СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно есенно класиране в Четвърта лига - Пз - сезон 2019/20 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 15 Декември 2019 16:54

Ч Е Т В Ъ Р Т А   Л И Г А - П А З А Р Д Ж И К

сезон 2019/20 г.

КРАЙНО ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 Чико-Бунара (Бяга) 14 12 2 0 58 9 38
2 Брацигово 14 10 4 0 49 12 34
3 Чепинец (Велинград) 14 10 3 1 49 19 33
4 Балкан (Варвара) 14 7 5 2 41 17 26
5 Локомотив (Септември) 14 8 1 5 30 19 25
6 Марица (Белово) 14 7 2 5 32 24 23
7 Левски (Паталеница) 14 5 4 5 36 35 19
8 Спартак (Калугерово) 14 6 1 7 20 31 19
9 Величково 14 5 3 6 23 19 18
10 Родопи (Козарско) 14 5 2 7 15 19 17
11 Тракиец (Главиница) 14 5 1 8 20 28 16
12 Сарая 14 4 0 10 20 41 12
13 Лозен 14 2 2 10 15 55 8
14 Тракия (Пазарджик) 14 1 4 9 9 32 7
15 Вихър (Ветрен) 14 0 2 12 11 68 2

* Отборът на Светкавица (Синитево) е изваден от състава на групата след XV кръг, като всички негови резултати до този момент са анулирани. 

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.