СКОНТО ООД

altech.bg%20
Вълнуващ старт на ученическите игри по баскетбол във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 22 Февруари 2020 23:46
Тимът на ИСУ "В. Левски" (в оранжево) завоюва I място след успех срещу НПГГС "Хр. Ботев" (в зелено) 

Новата многофункционална спортна зала на НПГГС „Христо Ботев“ е домакин на общинските финали по баскетбол за ученици във Велинград.

Надпреварата започна на 21 февруари 2020 г. със срещите при XI-XII клас и ще продължи до 23 февруари включително с мачовете в останалите възрастови групи.

Турнирът при юношите бе открит с мача между домакините от НПГГС „Христо Ботев“ и ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“. „Горските“ записаха историческа победа с 50:30 точки. Това бе и първо официално състезание в новото им спортно бижу.

Във втората среща фаворитите от ИСУ „Васил Левски“ се наложиха с 47:23 точки срещу селекцията на ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“, която приключи на третата позиция в крайното подреждане.

Най-оспорвано протече срещата за първото място между ИСУ „Васил Левски“ и НПГГС „Христо Ботев“. Опитният тим на ИСУ „Васил Левски“ спечели с 41:29 срещу вдъхновения отбор на домакините.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още подробности:

ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ е №1 в баскетбола при V-VII клас

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Чепинци)0:1Оборище (Пан)
КРПирин (ГД)3:0Пирин (Разлог)
КРГранит (Владая)1:1Беласица (Пч)
КРМарек (Дупница)3:0ФК Кюстендил
КРПерун (Кресна)0:1Вихрен (Санд)
КРБанско1:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)1:4Надежда (Добр)
КРЧавдар (Етрополе)2:1Сливнишки герой
КРРилски спортист0:2Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая0:2Брацигово                  
КР          Родопи (Коз)1:0Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)-:-Лозен
15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Ракитово)      
15:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
15:00Оборище II (Пан)-:-Вихър (Ветрен)
15:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
15:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)20+3546
2Вихрен (Сандански)20+2246
3Беласица (Петрич)19+1744
4ФК Кюстендил20+26 44
5Чавдар (Етрополе)20+1638
6Ботев (Ихтиман)20+1532
7Оборище (Панагюрище)20+831
8
Пирин (Гоце Делчев)20+729
9
Балкан (Ботевград)19+1028
10
Пирин (Разлог)19-725
11Сливнишки герой (Сливница)19+224
12Надежда (Доброславци)19-723
13Рилски спортист (Самоков)19-421
14Левски (Чепинци)20-2317
 15  Гранит (Владая)20-2614
16Велбъжд (Кюстендил)20-3512
17Перун (Кресна)20-3012
18Банско19-268
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 97 посетителя в сайта

Приятели

. .
.