СКОНТО ООД

altech.bg%20
Ясна е датата за жребия в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 17 Юни 2019 18:47
Зоналният шеф Валентин Чакъров отчете добра организация на първенството в Югозападната Трета лига

Ръководството на Зоналния съвет на БФС – София проведе в петък заключителното си заседание преди лятната ваканция.

Дневният ред включваше организационни въпроси и точки, касаещи стартирането на първенствата през сезон 2019/20 г.

Футболните началници утвърдиха и календара за шампионата в Югозападната Трета лига.

Жребият за новото първенство ще се състои на 18 юли (четвъртък), съобщи пред репортер на velsport24.com лично председателят на ЗС на БФС – София Валентин Чакъров.

Сред останалите точки, които дискутираха ръководните фактори в Зоналния съвет бе утвърждаването състава на комисиите за сезон 2019/20 г. – Дисциплинарна, Съдийска и Спортно-техническа, актуализацията на таксите на длъжностните лица, съставът на отделните групи, срокове за излъчване на областни първенци в турнира за купа България, утвърждаване на делегатските листи и други.

Новият сезон в Югозападната Трета лига ще стартира на 3 август 2019 г.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 14 посетителя в сайта

Приятели

. .
.