СКОНТО ООД

altech.bg%20
Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2019/20 г. ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 02 Ноември 2019 15:52

V - VII клас  

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Квалиф. кръг

21.10.19 г.
(понеделник)
14:00 ч.

ОУ „Иван Вазов” /Пашови/

СУ „Хр. Смирненски”
/Св. Петка/

2:1

Квалиф. кръг

21.10.19 г.
(понеделник)
15:00 ч.

ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

ОУ „Васил Левски”
/Кръстава/

7:0

Четвъртфинал №1

22.10.19 г.
(вторник)
14:00 ч.

ОУ „Георги Бенковски” /Велинград/

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/

0:5

Четвъртфинал №2

22.10.19 г.
(вторник)
15:00 ч.

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/

1:6

Четвъртфинал №3

24.10.19 г.
(четвъртък)
14:00 ч.

ОУ „Васил Левски” /Грашево/

ОУ „Иван Вазов” /Пашови/

1:0

Четвъртфинал №4

24.10.19 г.
(четвъртък)
15:00 ч.

ОУ „Христо Ботев” /Велинград/

ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

2:3*
*след дузпи

Полуфинал №1

29.10.19 г.
(вторник)
14:00 ч.

ОУ „Васил Левски”
/Грашево/

ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

0:2

Полуфинал №2

29.10.19 г.
(вторник)
15:00 ч.

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/

4:0 

Мач за 3-4 място

06.11.19 г.
(сряда)
14:00 ч.

ОУ „Васил Левски” /Грашево/

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/

2:4

Финал

06.11.19 г.
(сряда)
15:00 ч.

ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/

0:1

 VIII - X клас 

Етап 

Дата и час 

Отбори 

Резултат 

Квалиф. кръг 

23.10.19 г.
(сряда)
15:15 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”
/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”
/Велинград/

9:0

Полуфинал №1

30.10.19 г.
(сряда)
14:00 ч.

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/

НПГГС  „Христо Ботев”
/Велинград/

1:2

 

Полуфинал №2 

30.10.19 г.
(сряда)
15:30 ч.

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/ 

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/

3:1

 

Мач за 3-4 място 

06.11.19 г.
(сряда)
16:00 ч.

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/ 

СУ „М. Драгинов”
/Драгиново/ 

0:3 (сл.)

 

Финал

08.11.19 г.
(петък)
15:30 ч. 

НПГГС  „Христо Ботев”
/Велинград/ 

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/ 

8:0 

 

XI - XII клас  

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Квалиф. кръг

22.10.19 г.
(вторник)
16:00 ч.

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/

ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
/Велинград/

2:1

Квалиф. кръг

23.10.19 г.
(сряда)
14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“
/Велинград/

СУ „Хр. Смирненски”
/Св. Петка/

3:2

Полуфинал №1

05.11.19 г.
(вторник)
14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“
/Велинград/

ИСУ „Васил Левски”
/Велинград/

0:7

Полуфинал №2

05.11.19 г.
(вторник)
15:30 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”
/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”
/Велинград/

1:4

Мач за 3-4 място

07.11.19 г.
(четвъртък)
14:00 ч.

 ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

 НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

3:0 (сл.)

Финал

08.11.19 г.
(петък)
14:00 ч.

 ИСУ „Васил Левски”

/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

5:6*      *след дузпи


Още по темата:

Ученическото първенство по футбол навлиза в решителна фаза

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VI кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)1:0Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)2:0Перун (Кресна)
КРФК Кюстендил1:0Ботев (Ихтиман)
КРГранит (Владая)1:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)1:0Пирин (Разлог)
КРПирин (ГД)0:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист2:1Велбъжд (Кн)
КРБанско0:1Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - IV кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Брацигово6:0Сарая
КРВеличково2:1Родопи (Коз)
КРМарица (Белово)3:1Тракиец (Глав)   

13 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен0:4Чепинец (Вел)
КР  Левски (Ракитово)0:4Чико-Бунара (Бяга) 
КР Локомотив (Септ)0:6Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)0:2Левски (Пат)
КРВихър (Ветрен)5:2Оборище II (Пан)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Ботев (Ихтиман)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Вихрен (Санд)-:-Банско
17:00Сливнишки герой-:-Левски (Чепинци)
17:00Надежда (Добр)-:-Пирин (ГД)
17:00Беласица (Пч)-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)-:-Гранит (Владая)
17:00Перун (Кресна)-:-Рилски спортист
17:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Спартак (Кал)
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Балкан (Варвара)-:-Брацигово
17:00Родопи (Коз)-:-Марица (Белово)
17:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Ракитово)
17:00Оборище II (Пан)-:-Лозен
17:00Левски (Пат)-:-Локомотив (Септ)
17:00Сарая-:-Тракия (Пз)
 Величково
-почива

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.