СКОНТО ООД

altech.bg%20
Вижте всички срещи от I кръг в четвърта дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 27 Юли 2019 12:00

Интригуващи сблсъци предлага още първият кръг от новото първенство на Четвърто ниво („А“ ОГ – Пазарджик). Жребият за сезон 2019/20 г. бе изтеглен вчера в Пазарджик.

Тимът на Чепинец (Велинград) ще гостува на  Локомотив (Септември) в своя мач №1. Първенецът от последните 2 години Чико-Бунара (Бяга) пък ще има визита на Величково.

Отборът на Сарая приема Левски (Паталеница) в дербито на кръга. Двата състава финишираха съответно на трети и четвърто място през последния сезон.

Селекцията на Балкан (Варвара) ще бъде домакин на новаците от Лозен. Другият нов тим в групата Светкавица (Синитево) ще започне участието си в четвърта дивизия с гостуване на Брацигово.

Тимът на Тракиец (Главиница) ще открие кампанията си с мач пред собствена публика срещу Марица (Белово). Съперници на старта ще бъдат отборите на Тракия (Пазарджик) и Родопи (Козарско). Съставът на Вихър (Ветрен) ще посрещне Спартак (Калугерово).

Четвърто ниво („А“ ОГ – Пазарджик)

I кръг – 25 август (неделя) от 18:30 ч.

Величково – Чико-Бунара (Бяга)
Тракия (Пазарджик) – Родопи (Козарско)
Локомотив (Септември) – Чепинец (Велинград)
Вихър (Ветрен) – Спартак (Калугерово)
Тракиец (Главиница) – Марица (Белово)
Брацигово – Светкавица (Синитево)
Балкан (Варвара) – Лозен
Сарая – Левски (Паталеница) 

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 17 посетителя в сайта

Приятели

. .
.