СКОНТО ООД

altech.bg%20
Временно класиране в Четвърта лига - Пз - сезон 2019/20 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 17 Ноември 2019 17:14

Ч Е Т В Ъ Р Т А   Л И Г А - П А З А Р Д Ж И К

сезон 2018/19 г.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 Чико-Бунара (Бяга) 11 10 1 0 53 7 31
2 Брацигово 11 8 3 0 52 10 27
3 Чепинец (Велинград) 11 7 3 1 42 15 24
4 Левски (Паталеница) 11 6 3 2 32 22 21
5 Марица (Белово) 11 6 3 2 27 20 21
6 Локомотив (Септември) 11 6 1 4 25 15 19
7 Спартак (Калугерово) 11 6 1 4 17 18 19
8 Балкан (Варвара) 11 4 5 2 25 15 17
9 Величково 11 4 2 5 16 14 14
10 Родопи (Козарско) 11 4 2 5 12 12 14
11 Тракиец (Главиница) 11 4 1 6 15 17 13
12 Сарая 11 3 0 8 19 31 9
13 Тракия (Пазарджик) 11 2 3 6 12 22 9
14 Лозен 11 2 1 8 14 49 7
15 Вихър (Ветрен) 11 0 2 9 10 51 2
16 Светкавица (Синитево) 11 0 1 10 7 60 1

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРФК Кюстендил1:3Оборище (Пан)
КРРилски спортист1:4Надежда (Добр)
КРСливнишки герой2:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)3:2Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
2:3Спортист (Своге)
КРМиньор (Пк)0:3Септември (Сим)
КРБанско2:0Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива

4-та лига Пз - XIII кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)3:0Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)3:3Тракиец (Глав)
КРСарая1:2Брацигово
КРЛозен3:3Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР
Чепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР  Балкан (Варвара)1:1Чико-Бунара (Бяга)  
СЛСветкавица (Син)0:3Локомотив (Септ)
КРСпартак (Кал)0:3Величково
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
14+2433
2Септември (Симитли)14+1532
3Вихрен (Сандански)15+1332
4Спортист (Своге)14+7 28
5Оборище (Панагюрище)15+1528
6ФК Кюстендил14+725
7Беласица (Петрич)14+322
8
Сливнишки герой (Сливница)14+421
9
Банско14+620
10
Надежда (Доброславци)14-217
11Чавдар (Етрополе)14+116
  12Балкан (Ботевград)14-715
13Ботев (Ихтиман)14-1412
14Пирин (Разлог)14-1110
 15  Марек (Дупница)14-209
16Рилски спортист (Самоков)14-178
17Перун (Кресна)14-247
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Беласица (Пч)-:-Миньор (Пк)
14:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Септември (Сим)-:-ФК Кюстендил
14:00Пирин (Разлог)-:-Марек (Дупница)
14:00Перун (Кресна)-:-Банско
14:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
14:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Вихрен (Санд)
Оборище (Пан)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)11+4631
2Брацигово11+4227
3Чепинец (Велинград)11+2724
 4 Левски (Паталеница)11+1021
5Марица (Белово)11+721
6Локомотив (Септември)11+1019
7Спартак (Калугерово)11-119
 8 Балкан (Варвара)11+1017
9Величково11+214
10
Родопи (Козарско)11 014
11Тракиец (Главиница)11-213
 12 Сарая11-129
13Тракия (Пазарджик)11-109
14Лозен11-357
 15  Вихър (Ветрен)11-412
 16 Светкавица (Синитево)11-531
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XIV кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00 Вихър (Ветрен)-:-Светкавица (Син)
14:00Балкан (Варвара)-:-Сарая
14:00Тракиец (Глав)-:-Лозен

24 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Величково-:-Чепинец (Вел)        
14:00Брацигово-:-Левски (Пат)
14:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
14:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.