СКОНТО ООД

altech.bg%20
Обявиха ранглистата на реферите в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 08 Юли 2019 21:29
Пазарджишкият рефер Васил Лукаев за пета поредна година ще получава наряди в ЮЗ Трета лига

27 ръководещи и 37 асистент съдии влязоха в ранглистата на арбитрите, които ще получават наряди в Югозападната Трета лига. Списъкът с рефери бе утвърден от ръководството на Зоналния съвет на БФС – София по предложение на Зоналната Съдийска комисия.

Освен арбитрите от ранглистата на ЮЗ Трета лига с правомощия да обслужват срещите в групата ще бъдат и колегите им, включени в ранглистите на професионалните Първа и Втора лига, както и тези, определени да свирят в елитните юношески група. Назначенията на рефери от по-високо ниво ще се преценява от Зоналната СК.

Областната съдийска колегия в Пазарджик ще бъде представена през новото първенство от двама ръководещи съдии в лицето на Васил Лукаев и Стоил Малинов. Сред асистентите в трета дивизия пък ще бъдат Цветан Карабойчев и Джулиана Бутракова. Скоро предстои да бъдат публикувани и ранглистите в Елитните юношески групи, където също се очаква да има не един и двама арбитри от областната колегия.

СЪДИЙСКА РАНГЛИСТА

СЕЗОН 2019/2020 г.

ТРЕТА ЛИГА - ЮЗ ГРУПА

Ръководещи съдии:

1. Иво Ценов ( София )

2. Тенчо Гошев ( София )

3. Методи Дулендаров ( София )

4. Кирил Кирилов ( Радомир )

5. Васил Лукаев ( Пазарджик )

6. Кристиян Терзийски ( София )

7. Костадин Валентинов Кръстев (София)

8. Иво Исаев ( София )

9. Петър Николов ( София )  

10. Николай Ангелов ( София )

11. Александър Вангелов ( София )

12. Стоил Малинов (Пазарджик)

13. Гергана Цанкова ( София )

14. Траяна Ангелова ( София )

15. Георги Андреев ( София ) **

16. Любомир Павлов ( София ) **

17. Йордан Воденичаров ( София ) **

18. Вангел Вангелов ( София ) **

19. Илия Тончев ( София ) **

20. Любомир Терзийски ( Кюстендил ) **

21. Мишел Величков ( Перник ) **

22. Георги Спасов ( София ) * 

23. Валентин Стефанов ( София ) *

24. Мартин Стефанов ( София окръг ) *

25. Иван Донев ( Благоевград ) *

26. Йордан Петров – идва от Русе *

 

Асистент съдии:

1. Олег Панайотов ( София )

2. Светлин Симеонов ( София )

3. Александър Събев ( София )

4. Боян Станчев ( София )

5. Борислав Понорски (София)

6. Павел Драгомиров ( София )

7. Никола Десиславов ( София )  

8. Радослав Димитров ( София )

9. Емилиян Гулев ( София )

10. Георги Стоянов ( Симитли )

11. Калоян Кацаров ( Дупница )

12. Тони Кирилов ( Радомир )

13. Владислав Павлов ( Перник )

14. Мартин Никифоров ( Перник )

15. Красимир Кирилов (Бобов дол)

16. Цветан Карабойчев ( Пазарджик )

17. Алекс Крушков ( София )

18. Мартин Начов ( София )

19. Иван Апостолов ( София )

20. Лъчезар Стоянов ( Перник )

21. Антонио Антов ( Кюстендил )

22. Мартин Станчев ( София )

23. Костадин Ангелов ( Благоевград )

24. Венелин Иванов ( Сандански )

25. Йордан Гошев ( Благоевград )

26. Исмет Юсейн ( София )

27. Любослав Танев ( София )

28. Мартин Михайлов ( София )

29. Борислав Цветков ( Благоевград )

30. Светослав Славов – идва от Плевен

31. Благовеста Станчева

32. Антоанета Панчева

33. Кристина Станчева

34. Мария – Йоана Василева

35. Джулиана Бутракова

36. Любима Банова

37. Атанас Тимев ( Благоевград )*

Новият сезон в Югозападната Трета лига ще стартира на 3 август 2019 г.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
16:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
16:00Надежда (Добр)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Банско
16:00Пирин (Разлог)-:-Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.