СКОНТО ООД

altech.bg%20
17 отбора стартират в Югозападната Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 18 Юли 2019 22:38
Традиционната среща с клубовете от ЮЗ Трета лига се проведе в Бояна (ФОТО: ЗС на БФС - София)

Жребият за първенството на Югозападната Трета лига бе изтеглен днес, съобщи официалният сайт на ЗС на БФС - София.

Събитието се състоя в Национална футболна база "Бояна".Проявата бе открита от председателя на Зоналния съвет към БФС-София Валентин Чакъров. Заместник-изпълнителният директор на БФС Антон Попов призова отборите за честност и феърплей.

Президентът на Аматьорската футболна лига и член на Изпълкома на БФС Румен Вълков обяви, че всички отбори, които участват в шампионата ще получат мачови топки. Жребият бе изтеглен от секретаря на Зоналния съвет на БФС-София Николай Младенов, който запозна клубовете с новостите за сезон 2019/2020 и електронното първенство, което ще бъде въведено на всички нива в аматьорския футбол. Задължително е всеки един отбор да излъчва и записва срещите с предоставената техника.

Групата през тази година ще се състои от 17 отбора, заради отказа на Чико-Бунара от село Бяга от участие.

На срещата присъстваха още председателят на Съдийската комисия към Зона София Костадин Стоичков и зам-председателят на комисията Георги Игнатов, който запозна представителите на клубовете с новостите в правилата на играта, влезли в сила от 1 юни 2019 г. Двамата призоваха участниците за по-толерантно отношение към младите футболни съдии, които ще обслужват срещите.

Шампионатът започва на 3 август, мачовете ще се играят от 18:00 часа, а последният кръг ще се изиграе в края на ноември. На 27-ми октомври, когато ще се състоят местните избори няма да има кръг.

1-ви кръг - 3 август 2019 г. (събота) от 18:00 ч.

Септември Симитли - почива

Беласица Петрич - Оборище Панагюрище

Балкан Ботевград - ФК Кюстендил

Надежда Доброславци - Миньор Перник

Спортист Своге - Сливнишки герой Сливница

Пирин Разлог - Ботев Ихтиман

Перун Кресна - Рилски спортист Самоков

Чавдар Етрополе - Марек Дупница

Вихрен Сандански - Банско

2-ри кръг - 10 август 2019 г. (събота) от 18:00 ч.

Банско - почива

Марек Дупница - Вихрен Сандански

Рилски спортист Самоков - Чавдар Етрополе

Ботев Ихтиман - Перун Кресна

Сливнишки герой Сливница - Пирин Разлог

Миньор Перник - Спортист Своге

ФК Кюстендил - Надежда Доброславци

Оборище Панагюрище - Балкан Ботевград

Септември Симитли - Беласица Петрич

Velsport24.com

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КР       Балкан (Бот)2:2Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 19 посетителя в сайта

Приятели

. .
.