СКОНТО ООД

altech.bg%20
Излъчиха общинските първенци по волейбол във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 19 Февруари 2020 22:20
Девойките на ИСУ "Васил Левски" грабнаха първите места във волейбола 

Шест отбора ще представят община Велинград на областните ученически финали по волейбол. Две училища си поделиха по три титли в отделните възрастови групи. Срещите от общинското първенство се проведоха от 14 до 16 февруари 2020 г. в залата на ИСУ „Васил Левски“ – Велинград.

Домакините взеха първите места при момчетата (V-VII клас), девойките младша и старша възраст (VIII-X и XI-XII клас). Така ИСУ „Васил Левски“ взе 3 квоти за областния етап на ученическите игри по волейбол.

Другите три първи места завоюваха отборите на ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“. Възпитаниците на училището сатнаха първенци в надпреварите при момичетата (V-VII клас), юношите младша и старша възраст (VIII-X и XI-XII клас).

Юношите на ИСУ "Св. Св. Кирил и Методий" (в бяло-синьо) триумфираха при VIII-X и XI-XII клас 

Най-драматична бе развръзката в срещите при юношите старша възраст. Там трите участващи тима – ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“, ИСУ „Васил Левски“  и НПГГС „Христо Ботев“ си размениха по една победа и една загуби и се наложи геймовото съотношение да излъчи победителя.

V-VII клас момичета

Първо място - ИСУ "Св. Св. Кирил и Методий"

Второ място - ОУ "Христо Ботев"

Трето място - ОбУ "Иван Вазов" - с. Пашови

V-VII клас момчета

Първо място - ИСУ "Васил Левски"

Второ място - ИСУ "Св. Св. Кирил и Методий" 

Трето място - ОУ "Христо Ботев"

VIII-X клас девойки

Първо място - ИСУ "Васил Левски"

Второ място - ОбУ "Иван Вазов" - с. Пашови

Трето място - ИСУ "Св.Св.Кирил и Методий"

VIII - X клас юноши

Първо място - ИСУ "Св.Св.Кирил и Методий"

Второ място - ИСУ "Васил Левски"

Трето място - НПГГС "Христо Ботев"

XI-XII клас девойки

Първо място - ИСУ "Васил Левски"

Второ място - ИСУ "Св. Св. Кирил и Методий" 

Трето място - СУ "Христо Смирненски" - с. Света Петка

XI-XII клас юноши

Първо място - ИСУ "Св.Св.Кирил и Методий"

Второ място - ИСУ "Васил Левски"

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Левски (Чепинци)-:-Оборище (Пан)
15:00Пирин (ГД)-:-Пирин (Разлог)
ППГранит (Владая)1:0Беласица (Пч)
ППМарек (Дупница)2:0ФК Кюстендил
ПППерун (Кресна)0:0Вихрен (Санд)
ППБанско1:0Ботев (Ихтиман)
15:00Велбъжд (Кн)-:-Надежда (Добр)
ППЧавдар (Етрополе)1:0Сливнишки герой
15:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая-:-Брацигово                  
15:00          Родопи (Коз)-:-Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)-:-Лозен
15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Ракитово)      
15:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
15:00Оборище II (Пан)-:-Вихър (Ветрен)
15:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
15:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 212 посетителя в сайта

Приятели

. .
.