СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно класиране и отличените в турнира „Велинград къп 2019“ ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 07 Април 2019 11:47
Бароко и Вихрен (в зелено) закриха турнира с равенство 1:1, което направи столичани №1 при набор 2008

Завърши първото издание на детския турнир „Ние сме бъдещето“. Мащабното спортно събитие се проведе от 1 до 5 април и събра 300 участници от 15 футболни клуба. Общо 28 отбора се включиха в отделните възрасти при родените от 2008 до 2011 г. включително. Турнирът „Велинград къп 2019“ премина при добра организация. Организаторите от Олимпия Футбол Клуб, съвместно с БФС, БАМФ, и по програма Grassroots. Турнирът бе подкрепен и от община Велинград, а амбицията на организаторите е той да стане традиционен.

Д-р Иван Стоилов организира за първи път футболен турнир в родния си Велинград

Шефът на Олимпия Футбол Клуб д-р Иван Стоилов благодари на всички, които са допринесли за провеждането на детския футболен турнир.

Кметът д-р Костадин Коев (вляво) и заместниците му Атанас Палигоров и Исмаил Моллов (вдясно)

В церемонията по награждаването се включиха кметът на Велинград д-р Костадин Коев и заместниците му Атанас Палигоров и Исмаил Моллов.

Д-р Коев поздрави футболните таланти, участвали в турнира

Градоначалникът благодари на организаторите за привилегията Велинград да бъде домакин на турнира. Д-р Костадин Коев пожела много успехи на футболните таланти и посъветва техните родители винаги да ги подкрепят.

Купи, медали, удостоверения и предметни награди получиха участниците във "Велинград къп 2019"

Публикуваме крайното класиране и индивидуалните награди при отделните възрасти.

Селекцията на ПФК Левски триумфира при набор 2011

Турнир за деца, родени 2011 - Футбол 5
1. ПФК Левски
2. ФК Спартак Сф
3. ПФК Славия
4. ФК Бароко
5. ФК Олимпия 1
6. ФК Олимпия 2
7. ФК Кюстендил 1
8. ФК Кюстендил 2
Награда за феърплей - ФК Кюстендил
Идеален отбор на турнира:
1. Мартин Костов - ПФК Славия
2. Марк Михайлов - ФК Олимпия
3. Симеон Стоилов - ФК Олимпия
4. Александър Белчев - ПФК Славия
5. Арман Машрафи - ФК Бароко
Най-добър вратар - Йоан Вълчев - Славия
Най-полезен състезател - Теодор Хаджиев - ФК Спартак Сф
Голмайстор - Никола Николов - ПФК Левски

ПФК Славия спечели първото място при набор 2010

Турнир за деца, родени 2010 - Футбол 7
1. ПФК Славия
2. ПФК Левски 2010
3. ПФК Левски 2011
4. ФК Олимпия 2011
5. ДФК Видин
6. ФК Спартак Сф
7. ФК Олимпия 2010
8. ФК Кюстендил
Награда за феърплей - ДФК Видин
Идеален отбор на турнира:
1. Велислав Николов - ПФК Славия
2. Виктор Величков - ФК Олимпия 2011
3. Станислав Недялков - ФК Олимпия 2011
4. Стоян Стоянов - ФК Спартак Сф
5. Светломир Славчев - ДФК Видин
6. Владимир Наков - ФК Олимпия 2010
7. Виктор Петров - ПФК Левски

Селекцията на Болярчета (Велико Търново) взе златните отличия при набор 2009

Турнир за деца, родени 2009 - Футбол 7
1. ФК Болярчета
2. ПФК Левски
3. ФК Олимпия 2010
4. ФК Банско
5. ФК Олимпия 2009
6. ФК Вихрен Сандански
Награда за феърплей - ФК Банско
Идеален отбор на турнира:
1. Цветомир Манолов - ФК Олимпия 2009
2. Георги Димитров – Олимпия 2010
3. Веско Гарабийски - ФК Банско
4. Георги Терзийски - ФК Вихрен Сандански
5. Адриян Миланов - ПФК Левски
6. Калоян Иванов - ФК Болярчета Велико Търново
7. Константин Джонев - ФК Олимпия 2010
Най-добър вратар - Петър Тодоров - ФК Болярчета
Най-полезен състезател - Виктор Шопов - ФК Олимпия 2010
Голмайстор - Александър Стоилов - ПФК Левски

Талантите на Бароко (София) ликуват с трофея при родените през 2008 г.

