СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно класиране и отличените в турнира „Велинград къп 2019“ ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 07 Април 2019 11:47
Бароко и Вихрен (в зелено) закриха турнира с равенство 1:1, което направи столичани №1 при набор 2008

Завърши първото издание на детския турнир „Ние сме бъдещето“. Мащабното спортно събитие се проведе от 1 до 5 април и събра 300 участници от 15 футболни клуба. Общо 28 отбора се включиха в отделните възрасти при родените от 2008 до 2011 г. включително. Турнирът „Велинград къп 2019“ премина при добра организация. Организаторите от Олимпия Футбол Клуб, съвместно с БФС, БАМФ, и по програма Grassroots. Турнирът бе подкрепен и от община Велинград, а амбицията на организаторите е той да стане традиционен.

Д-р Иван Стоилов организира за първи път футболен турнир в родния си Велинград

Шефът на Олимпия Футбол Клуб д-р Иван Стоилов благодари на всички, които са допринесли за провеждането на детския футболен турнир.

Кметът д-р Костадин Коев (вляво) и заместниците му Атанас Палигоров и Исмаил Моллов (вдясно)

В церемонията по награждаването се включиха кметът на Велинград д-р Костадин Коев и заместниците му Атанас Палигоров и Исмаил Моллов.

Д-р Коев поздрави футболните таланти, участвали в турнира

Градоначалникът благодари на организаторите за привилегията Велинград да бъде домакин на турнира. Д-р Костадин Коев пожела много успехи на футболните таланти и посъветва техните родители винаги да ги подкрепят.

Купи, медали, удостоверения и предметни награди получиха участниците във "Велинград къп 2019"

Публикуваме крайното класиране и индивидуалните награди при отделните възрасти.

Селекцията на ПФК Левски триумфира при набор 2011

Турнир за деца, родени 2011 - Футбол 5
1. ПФК Левски
2. ФК Спартак Сф
3. ПФК Славия
4. ФК Бароко
5. ФК Олимпия 1
6. ФК Олимпия 2
7. ФК Кюстендил 1
8. ФК Кюстендил 2
Награда за феърплей - ФК Кюстендил
Идеален отбор на турнира:
1. Мартин Костов - ПФК Славия
2. Марк Михайлов - ФК Олимпия
3. Симеон Стоилов - ФК Олимпия
4. Александър Белчев - ПФК Славия
5. Арман Машрафи - ФК Бароко
Най-добър вратар - Йоан Вълчев - Славия
Най-полезен състезател - Теодор Хаджиев - ФК Спартак Сф
Голмайстор - Никола Николов - ПФК Левски

ПФК Славия спечели първото място при набор 2010

Турнир за деца, родени 2010 - Футбол 7
1. ПФК Славия
2. ПФК Левски 2010
3. ПФК Левски 2011
4. ФК Олимпия 2011
5. ДФК Видин
6. ФК Спартак Сф
7. ФК Олимпия 2010
8. ФК Кюстендил
Награда за феърплей - ДФК Видин
Идеален отбор на турнира:
1. Велислав Николов - ПФК Славия
2. Виктор Величков - ФК Олимпия 2011
3. Станислав Недялков - ФК Олимпия 2011
4. Стоян Стоянов - ФК Спартак Сф
5. Светломир Славчев - ДФК Видин
6. Владимир Наков - ФК Олимпия 2010
7. Виктор Петров - ПФК Левски

Селекцията на Болярчета (Велико Търново) взе златните отличия при набор 2009

Турнир за деца, родени 2009 - Футбол 7
1. ФК Болярчета
2. ПФК Левски
3. ФК Олимпия 2010
4. ФК Банско
5. ФК Олимпия 2009
6. ФК Вихрен Сандански
Награда за феърплей - ФК Банско
Идеален отбор на турнира:
1. Цветомир Манолов - ФК Олимпия 2009
2. Георги Димитров – Олимпия 2010
3. Веско Гарабийски - ФК Банско
4. Георги Терзийски - ФК Вихрен Сандански
5. Адриян Миланов - ПФК Левски
6. Калоян Иванов - ФК Болярчета Велико Търново
7. Константин Джонев - ФК Олимпия 2010
Най-добър вратар - Петър Тодоров - ФК Болярчета
Най-полезен състезател - Виктор Шопов - ФК Олимпия 2010
Голмайстор - Александър Стоилов - ПФК Левски

Талантите на Бароко (София) ликуват с трофея при родените през 2008 г.

Турнир за деца, родени 2008 - Футбол 9
1. ФК Бароко
2. ФК Вихрен Сандански
3. ФК Олимпия
4. ОФК Левски, гр. Левски
5. ПФК Ботев Враца
6. Чепинец Велинград
Награда за феърплей - ОФК Левски, гр. Левски
Идеален отбор на турнира:
1. Роберт Пурнел - ФК Олимпия
2. Тодор Захариев - ФК Олимпия
3. Георги Василев - ФК Вихрен Сандански
4. Калоян Стоянов - ФК Бароко
5. Калоян Марков - ФК Олимпия
6. Александър Гатев - ОФК Левски
7. Даниел Манолев - ФК Вихрен Сандански
8. Велин Димитров - ФК Бароко
9. Александър Савов - ФК Чепинец Велинград
Най-добър вратар - Борис Иванов - ФК Бароко
Най-полезен състезател - Йордан Аталъков - Вихрен Сандански
Голмайстор - Преслав Колев - ОФК Левски

Velsport24.com

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+4145
 2 Брацигово16+5545
3Чико-Бунара (Бяга)16+4142
 4 Марица (Белово)16+1630
5Левски (Паталеница)16+1225
6Чепинец (Велинград)16+1324
7Спартак (Калугерово)16-1223
 8 Величково16-323
9Локомотив (Септември)16-420
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)16-1318
 12 Тракия (Пазарджик)16-1517
13Левски (Ракитово)16-916
14Вихър (Ветрен)16-1616
15Оборище II (Панагюрище)16-2913
16Сарая16-3511
17Лозен16-342
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.