СКОНТО ООД

altech.bg%20
Децата на Чепинец с категорична победа в Пещера ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 16 Април 2019 19:54
Георги Лебанов се разписа 2 пъти при гостуването в Пещера

Детският отбор на Чепинец спечели с 0:4 визитата си на Свобода (Пещера). Това бе първи успех за велинградчани на чужд терен през този сезон.

Още до почивката селекцията на наставника Стефан Караманов натрупа класически аванс. Два гола реализира Георги Лебанов, а един гол добави Петър Димитров.

През втората част Чепинец стигна и до четвърти гол в мрежата на противника. Негов автор стана Георги Коев.

Следващият съперник на велинградчани е лидера в областното първенство при децата Хебър (Пазарджик). Срещата е насрочена за събота (20 април) от 10:30 ч.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIV кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)0:0Миньор (Пк)
КРБеласица (Пч)
5:1Ботев (Ихтиман)
КРСептември (Сим)2:1Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
4:1Марек (Дупница)
КРПерун (Кресна)1:3Чавдар (Етрополе)
КРБалкан (Бот)1:0Рилски спортист
КРСпортист (Своге)0:1Банско
КРПирин (Разлог)0:3Вихрен (Санд)
ФК Кюстендил-почива

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)7:2Светкавица (Син)
КРБрацигово5:2Балкан (Варвара)
КР    Вихър (Ветрен)0:11Левски (Пат)
КРВеличково0:2Марица (Белово)
КР Тракиец (Глав)3:1Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)5:2Чепинец (Вел)        
КРРодопи (Коз)3:0Спартак (Кал) 
КРЛокомотив (Септ)4:1Лозен
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
13+2733
2Септември (Симитли)13+1229
3Вихрен (Сандански)14+1229
4ФК Кюстендил13+9 25
5Спортист (Своге)13+625
6Оборище (Панагюрище)14+1325
7Беласица (Петрич)13+522
8
Сливнишки герой (Сливница)13+218
9
Банско13+417
10
Чавдар (Етрополе)14+116
11Балкан (Ботевград)13-615
  12Надежда (Доброславци)13-514
13Пирин (Разлог)13-910
14Ботев (Ихтиман)13-159
 15  Марек (Дупница)13-199
16Рилски спортист (Самоков)13-148
17Перун (Кресна)13-237
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
14:00Рилски спортист-:-Надежда (Добр)
14:00Сливнишки герой-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Балкан (Бот)
14:00Марек (Дупница)
-:-Спортист (Своге)
14:00Миньор (Пк)-:-Септември (Сим)
14:00Банско-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+4630
2Брацигово10+4124
3Чепинец (Велинград)10+2521
 4 Левски (Паталеница)10+1020
5Спартак (Калугерово)10+219
6Марица (Белово)10+418
7Балкан (Варвара)10+1016
 8 Локомотив (Септември)10+716
9Родопи (Козарско)10+214
10
Тракиец (Главиница)10-212
11Величково10-111
 12 Сарая10-119
13Тракия (Пазарджик)10-79
14Лозен10-356
 15  Вихър (Ветрен)10-411
 16 Светкавица (Синитево)10-501
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XI кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
14:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Брацигово
14:00Лозен-:-Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00
Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
14:00  Балкан (Варвара)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
14:00Светкавица (Син)-:-Локомотив (Септ)
14:00Спартак (Кал)-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 16 посетителя в сайта

Приятели

. .
.