СКОНТО ООД

altech.bg%20
Обявиха ранглистата на реферите в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 08 Юли 2019 21:29
Пазарджишкият рефер Васил Лукаев за пета поредна година ще получава наряди в ЮЗ Трета лига

27 ръководещи и 37 асистент съдии влязоха в ранглистата на арбитрите, които ще получават наряди в Югозападната Трета лига. Списъкът с рефери бе утвърден от ръководството на Зоналния съвет на БФС – София по предложение на Зоналната Съдийска комисия.

Освен арбитрите от ранглистата на ЮЗ Трета лига с правомощия да обслужват срещите в групата ще бъдат и колегите им, включени в ранглистите на професионалните Първа и Втора лига, както и тези, определени да свирят в елитните юношески група. Назначенията на рефери от по-високо ниво ще се преценява от Зоналната СК.

Областната съдийска колегия в Пазарджик ще бъде представена през новото първенство от двама ръководещи съдии в лицето на Васил Лукаев и Стоил Малинов. Сред асистентите в трета дивизия пък ще бъдат Цветан Карабойчев и Джулиана Бутракова. Скоро предстои да бъдат публикувани и ранглистите в Елитните юношески групи, където също се очаква да има не един и двама арбитри от областната колегия.

СЪДИЙСКА РАНГЛИСТА

СЕЗОН 2019/2020 г.

ТРЕТА ЛИГА - ЮЗ ГРУПА

Ръководещи съдии:

1. Иво Ценов ( София )

2. Тенчо Гошев ( София )

3. Методи Дулендаров ( София )

4. Кирил Кирилов ( Радомир )

5. Васил Лукаев ( Пазарджик )

6. Кристиян Терзийски ( София )

7. Костадин Валентинов Кръстев (София)

8. Иво Исаев ( София )

9. Петър Николов ( София )  

10. Николай Ангелов ( София )

11. Александър Вангелов ( София )

12. Стоил Малинов (Пазарджик)

13. Гергана Цанкова ( София )

14. Траяна Ангелова ( София )

15. Георги Андреев ( София ) **

16. Любомир Павлов ( София ) **

17. Йордан Воденичаров ( София ) **

18. Вангел Вангелов ( София ) **

19. Илия Тончев ( София ) **

20. Любомир Терзийски ( Кюстендил ) **

21. Мишел Величков ( Перник ) **

22. Георги Спасов ( София ) * 

23. Валентин Стефанов ( София ) *

24. Мартин Стефанов ( София окръг ) *

25. Иван Донев ( Благоевград ) *

26. Йордан Петров – идва от Русе *

 

Асистент съдии:

1. Олег Панайотов ( София )

2. Светлин Симеонов ( София )

3. Александър Събев ( София )

4. Боян Станчев ( София )

5. Борислав Понорски (София)

6. Павел Драгомиров ( София )

7. Никола Десиславов ( София )  

8. Радослав Димитров ( София )

9. Емилиян Гулев ( София )

10. Георги Стоянов ( Симитли )

11. Калоян Кацаров ( Дупница )

12. Тони Кирилов ( Радомир )

13. Владислав Павлов ( Перник )

14. Мартин Никифоров ( Перник )

15. Красимир Кирилов (Бобов дол)

16. Цветан Карабойчев ( Пазарджик )

17. Алекс Крушков ( София )

18. Мартин Начов ( София )

19. Иван Апостолов ( София )

20. Лъчезар Стоянов ( Перник )

21. Антонио Антов ( Кюстендил )

22. Мартин Станчев ( София )

23. Костадин Ангелов ( Благоевград )

24. Венелин Иванов ( Сандански )

25. Йордан Гошев ( Благоевград )

26. Исмет Юсейн ( София )

27. Любослав Танев ( София )

28. Мартин Михайлов ( София )

29. Борислав Цветков ( Благоевград )

30. Светослав Славов – идва от Плевен

31. Благовеста Станчева

32. Антоанета Панчева

33. Кристина Станчева

34. Мария – Йоана Василева

35. Джулиана Бутракова

36. Любима Банова

37. Атанас Тимев ( Благоевград )*

Новият сезон в Югозападната Трета лига ще стартира на 3 август 2019 г.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.