Добр)-:-Спортист (Своге)
 Ботев (Ихтиман)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)4+2012
2Левски (Паталеница)4+19
3Спартак (Калугерово)4-49
 4 Брацигово4+208
5Марица (Белово)4+48
6Чепинец (Велинград)4+48
7Родопи (Козарско)4+47
 8 Балкан (Варвара)4+107
9Локомотив (Септември)4+47
10
Величково4+16
11Лозен4-203
 12 Тракиец (Главиница)4-23
13Сарая4+23
14Тракия (Пазарджик)4-71
 15  Вихър (Ветрен)4-110
 16 Светкавица (Синитево)4-260
 

Временно класиране

4-та лига Пз - V кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Величково
17:00Левски (Пат)-:-Марица (Белово)
17:00Лозен-:-Светкавица (Син)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракия (Пз)

22 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Чепинец (Вел)
17:00 Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга)    
17:00Брацигово-:-Родопи (Коз)
17:00Сарая-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 23 посетителя в сайта

Приятели

. .
.