СКОНТО ООД

altech.bg%20
Програма на срещите на Чепинец през ЕСЕН 2019 ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 31 Юли 2019 17:33
Отборът на Чепинец ще участва за трети пореден сезон в Четвърта лига - Пазарджик

На 7 домакинства и 8 гостувания очакват Чепинец през есенния полусезон на 2019-а в четвърта дивизия.

Велинградчани стартират с визита на Локомотив (Септември) на 25 август (неделя) от 18:30 ч. Седмица по-късно им предстои първата среща пред собствена публика, когато приемат селекцията на Вихър (Ветрен).

Публикуваме пълната програма на срещите на Чепинец за първия дял от първенството в Четвърто ниво („А“ ОГ – Пазарджик).

I кръг
Локомотив (Септември) – Чепинец (Велинград)
II кръг
Чепинец (Велинград) – Вихър (Ветрен)
III кръг
Тракиец (Главиница) – Чепинец (Велинград)
IV кръг
Чепинец (Велинград) – Брацигово
V кръг
Балкан (Варвара) – Чепинец (Велинград)
VI кръг
Чепинец (Велинград) – Сарая
VII кръг
Левски (Паталеница) – Чепинец (Велинград)
VIII кръг
Чепинец (Велинград) – Лозен
IX кръг
Светкавица (Синитево) – Чепинец (Велинград)
X кръг
Чепинец (Велинград) – Марица (Белово)
XI кръг
Спартак (Калугерово) – Чепинец (Велинград)
XII кръг
Чико-Бунара (Бяга) – Чепинец (Велинград)
XIII кръг
Чепинец (Велинград) – Родопи (Козарско)
XIV кръг
Величково – Чепинец (Велинград)
XV кръг
Чепинец (Велинград) – Тракия (Пазарджик)

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КР       Балкан (Бот)2:2Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.