СКОНТО ООД

altech.bg%20
ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ е №1 в баскетбола при V-VII клас ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 24 Февруари 2020 23:13
Тимът на ИСУ "Св. св. Кирил и Методий" (в бяло) се пребори за първото място при момчетата (V-VII клас) 

Момичетата и момчетата на ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград спечелиха общинските ученически игри по баскетбол при V-VII клас. Срещите при най-малките се изиграха на 22 февруари 2020 г. Домакин на състезанията бе новата многофункционална спортна зала на НПГГС „Христо Ботев“ – Велинград.

Момчетата от ИСУ "Св. св. Кирил и Методий" продължават на областните финали 

Общо 4 училища се включиха в битката за първото място при момчетата. В полуфиналите първо ИСУ „Васил Левски“ преодоля с 30:7 точки селекцията на ОУ „Христо Ботев“. След това ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ пречупи с 13:12 точки тима на ОУ „Неофит Рилски“. 

Селекцията на ОУ "Н. Рилски" (в сини екипи) надделя в спора за третото място срещу ОУ "Хр. Ботев" (в черно)

Във финалния сблъсък ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ се наложи с 10:7 точки над отбора на ИСУ „Васил Левски“. Спорът за третото място пък бе спечелен от ОУ „Неофит Рилски“ – 17:10 точки срещу състава на ОУ „Христо Ботев“.

Отборът на ИСУ "Св. св. Кирил и Методий" (в бяло) спечели финала и при момичетата (V-VII клас) 

При момичетата се изигра директно финал. Общински първенец стана селекцията на ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“, която триумфира след успех с 16:9 точки срещу тима на ОУ „Неофит Рилски“.

Селекцията на ИСУ "Св. св. Кирил и Методий" е №1 при момичетата 

Авторитетно съдийство в срещите от общинските ученически игри демонстрираха арбитрите Ангел Благов и Радослав Денчев от Пазарджик.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още подробности:

Вълнуващ старт на ученическите игри по баскетбол във Велинград 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Пирин (ГД)-:-Оборище (Пан)
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Беласица (Пч)
14:00Банско-:-ФК Кюстендил
14:00Гранит (Владая)-:-Левски (Чепинци)
14:00Вихрен (Санд)-:-Марек (Дупница)
14:00Рилски спортист-:-Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
14:00Перун (Кресна)-:-Пирин (Разлог)
mallbg.com%20

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Лозен
14:00Тракиец (Глав)-:-Родопи (Коз)
14:00   Балкан (Варвара)-:-Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракия (Пз)
14:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
14:00Левски (Пат)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2638
2Беласица (Петрич)15+1536
3Вихрен (Сандански)16+1836
4ФК Кюстендил16+25 35
5Чавдар (Етрополе)16+1834
6Ботев (Ихтиман)16+1325
7Пирин (Гоце Делчев)16+725
8
Оборище (Панагюрище)16+623
9
Рилски спортист (Самоков)16 021
10
Пирин (Разлог)16-819
11Надежда (Доброславци)15-119
12Балкан (Ботевград)16-819
13Сливнишки герой (Сливница)16-117
14Левски (Чепинци)16-1614
 15  Перун (Кресна)16-1812
16Гранит (Владая)16-2312
17Велбъжд (Кюстендил)16-2711
18Банско16-264
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово14+4639
 2 Чико-Бунара (Бяга)15+3939
3Балкан (Варвара)14+3839
 4 Марица (Белово)14+1327
5Левски (Паталеница)14+1825
6Чепинец (Велинград)14+1321
7Родопи (Козарско)14-219
 8 Величково14-717
9Тракиец (Главиница)15-1317
10
Спартак (Калугерово)14-1917
11Левски (Ракитово)14-116
 12 Вихър (Ветрен)14-1016
13Тракия (Пазарджик)14-1414
14Локомотив (Септември)14-1214
15Сарая14-3111
16Оборище II (Панагюрище)14-3010
17Лозен14-282
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.