СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2019-а ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 11 Януари 2020 21:51
Велинградските спортисти получиха заслужено признание за успехите си през 2019-а

26 велинградски спортисти бяха отличени от община Велинград за постиженията им през 2019 г.

Купите бяха връчени от председателя на Общински съвет Елисавета Сариева и заместник – кметовете Атанас Палигоров и Исмаил Моллов. 

За дългогодишната си спортна и треньорска дейност бе отличен Велчо Клешков – председател и треньор на ПК Белмекен. 

Индивидуален плакет получи състезателят по борба класически стил Николай Гушевилов.

Церемонията по награждаването се състоя на 9 януари 2020 г. Събитието ключваше богата програма, която бе високо оценена от присъстващите в голямата зала на община Велинград. В нея се включиха талантите на КСТ „Импулс”, школата по саксофон към ЦПЛР-ОДК- Велинград, звънчетата Венелин Каленов и Николета Сачкова и гласовитите деца на ВГ „Караоке”. 

Успешно в ролята на водещи се представиха Ани и Любчо от театралната школа с ръководител Иванка Дебелушина.

Тържеството приключи със стилен коктейл, подготвен от възпитаниците на ПГИТ „Ал. Константинов”. 

СК Атлас - Лидия Нанова, Даниел Бошнаков, Екатерина Андреева

ПК Чепинец - Eлица Овчарова, Антон Тупаров, Далас Велева

ВК Велинград волей - Йоана Бошнаковска, Васил Каленов, Илия Грънчаров

КСТ Импулс - Мирослав Бозев/Габриела Навякова, Борис Ушев/Ивана Енчева, Христо Манов/Криста Гушевилова

ФК Чепинец - Ивайло Горанов, Краси Кючуков, Йордан Славов

СК Бойни изкуства - Денис Фотенлиев, Димитър Лачев, Владимир Николчев

ПК Белмекен - Петър Мицин, Ясен Кичуков, Мария Ангелова

СК Здраве и дълголетие - Иванка Даскаловаа

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

Контролна среща

16 февруари 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Величково
hippoland.net
obuvkigido.com

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 14 посетителя в сайта

Приятели

. .
.