СКОНТО ООД

altech.bg%20
Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2019/20 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 17 Август 2019 19:55

Ю Г О З А П А Д Н А  Т Р Е Т А  Л И Г А

 сезон 2019/20 г.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 3 3 0 0 7 0 9
2 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 3 3 0 0 6 0 9
3 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 3 2 1 0 6 1 7
4 ФК КЮСТЕНДИЛ 3 2 1 0 5 3 7
5 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 3 2 0 1 5 3 6
6 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 3 1 1 1 4 6 4
7 ПЕРУН /КРЕСНА/ 3 1 1 1 2 2 4
8 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 2 1 1 0 5 3 4
9 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 3 1 1 1 9 7 4
10 БАНСКО 2 1 0 1 5 2 3
11 СПОРТИСТ /СВОГЕ/ 3 1 0 2 5 7 3
12 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 3 0 1 2 1 6 1
13 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 3 0 1 2 0 5 1
14 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 3 0 1 2 2 4 1
15 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 2 0 1 1 1 3 1
16 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 3 0 1 2 2 7 1
17 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 3 0 1 2 4 10 1

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КР       Балкан (Бот)2:2Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.