СКОНТО ООД

altech.bg%20
Обявиха ранглистата на реферите в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 08 Юли 2019 21:29
Пазарджишкият рефер Васил Лукаев за пета поредна година ще получава наряди в ЮЗ Трета лига

27 ръководещи и 37 асистент съдии влязоха в ранглистата на арбитрите, които ще получават наряди в Югозападната Трета лига. Списъкът с рефери бе утвърден от ръководството на Зоналния съвет на БФС – София по предложение на Зоналната Съдийска комисия.

Освен арбитрите от ранглистата на ЮЗ Трета лига с правомощия да обслужват срещите в групата ще бъдат и колегите им, включени в ранглистите на професионалните Първа и Втора лига, както и тези, определени да свирят в елитните юношески група. Назначенията на рефери от по-високо ниво ще се преценява от Зоналната СК.

Областната съдийска колегия в Пазарджик ще бъде представена през новото първенство от двама ръководещи съдии в лицето на Васил Лукаев и Стоил Малинов. Сред асистентите в трета дивизия пък ще бъдат Цветан Карабойчев и Джулиана Бутракова. Скоро предстои да бъдат публикувани и ранглистите в Елитните юношески групи, където също се очаква да има не един и двама арбитри от областната колегия.

СЪДИЙСКА РАНГЛИСТА

СЕЗОН 2019/2020 г.

ТРЕТА ЛИГА - ЮЗ ГРУПА

Ръководещи съдии:

1. Иво Ценов ( София )

2. Тенчо Гошев ( София )

3. Методи Дулендаров ( София )

4. Кирил Кирилов ( Радомир )

5. Васил Лукаев ( Пазарджик )

6. Кристиян Терзийски ( София )

7. Костадин Валентинов Кръстев (София)

8. Иво Исаев ( София )

9. Петър Николов ( София )  

10. Николай Ангелов ( София )

11. Александър Вангелов ( София )

12. Стоил Малинов (Пазарджик)

13. Гергана Цанкова ( София )

14. Траяна Ангелова ( София )

15. Георги Андреев ( София ) **

16. Любомир Павлов ( София ) **

17. Йордан Воденичаров ( София ) **

18. Вангел Вангелов ( София ) **

19. Илия Тончев ( София ) **

20. Любомир Терзийски ( Кюстендил ) **

21. Мишел Величков ( Перник ) **

22. Георги Спасов ( София ) * 

23. Валентин Стефанов ( София ) *

24. Мартин Стефанов ( София окръг ) *

25. Иван Донев ( Благоевград ) *

26. Йордан Петров – идва от Русе *

 

Асистент съдии:

1. Олег Панайотов ( София )

2. Светлин Симеонов ( София )

3. Александър Събев ( София )

4. Боян Станчев ( София )

5. Борислав Понорски (София)

6. Павел Драгомиров ( София )

7. Никола Десиславов ( София )  

8. Радослав Димитров ( София )

9. Емилиян Гулев ( София )

10. Георги Стоянов ( Симитли )

11. Калоян Кацаров ( Дупница )

12. Тони Кирилов ( Радомир )

13. Владислав Павлов ( Перник )

14. Мартин Никифоров ( Перник )

15. Красимир Кирилов (Бобов дол)

16. Цветан Карабойчев ( Пазарджик )

17. Алекс Крушков ( София )

18. Мартин Начов ( София )

19. Иван Апостолов ( София )

20. Лъчезар Стоянов ( Перник )

21. Антонио Антов ( Кюстендил )

22. Мартин Станчев ( София )

23. Костадин Ангелов ( Благоевград )

24. Венелин Иванов ( Сандански )

25. Йордан Гошев ( Благоевград )

26. Исмет Юсейн ( София )

27. Любослав Танев ( София )

28. Мартин Михайлов ( София )

29. Борислав Цветков ( Благоевград )

30. Светослав Славов – идва от Плевен

31. Благовеста Станчева

32. Антоанета Панчева

33. Кристина Станчева

34. Мария – Йоана Василева

35. Джулиана Бутракова

36. Любима Банова

37. Атанас Тимев ( Благоевград )*

Новият сезон в Югозападната Трета лига ще стартира на 3 август 2019 г.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Пирин (ГД)
КРГранит (Владая)1:3Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)1:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)3:3Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
КРФК Кюстендил3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:5Чавдар (Етрополе)

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КР   Марица (Белово)2:1Левски (Ракитово)
КР   Родопи (Коз)1:2Балкан (Варвара)
КР Величково0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:6Брацигово
КР              Тракия (Пз)2:0Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)4:1Чепинец (Вел)    
КРСарая3:0Спартак (Кал)
КРТракиец (Глав)1:3Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

25 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛевски (Пат)0:7Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)12+1829
2ФК Кюстендил12+2226
3Вихрен (Сандански)11+1326
4Беласица (Петрич)11+8 24
5Чавдар (Етрополе)12+1122
6Оборище (Панагюрище)12+720
7Ботев (Ихтиман)12+216
8
Пирин (Гоце Делчев)12+516
9
Балкан (Ботевград)12+215
10
Надежда (Доброславци)12-515
11Рилски спортист (Самоков)12-215
12Сливнишки герой (Сливница)12 014
13Гранит (Владая)12-1212
14Пирин (Разлог)12-912
 15  Левски (Чепинци)12-1111
16Велбъжд (Кюстендил)12-1711
17Перун (Кресна)12-139
18Банско12-221
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Велбъжд (Кн)-:-Оборище (Пан)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
16:00Надежда (Добр)-:-Беласица (Пч)
16:00Сливнишки герой-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Перун (Кресна)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)11+3333
 2 Балкан (Варвара)11+2430
3Брацигово10+3327
 4 Левски (Паталеница)11+2024
5Марица (Белово)10+618
6Чепинец (Велинград)11+817
7Величково10-114
 8 Тракиец (Главиница)11 014
9Вихър (Ветрен)10-213
10
Родопи (Козарско)10-410
11Тракия (Пазарджик)10-910
 12 Локомотив (Септември)10-1010
13Левски (Ракитово)10-29
14Спартак (Калугерово)10-228
15Оборище II (Панагюрище)11-257
16Сарая10-276
17Лозен10-221
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Левски (Ракитово)
14:00Лозен-:-Величково
14:00      Вихър (Ветрен)-:-Марица (Белово)       

1 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракиец (Глав)
14:00Оборище II (Пан)-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00Левски (Пат)-:-Родопи (Коз)
14:00Спартак (Кал)-:-Тракия (Пз)
14:00Локомотив (Септ)-:-Сарая
 Балкан (Варвара)-почива

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.