СКОНТО ООД

altech.bg%20
Вижте всички срещи от I кръг в четвърта дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 27 Юли 2019 12:00

Интригуващи сблсъци предлага още първият кръг от новото първенство на Четвърто ниво („А“ ОГ – Пазарджик). Жребият за сезон 2019/20 г. бе изтеглен вчера в Пазарджик.

Тимът на Чепинец (Велинград) ще гостува на  Локомотив (Септември) в своя мач №1. Първенецът от последните 2 години Чико-Бунара (Бяга) пък ще има визита на Величково.

Отборът на Сарая приема Левски (Паталеница) в дербито на кръга. Двата състава финишираха съответно на трети и четвърто място през последния сезон.

Селекцията на Балкан (Варвара) ще бъде домакин на новаците от Лозен. Другият нов тим в групата Светкавица (Синитево) ще започне участието си в четвърта дивизия с гостуване на Брацигово.

Тимът на Тракиец (Главиница) ще открие кампанията си с мач пред собствена публика срещу Марица (Белово). Съперници на старта ще бъдат отборите на Тракия (Пазарджик) и Родопи (Козарско). Съставът на Вихър (Ветрен) ще посрещне Спартак (Калугерово).

Четвърто ниво („А“ ОГ – Пазарджик)

I кръг – 25 август (неделя) от 18:30 ч.

Величково – Чико-Бунара (Бяга)
Тракия (Пазарджик) – Родопи (Козарско)
Локомотив (Септември) – Чепинец (Велинград)
Вихър (Ветрен) – Спартак (Калугерово)
Тракиец (Главиница) – Марица (Белово)
Брацигово – Светкавица (Синитево)
Балкан (Варвара) – Лозен
Сарая – Левски (Паталеница) 

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

Контролна среща

16 февруари 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Величково
hippoland.net
obuvkigido.com

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.