СКОНТО ООД

altech.bg%20
Добринище и Места (Хаджидимово) чакат лидерите ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 12 Април 2009 09:54
Нов вълнуващ кръг очаква почитателите на Югозападната „В” група тази неделя.

Съставът на Добринище, воден от опитния Йордан Самоковлийски (на снимката) ще играе пред собствената си публика срещу едноличния лидер в групата – „Малеш”. Домакините са отбор с голям потенциал, който има сили да се опъне здраво на гостите от Микрево, а феновете на домакините вероятно ще бъдат дванадесетия играч на Добринище.

Септември (Симитли) също ще има коварно гостуване.  Вторият в трета дивизия ще се изправи на стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово срещу коравия отбор на „Места”. Само преди 11 дни домакините стигнаха до 0-0 срещу „Малеш”.

В минидерби на стадион „Николай Кръстев-Шулц”, третият Миньор (Бобов дол) ще приеме четвъртия Левски (Елин Пелин).

Отборът на Хебър (Пазарджик) ще домакинства на последния в групата Пирин 2001 (Благоевград).

Столичния „Люлин” ще търси трите точки срещу Струмска слава (Радомир).

В Сливница, местния „Сливнишки герой” ще иска прошка от феновете си след конфузното 0-6 в миналия кръг срещу „Левски” в Елин Пелин. Съперник на домакините ще бъде Велбъжд (Костинброд).

Ботев (Ихтиман) излиза за задължителни три точки срещу гостуващия Пирин (Разлог).

На стадиона в Бобошево наказания с лишаване от домакинство тим на Германея (Сапарева баня) ще посрещне Миньор’19 (Перник).

В последния мач от този XXVIII кръг, Велбъжд (Кюстендил) ще се изправи срещу Витоша (Бистрица).
 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 11 посетителя в сайта

Приятели

. .
.