СКОНТО ООД

altech.bg%20
Коледно тържество събра спортни деятели и легенди във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 21 Декември 2019 19:50
Няколко поколения спортисти и деятели, свързани с едни от най-значимите успехи, уважиха сбирката

50 легенди и деятели на спорта във Велинград изпратиха с празнично тържество на 19 декември отиващата си 2019-а година. Емоционалното събитие се проведе по инициатива на кмета на общината д-р Костадин Коев. 

Д-р Костадин Коев приветства участниците в коледното тържество

Няколко поколения спортисти и деятели уважиха срещата в ресторант „Чинарите“. Сред тях най-многобройна бе групата на футболистите, следвана от представители на плуването, ските и баскетбола.

Срещите на ветераните се провеждат за трета поредна година

Организацията на мащабната проява бе поверена на Явор Добрев. Бившият играч на велинградчани успешно влезе в ролята на главен мениджър на събитието. 

Спортните легенди похвалиха организацията на коледното тържество

Кметът д-р Костадин Коев отправи пожелания за здраве и успехи към присъстващите. Той не спести похвали и към Явор Добрев, който за трета поредна година е поел сериозния ангажимент да организира спортната общност. 

Кметът даде висока оценка на главния организатор на събитието Явор Добрев (вляво)

„Поздравявам ви, за силата на духа, за приятелството, което запазихте през годините! Продължавайте да сте заедно, да празнувате и да се радвате на спомените!“, каза още градоначалникът.

Бившият футболист на ФК Чепинец - Ангел Денизов (вдясно) бе сред наградените

По време на тържеството с плакети и други награди бе засвидетелствувано уважение и признание към 8 познати лица на велинградския спорт в миналото. 

Голаджията от миналото Орлин Кадьов (в средата) също бе сред отличените с приз

Сред отличените бяха футболните ветерани Ангел Денизов, Орлин Кадьов, Иван Благов и Георги Иванчев.

Участникът на две зимни олимпиади - Искрен Планков (в средата) бе сред наградените с индивидуален плакет

Специално признание от плувния спорт получиха Йорданка Пенина и Пейо Харизанов, а от ските – участникът на две зимни олимпиади Искрен Планков и Мария Стамболова.

От името на ПК Белмекен - Велчо Клешков получи приза за Йорданка Пенина

Част от наградените не успяха да присъстват поради лични ангажименти, но организаторите увериха, че в най-кратки срокове плакетите ще им бъдат връчени.

За доброто настроение и празнична атмосфера на всички присъстващи се грижеше местния оркестър „Балкан“. 

Явор Добрев поведе хорото в празничната вечер

Ветераните демонстрираха отлична форма и на дансинга, а кръшните хора бяха основна част от репертоара. 

Празничната атмосфера бе белязана от дълги и кръшни хора

В хода на вечерта всички участници в тържеството се събраха по традиция и за обща снимка от събитието.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VI кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)1:0Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)2:0Перун (Кресна)
КРФК Кюстендил1:0Ботев (Ихтиман)
КРГранит (Владая)1:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)1:0Пирин (Разлог)
КРПирин (ГД)0:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист2:1Велбъжд (Кн)
КРБанско0:1Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - IV кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Брацигово6:0Сарая
КРВеличково2:1Родопи (Коз)
КРМарица (Белово)3:1Тракиец (Глав)   

13 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен0:4Чепинец (Вел)
КР  Левски (Ракитово)0:4Чико-Бунара (Бяга) 
КР Локомотив (Септ)0:6Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)0:2Левски (Пат)
КРВихър (Ветрен)5:2Оборище II (Пан)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Ботев (Ихтиман)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Вихрен (Санд)-:-Банско
17:00Сливнишки герой-:-Левски (Чепинци)
17:00Надежда (Добр)-:-Пирин (ГД)
17:00Беласица (Пч)-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)-:-Гранит (Владая)
17:00Перун (Кресна)-:-Рилски спортист
17:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Спартак (Кал)
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Балкан (Варвара)-:-Брацигово
17:00Родопи (Коз)-:-Марица (Белово)
17:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Ракитово)
17:00Оборище II (Пан)-:-Лозен
17:00Левски (Пат)-:-Локомотив (Септ)
17:00Сарая-:-Тракия (Пз)
 Величково
-почива

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.