СКОНТО ООД

altech.bg%20
ПК Белмекен завоюва 9 медала, над 700 плувци участваха в Сандански ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 18 Май 2019 11:21
Възпитаниците на ПК Белмекен донесоха 9 отличия от международния турнир "Спартак"

Успешно се представиха плувците на Плувен клуб Белмекен – Велинград на международния турнир „Спартак“. Възпитаниците на треньорката Йорданка Пенина грабнаха общо 9 отличия.

Състезанието се проведе от 10 до 12 май с участието на 701 състезатели от 40 плувни клуба.

Шампиони за Белмекен станаха Петър Мицин и Христо Джонгалов.

Петър Мицин спечели четири медала при юношите младша възраст - три златни  на 50 м св. стил, 50 м гръб и 100 м св. стил и сребърен медал на 50 м бътерфлай.

Христо Джонгалов пък бе сред най-добрите при децата (10-годишни). Той завоюва също 4 медала – златен на 200 м съчетано и 3 сребърни - на 50 м св. стил, на 50 м гръб и 50 м бътерфлай.

Отлично се представи и Мария Ангелова, която взе бронзов медал на 100 м св. стил при девойките младша възраст.

С подобрени лични постижения завършиха състезанието Любка Мицина,  Момчил Стамболов, Лета Бучкова,  Кристина Дончева, Антон Симеонов, Мартин Гърбев, Янко Янков, Никол Алексиева, Евелина Рабчина и Александрина Радкова.

Velsport24.com

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.