Наказаха бивш национал в четвърта дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 27 Април 2019 20:35
43-годишният Здравко Лазаров (на преден план) пропуска следващите 4 срещи на Локомотив (Септември)

За срок от 4 мача бе санкциониран бившият футболен национал Здравко Лазаров – Електричката. 43-годишният ветеран защитава цветовете на родния си тим Локомотив (Септември) в пазарджишката четвърта дивизия.

Здравко Лазаров бе наказан за получен червен картон и по допълнителен доклад на длъжностните лица. Това се случи след домакинския успех на „железничарите“ с 4:0 срещу гостите от Тракиец (Главиница). Локомотив (Септември) води люта битка за оцеляване в „А“ Областна група – Пазарджик.

Бившият национал съчетава изявите на терена с  треньорската си кариера в третодивизионния Вихрен (Сандански).

Предстоящите мачове по терените на четвърта дивизия в Пазарджишко ще пропуснат още четирима състезатели. Стефан Ангелов от Тракия (Пазарджик) е аут за 2 срещи. По 1 мач пък ще пропуснат Тодор Динчев от Сарая, Христо Григоров от Родопи (Козарско) и градоначалника на Ветрен Радослав Лютаков, който играе за местния Вихър.