Турнир за деца, родени 2008 - Футбол 9
1. ФК Бароко
2. ФК Вихрен Сандански
3. ФК Олимпия
4. ОФК Левски, гр. Левски
5. ПФК Ботев Враца
6. Чепинец Велинград
Награда за феърплей - ОФК Левски, гр. Левски
Идеален отбор на турнира:
1. Роберт Пурнел - ФК Олимпия
2. Тодор Захариев - ФК Олимпия
3. Георги Василев - ФК Вихрен Сандански
4. Калоян Стоянов - ФК Бароко
5. Калоян Марков - ФК Олимпия
6. Александър Гатев - ОФК Левски
7. Даниел Манолев - ФК Вихрен Сандански
8. Велин Димитров - ФК Бароко
9. Александър Савов - ФК Чепинец Велинград
Най-добър вратар - Борис Иванов - ФК Бароко
Най-полезен състезател - Йордан Аталъков - Вихрен Сандански
Голмайстор - Преслав Колев - ОФК Левски

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIV кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)0:0Миньор (Пк)
КРБеласица (Пч)
5:1Ботев (Ихтиман)
КРСептември (Сим)2:1Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
4:1Марек (Дупница)
КРПерун (Кресна)1:3Чавдар (Етрополе)
КРБалкан (Бот)1:0Рилски спортист
КРСпортист (Своге)0:1Банско
КРПирин (Разлог)0:3Вихрен (Санд)
ФК Кюстендил-почива

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)7:2Светкавица (Син)
КРБрацигово5:2Балкан (Варвара)
КР    Вихър (Ветрен)0:11Левски (Пат)
КРВеличково0:2Марица (Белово)
КР Тракиец (Глав)3:1Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)5:2Чепинец (Вел)        
КРРодопи (Коз)3:0Спартак (Кал) 
КРЛокомотив (Септ)4:1Лозен
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
13+2733
2Септември (Симитли)13+1229
3Вихрен (Сандански)14+1229
4ФК Кюстендил13+9 25
5Спортист (Своге)13+625
6Оборище (Панагюрище)14+1325
7Беласица (Петрич)13+522
8
Сливнишки герой (Сливница)13+218
9
Банско13+417
10
Чавдар (Етрополе)14+116
11Балкан (Ботевград)13-615
  12Надежда (Доброславци)13-514
13Пирин (Разлог)13-910
14Ботев (Ихтиман)13-159
 15  Марек (Дупница)13-199
16Рилски спортист (Самоков)13-148
17Перун (Кресна)13-237
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
14:00Рилски спортист-:-Надежда (Добр)
14:00Сливнишки герой-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Балкан (Бот)
14:00Марек (Дупница)
-:-Спортист (Своге)
14:00Миньор (Пк)-:-Септември (Сим)
14:00Банско-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+4630
2Брацигово10+4124
3Чепинец (Велинград)10+2521
 4 Левски (Паталеница)10+1020
5Спартак (Калугерово)10+219
6Марица (Белово)10+418
7Балкан (Варвара)10+1016
 8 Локомотив (Септември)10+716
9Родопи (Козарско)10+214
10
Тракиец (Главиница)10-212
11Величково10-111
 12 Сарая10-119
13Тракия (Пазарджик)10-79
14Лозен10-356
 15  Вихър (Ветрен)10-411
 16 Светкавица (Синитево)10-501
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XI кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
14:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Брацигово
14:00Лозен-:-Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00
Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
14:00  Балкан (Варвара)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
14:00Светкавица (Син)-:-Локомотив (Септ)
14:00Спартак (Кал)-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.