СКОНТО ООД

altech.bg%20
Коледно тържество събра спортни деятели и легенди във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 21 Декември 2019 18:50
Няколко поколения спортисти и деятели, свързани с едни от най-значимите успехи, уважиха сбирката

50 легенди и деятели на спорта във Велинград изпратиха с празнично тържество на 19 декември отиващата си 2019-а година. Емоционалното събитие се проведе по инициатива на кмета на общината д-р Костадин Коев. 

Д-р Костадин Коев приветства участниците в коледното тържество

Няколко поколения спортисти и деятели уважиха срещата в ресторант „Чинарите“. Сред тях най-многобройна бе групата на футболистите, следвана от представители на плуването, ските и баскетбола.

Срещите на ветераните се провеждат за трета поредна година

Организацията на мащабната проява бе поверена на Явор Добрев. Бившият играч на велинградчани успешно влезе в ролята на главен мениджър на събитието. 

Спортните легенди похвалиха организацията на коледното тържество

Кметът д-р Костадин Коев отправи пожелания за здраве и успехи към присъстващите. Той не спести похвали и към Явор Добрев, който за трета поредна година е поел сериозния ангажимент да организира спортната общност. 

Кметът даде висока оценка на главния организатор на събитието Явор Добрев (вляво)

„Поздравявам ви, за силата на духа, за приятелството, което запазихте през годините! Продължавайте да сте заедно, да празнувате и да се радвате на спомените!“, каза още градоначалникът.

Бившият футболист на ФК Чепинец - Ангел Денизов (вдясно) бе сред наградените

По време на тържеството с плакети и други награди бе засвидетелствувано уважение и признание към 8 познати лица на велинградския спорт в миналото. 

Голаджията от миналото Орлин Кадьов (в средата) също бе сред отличените с приз

Сред отличените бяха футболните ветерани Ангел Денизов, Орлин Кадьов, Иван Благов и Георги Иванчев.

Участникът на две зимни олимпиади - Искрен Планков (в средата) бе сред наградените с индивидуален плакет

Специално признание от плувния спорт получиха Йорданка Пенина и Пейо Харизанов, а от ските – участникът на две зимни олимпиади Искрен Планков и Мария Стамболова.

От името на ПК Белмекен - Велчо Клешков получи приза за Йорданка Пенина

Част от наградените не успяха да присъстват поради лични ангажименти, но организаторите увериха, че в най-кратки срокове плакетите ще им бъдат връчени.

За доброто настроение и празнична атмосфера на всички присъстващи се грижеше местния оркестър „Балкан“. 

Явор Добрев поведе хорото в празничната вечер

Ветераните демонстрираха отлична форма и на дансинга, а кръшните хора бяха основна част от репертоара. 

Празничната атмосфера бе белязана от дълги и кръшни хора

В хода на вечерта всички участници в тържеството се събраха по традиция и за обща снимка от събитието.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XIX кръг

27 февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБалкан (Варвара)3:0Лозен                   
КРРодопи (Коз)2:0Сарая  

28 февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Левски (Ракитово)
14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Величково
14:00Левски (Пат)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Оборище II (Пан)-:-Марица (Белово)
14:00Тракиец (Глав)-:-Тракия (Пз)
14:00Локомотив (Септ)-:-Спартак (Кал)
 Брацигово-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4248
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)17+4445
 4 Марица (Белово)17+1631
5Левски (Паталеница)17+1328
6Чепинец (Велинград)17+1325
7Спартак (Калугерово)17-1923
 8 Локомотив (Септември)17  023
9Величково17-423
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)17-1518
 12 Тракия (Пазарджик)17-1817
13Левски (Ракитово)17-1016
14Вихър (Ветрен)17-1716
15Оборище II (Панагюрище)17-2816
16Сарая17-3314
17Лозен17-382
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.