Чепинец прескочи Светкавица с 1:7 ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 21 Октомври 2019 20:45
Футболистите на Чепинец записаха нов убедителен успех, този път в Синитево

Отборът на Чепинец продължи победната си серия в Четвърта лига – Пазарджик. Велинградчани сразиха с 1:7 домакините от Светкавица (Синитево), постигайки четвърти пореден успех в първенството.

Още до почивката преднината на Чепинец набъбна до 0:5. С по две попадения се отличиха Васил Василев (7, 12 мин.) и Илиян Генов (31, 42 мин.). С един гол пък се отчете юношата Ивайло Горанов (36 мин.).

През втората част добавиха още две попадения, които бяха дело на Христо Костов (65, 80 мин.). Почетният гол за Светкавица падна в 78-та минута.

Заради провеждането на местните избори, срещите от следващите два шампионатни кръга бяха отложени за месец декември. Паузата в първенството ще продължи до 9/10 ноември, когато са планирани двубоите от XII кръг.