СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2019-а ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 11 Януари 2020 21:51
Велинградските спортисти получиха заслужено признание за успехите си през 2019-а

26 велинградски спортисти бяха отличени от община Велинград за постиженията им през 2019 г.

Купите бяха връчени от председателя на Общински съвет Елисавета Сариева и заместник – кметовете Атанас Палигоров и Исмаил Моллов. 

За дългогодишната си спортна и треньорска дейност бе отличен Велчо Клешков – председател и треньор на ПК Белмекен. 

Индивидуален плакет получи състезателят по борба класически стил Николай Гушевилов.

Церемонията по награждаването се състоя на 9 януари 2020 г. Събитието ключваше богата програма, която бе високо оценена от присъстващите в голямата зала на община Велинград. В нея се включиха талантите на КСТ „Импулс”, школата по саксофон към ЦПЛР-ОДК- Велинград, звънчетата Венелин Каленов и Николета Сачкова и гласовитите деца на ВГ „Караоке”. 

Успешно в ролята на водещи се представиха Ани и Любчо от театралната школа с ръководител Иванка Дебелушина.

Тържеството приключи със стилен коктейл, подготвен от възпитаниците на ПГИТ „Ал. Константинов”. 

СК Атлас - Лидия Нанова, Даниел Бошнаков, Екатерина Андреева

ПК Чепинец - Eлица Овчарова, Антон Тупаров, Далас Велева

ВК Велинград волей - Йоана Бошнаковска, Васил Каленов, Илия Грънчаров

КСТ Импулс - Мирослав Бозев/Габриела Навякова, Борис Ушев/Ивана Енчева, Христо Манов/Криста Гушевилова

ФК Чепинец - Ивайло Горанов, Краси Кючуков, Йордан Славов

СК Бойни изкуства - Денис Фотенлиев, Димитър Лачев, Владимир Николчев

ПК Белмекен - Петър Мицин, Ясен Кичуков, Мария Ангелова

СК Здраве и дълголетие - Иванка Даскаловаа

Velsport24.com

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+4145
 2 Брацигово16+5545
3Чико-Бунара (Бяга)16+4142
 4 Марица (Белово)16+1630
5Левски (Паталеница)16+1225
6Чепинец (Велинград)16+1324
7Спартак (Калугерово)16-1223
 8 Величково16-323
9Локомотив (Септември)16-420
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)16-1318
 12 Тракия (Пазарджик)16-1517
13Левски (Ракитово)16-916
14Вихър (Ветрен)16-1616
15Оборище II (Панагюрище)16-2913
16Сарая16-3511
17Лозен16-342
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.