СКОНТО ООД

altech.bg%20
11 гола на мача в Калугерово, Чепинец зимува трети ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 15 Декември 2019 19:08
Тимът на Чепинец (в червено) записа победа №10 (ФОТО: Пресслужба на ФК Спартак - Калугерово)

Отборът на Чепинец постигна 10-та си победа в първенството на Четвърта лига – Пазарджик. В последната си официална среща за календарната 2019-а, велинградчани спечелиха с изразителното 3:8 визитата си на Спартак (Калугерово). 

Заради кадрови проблеми домакините се явиха за мача с 10 души.

Двата тима премериха сили на изкуствения терен на "Спартак Арена" (ФОТО: Пресслужба на ФК Спартак)

Още до почивката Чепинец поведе на „Спартак Арена“ с 0:5. В 3-та минута вратата на съперника разпечати Ивайло Горанов, а в 11-та Николай Байраков направи 0:2. Димитър Тошкин пък даде класически аванс на велинградчани в 14-та. Шест минути по-късно Ивайло Горанов се разписа за 0:4. Петото попадение бе дело на Илиян Генов в 43-та. 

След почивката паднаха нови 6 гола в двете врати. В 63-та минута Илия Иванов бе точен за 0:6. В 68-та Петьо Петев върна едно попадение за Спартак след точно изпълнен наказателен удар. Минута по-късно съотборникът му Бисер Дойчинов намали изоставането на калугеровци до 2:6. В 78-та Ивайло Горанов оформи своя хеттрик с гол за 2:7. В 81-та Николай Байраков добави още едно попадение на сметката на Чепинец за 2:8. Крайното 3:8 фиксира Иво Бухчев в 85-та минута на двубоя.

Домакините ще зимуват на 8-то, а Чепинец на 3-то място (ФОТО: Пресслужба на ФК Спартак)

Авторитетно представяне в срещата записа съдийската тройка, предвождана от младия арбитър Стоил Малинов. Юристът, който през ноември бе избран за „Студент №1“ на УНСС не вдигна нито един наказателен картон в мача от Пазарджишката Бундеслига, както е популярна местната Четвърта лига.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.