СКОНТО ООД

altech.bg%20
Програма на срещите на Чепинец през ЕСЕН 2019 ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 31 Юли 2019 16:33
Отборът на Чепинец ще участва за трети пореден сезон в Четвърта лига - Пазарджик

На 7 домакинства и 8 гостувания очакват Чепинец през есенния полусезон на 2019-а в четвърта дивизия.

Велинградчани стартират с визита на Локомотив (Септември) на 25 август (неделя) от 18:30 ч. Седмица по-късно им предстои първата среща пред собствена публика, когато приемат селекцията на Вихър (Ветрен).

Публикуваме пълната програма на срещите на Чепинец за първия дял от първенството в Четвърто ниво („А“ ОГ – Пазарджик).

I кръг
Локомотив (Септември) – Чепинец (Велинград)
II кръг
Чепинец (Велинград) – Вихър (Ветрен)
III кръг
Тракиец (Главиница) – Чепинец (Велинград)
IV кръг
Чепинец (Велинград) – Брацигово
V кръг
Балкан (Варвара) – Чепинец (Велинград)
VI кръг
Чепинец (Велинград) – Сарая
VII кръг
Левски (Паталеница) – Чепинец (Велинград)
VIII кръг
Чепинец (Велинград) – Лозен
IX кръг
Светкавица (Синитево) – Чепинец (Велинград)
X кръг
Чепинец (Велинград) – Марица (Белово)
XI кръг
Спартак (Калугерово) – Чепинец (Велинград)
XII кръг
Чико-Бунара (Бяга) – Чепинец (Велинград)
XIII кръг
Чепинец (Велинград) – Родопи (Козарско)
XIV кръг
Величково – Чепинец (Велинград)
XV кръг
Чепинец (Велинград) – Тракия (Пазарджик)

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

Контролна среща

16 февруари 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Величково
hippoland.net
obuvkigido.com

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 13 посетителя в сайта

Приятели

. .
.