СКОНТО ООД

altech.bg%20
Съдия от Първа лига взе битката за оцеляване в Своге ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 23 Април 2019 22:49
Възпитаникът на НСА Георги Иванов ще прилага дисциплинарния контрол в "града на шоколадите"

Елитният рефер Георги Иванов ще раздава правосъдие в сблъсъка за оцеляване между Спортист (Своге) и Германея (Сапарева баня). Двубоят от ЮЗ Трета лига ще се играе в сряда (24 април). Арбитърът от Благоевград ще има за асистенти Мартин Ангелов и Павлин Михайлов. Четвърти съдийски пратеник ще бъде Георги Андреев. Делегатското назначение бе адресирано към Ивайло Симеонов.

Международният рефер Ивайло Стоянов от Петрич пък бе изпратен да ръководите дербито на южните щати между Пирин (Разлог) и Септември (Симитли).

Столичанинът Васимир Ел-Хатиб ще укротява страстите на стадион „Бончук“, където домакините от Марек (Дупница) ще търсят животоспасяващи три точки срещу добре балансирания тим на Банско.

Експертът по национална сигурност Тихомир Алексов, който натрупа стаж и в „А“ група, ще реферира двубоя между Миньор (Перник) и Балкан (Ботевград).

Мачът между Беласица (Петрич) и Сливнишки герой (Сливница) бе възложен на магистъра по финанси Благой Манов от Благоевград.

Ексиграчът на Велбъжд Вилиян Видинов получи наряд за двубоя между Оборище (Панагюрище) и Чавдар (Етрополе).

Перничанинът Димитър Димитров, по-известен като Каубоя, ще следи за спазването на правилата на срещата между Рилски спортист (Самоков) и лидера Хебър (Пазарджик).

Столичанинът Светослав Михайлов бе определен за главен рефер на мача Вихрен (Сандански) – Ботев (Ихтиман), който ще се състои на стадиона в село Микрево.

Гостуването на Надежда (Доброславци) в Кюстендил срещу местния Велбъжд бе поверено на Любомир Вушовски от София. Гостите се нуждаят от задължителна победа, докато домакините вече изпаднаха дори и на теория.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+4145
 2 Брацигово16+5545
3Чико-Бунара (Бяга)16+4142
 4 Марица (Белово)16+1630
5Левски (Паталеница)16+1225
6Чепинец (Велинград)16+1324
7Спартак (Калугерово)16-1223
 8 Величково16-323
9Локомотив (Септември)16-420
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)16-1318
 12 Тракия (Пазарджик)16-1517
13Левски (Ракитово)16-916
14Вихър (Ветрен)16-1616
15Оборище II (Панагюрище)16-2913
16Сарая16-3511
17Лозен16-342
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.