СКОНТО ООД

altech.bg%20
ПК Белмекен завоюва 9 медала, над 700 плувци участваха в Сандански ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 18 Май 2019 11:21
Възпитаниците на ПК Белмекен донесоха 9 отличия от международния турнир "Спартак"

Успешно се представиха плувците на Плувен клуб Белмекен – Велинград на международния турнир „Спартак“. Възпитаниците на треньорката Йорданка Пенина грабнаха общо 9 отличия.

Състезанието се проведе от 10 до 12 май с участието на 701 състезатели от 40 плувни клуба.

Шампиони за Белмекен станаха Петър Мицин и Христо Джонгалов.

Петър Мицин спечели четири медала при юношите младша възраст - три златни  на 50 м св. стил, 50 м гръб и 100 м св. стил и сребърен медал на 50 м бътерфлай.

Христо Джонгалов пък бе сред най-добрите при децата (10-годишни). Той завоюва също 4 медала – златен на 200 м съчетано и 3 сребърни - на 50 м св. стил, на 50 м гръб и 50 м бътерфлай.

Отлично се представи и Мария Ангелова, която взе бронзов медал на 100 м св. стил при девойките младша възраст.

С подобрени лични постижения завършиха състезанието Любка Мицина,  Момчил Стамболов, Лета Бучкова,  Кристина Дончева, Антон Симеонов, Мартин Гърбев, Янко Янков, Никол Алексиева, Евелина Рабчина и Александрина Радкова.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Левски (Чепинци)-:-Оборище (Пан)
15:00Пирин (ГД)-:-Пирин (Разлог)
ВПГранит (Владая)1:1Беласица (Пч)
ВПМарек (Дупница)3:0ФК Кюстендил
ВППерун (Кресна)0:1Вихрен (Санд)
ВПБанско1:0Ботев (Ихтиман)
15:00Велбъжд (Кн)-:-Надежда (Добр)
ВПЧавдар (Етрополе)1:1Сливнишки герой
15:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая-:-Брацигово                  
ПП          Родопи (Коз)1:0Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)-:-Лозен
15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Ракитово)      
15:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
15:00Оборище II (Пан)-:-Вихър (Ветрен)
15:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
15:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 198 посетителя в сайта

Приятели

. .
.