СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец завърши сезона с победа и купа ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 03 Юни 2019 23:39
Селекцията на Чепинец постигна 22 победи през този сезон в четвърта дивизия

Отборът на Чепинец приключи с победа участието си в първенството на „А“ Областна група – Пазарджик. Велинградчани постигнаха класически успех с 3:0 над гостите от Спартак (Калугерово).

Съставът на Чепинец бе награден за второто си място в крайното класиране от ОС на БФС – Пазарджик преди началото на двубоя. Купата на капитана на велинградчани Илия Иванов връчи областният съдийски шеф Асен Николов, който бе делегат на срещата.

Председателят на областната СК Асен Николов връчи трофея на капитана Илия Иванов

Възпитаниците на наставника Атанас Стоилов откриха резултата с гол на Димитър Тошкин в 37-та минута.

След почивката младата надежда Ивайло Горанов бе точен в 69-та за 2:0.

Крайното 3:0 в полза на Чепинец оформи преквалифицираният в този мач вратар Стефан Кошлуков. Между рамката за велинградчани пълни 90 минути пък записа другият страж на тима от курорта Йордан Йорданов, който опази мрежата си суха.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

18:00       Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Чавдар (Етрополе)
3+24
9
Банско2+33
10
Септември (Симитли)
1+23
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Марек (Дупница)
3-61
17Балкан (Ботевград)
2-50
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.