СКОНТО ООД

altech.bg%20
Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2019/20 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 29 Февруари 2020 19:43

Ю Г О З А П А Д Н А  Т Р Е Т А  Л И Г А

 сезон 2019/20 г.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 18 13 3 2 34 6 42
2 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 17 12 5 0 31 11 41
3 СПОРТИСТ /СВОГЕ/ 18 12 1 5 31 21 37
4 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 18 11 4 3 29 14 37
5 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 18 10 4 4 30 10 34
6 ФК КЮСТЕНДИЛ 18 10 2 6 27 17 32
7 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 18 8 3 7 27 22 27
8 БАНСКО 17 8 2 7 26 18 26
9 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 18 6 5 7 30 26 23
10 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 18 6 4 8 21 26 22
11 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 18 6 4 8 14 24 22
12 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 18 5 3 10 28 35 18
13 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 18 4 5 9 12 22 17
14 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 18 4 4 10 19 39 16
15 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 18 4 3 11 16 33 15
16 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 18 2 5 11 13 33 11
17 ПЕРУН /КРЕСНА/ 18 2 1 15 9 40 7

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Чепинци)0:1Оборище (Пан)
КРПирин (ГД)3:0Пирин (Разлог)
КРГранит (Владая)1:1Беласица (Пч)
КРМарек (Дупница)3:0ФК Кюстендил
КРПерун (Кресна)0:1Вихрен (Санд)
КРБанско1:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)1:4Надежда (Добр)
КРЧавдар (Етрополе)2:1Сливнишки герой
КРРилски спортист0:2Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая0:2Брацигово                  
КР          Родопи (Коз)1:0Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧепинец (Вел)4:0Лозен
КРЧико-Бунара (Бяга)6:2Левски (Ракитово)      
КРЛевски (Пат)3:1Спартак (Кал)
КРОборище II (Пан)1:1Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Марица (Белово)
КРБалкан (Варвара)1:0Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)20+3546
2Вихрен (Сандански)20+2246
3Беласица (Петрич)19+1744
4ФК Кюстендил20+26 44
5Чавдар (Етрополе)20+1638
6Ботев (Ихтиман)20+1532
7Оборище (Панагюрище)20+831
8
Пирин (Гоце Делчев)20+729
9
Балкан (Ботевград)19+1028
10
Пирин (Разлог)19-725
11Сливнишки герой (Сливница)19+224
12Надежда (Доброславци)19-723
13Рилски спортист (Самоков)19-421
14Левски (Чепинци)20-2317
 15  Гранит (Владая)20-2614
16Велбъжд (Кюстендил)20-3512
17Перун (Кресна)20-3012
18Банско19-268
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Оборище (Пан)-:-ФК Кюстендил
15:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
15:00Пирин (Разлог)-:-Банско
15:00Надежда (Добр)-:-Перун (Кресна)
15:00Сливнишки герой-:-Пирин (ГД)
15:00Беласица (Пч)-:-Левски (Чепинци)
15:00Вихрен (Санд)-:-Рилски спортист
15:00Балкан (Бот)-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)20+4857
 2 Брацигово19+6854
3Чико-Бунара (Бяга)20+5354
 4 Марица (Белово)20+1534
5Левски (Паталеница)20+1634
6Чепинец (Велинград)20+1831
7Локомотив (Септември)20-426
 8 Родопи (Козарско)19-626
9Величково20-326
10
Спартак (Калугерово)20-2423
11Вихър (Ветрен)20-1323
 12 Тракиец (Главиница)20-1822
13Тракия (Пазарджик)19-1721
14Оборище II (Панагюрище)20-2920
15Левски (Ракитово)20-1716
16Сарая19-3714
17Лозен19-502
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXII кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Брацигово-:-Балкан (Варвара) 
15:00Марица (Белово)-:-Родопи (Коз)
15:00Тракия (Пз)-:-Сарая

14 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)
15:00Вихър (Ветрен)-:-Чико-Бунара (Бяга)
15:00Левски (Ракитово)-:-Тракиец (Глав)
15:00Лозен-:-Оборище II (Пан)
15:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Пат)
 Величково-почива

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.