СКОНТО ООД

altech.bg%20
Трето място и три приза за Чепинец от турнира „Децата и футбола“ ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 23 Април 2019 19:31
8 отбора премериха сили на детския турнир в Пазарджик

Отборът на Чепинец се класира на трето място в 14-то издание на турнира „Децата и футбола“. Велинградчани записаха две победи и една загуба в двудневната надпревара в Пазарджик.

Срещите за родените след 1 януари 2006 г. се изиграха на 22 и 23 април, а по традиция в турнира взеха участие общо 8 тима от областта.

В мач №1 селекцията на наставника Стефан Караманов разби с 9:0 връстниците си от Свобода (Пещера). Във втората си среща велинградчани отстъпиха от Оборище (Панагюрище) с 0:2.

В решителния сблъсък за третото място Чепинец се наложи с 1:0 срещу домакините от Хебър (Пазарджик). Голът за велинградчани вкара Йордан Василев.

Представянето на футболните таланти на Чепинец в Пазарджик бе високо оценено. Трима играчи на тима бяха отличени с индивидуални призове.

Велинградчани спечелиха битката за третото място срещу Хебър

Най-добър полузащитник стана Страхил Костандовски. За най-техничен състезател пък бе избран Георги Лебанов. Третото отличие от велинградчани заслужи Георги Коев, който единодушно бе определен за най-полезен играч на турнира.

Първенец във футболната надпревара стана тимът на Орлета (Пазарджик), който във финала спечели с 5:1 срещу Оборище (Панагюрище).

Организатори на турнира „Децата и футбола“ са Асоциацията на българските футболисти, Българският футболен съюз, Министерството на младежта и спорта и Община Пазарджик.

Всички участници получиха пълна футболна екипировка и футболни топки, осигурени от организаторите на турнира. Индивидуалните призьори се сдобиха и със специални предметни награди, осигурени от генералния спонсор на Националната програма „Децата и футболът“ – Кока-Кола.

Талантите на Чепинец с наградите от турнира "Децата и футбола"

За цялостен принос бе отличен областният футболен шеф Спас Иванов.

В награждаването на младите талантите се включиха генералният секретар на АБФ Георги Бойчев, секретарят на Община Пазарджик Румен Кожухаров, председателят на ОС на БФС – Пазарджик Спас Иванов, старши треньорът на Хебър Николай Митов, футболни деятели и ветерани.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

18:00       Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Чавдар (Етрополе)
3+24
9
Банско2+33
10
Септември (Симитли)
1+23
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Марек (Дупница)
3-61
17Балкан (Ботевград)
2-50
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 68 посетителя в сайта

Приятели

. .
.