СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно класиране и отличените в турнира „Велинград къп 2019“ ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 07 Април 2019 11:47
Бароко и Вихрен (в зелено) закриха турнира с равенство 1:1, което направи столичани №1 при набор 2008

Завърши първото издание на детския турнир „Ние сме бъдещето“. Мащабното спортно събитие се проведе от 1 до 5 април и събра 300 участници от 15 футболни клуба. Общо 28 отбора се включиха в отделните възрасти при родените от 2008 до 2011 г. включително. Турнирът „Велинград къп 2019“ премина при добра организация. Организаторите от Олимпия Футбол Клуб, съвместно с БФС, БАМФ, и по програма Grassroots. Турнирът бе подкрепен и от община Велинград, а амбицията на организаторите е той да стане традиционен.

Д-р Иван Стоилов организира за първи път футболен турнир в родния си Велинград

Шефът на Олимпия Футбол Клуб д-р Иван Стоилов благодари на всички, които са допринесли за провеждането на детския футболен турнир.

Кметът д-р Костадин Коев (вляво) и заместниците му Атанас Палигоров и Исмаил Моллов (вдясно)

В церемонията по награждаването се включиха кметът на Велинград д-р Костадин Коев и заместниците му Атанас Палигоров и Исмаил Моллов.

Д-р Коев поздрави футболните таланти, участвали в турнира

Градоначалникът благодари на организаторите за привилегията Велинград да бъде домакин на турнира. Д-р Костадин Коев пожела много успехи на футболните таланти и посъветва техните родители винаги да ги подкрепят.

Купи, медали, удостоверения и предметни награди получиха участниците във "Велинград къп 2019"

Публикуваме крайното класиране и индивидуалните награди при отделните възрасти.

Селекцията на ПФК Левски триумфира при набор 2011

Турнир за деца, родени 2011 - Футбол 5
1. ПФК Левски
2. ФК Спартак Сф
3. ПФК Славия
4. ФК Бароко
5. ФК Олимпия 1
6. ФК Олимпия 2
7. ФК Кюстендил 1
8. ФК Кюстендил 2
Награда за феърплей - ФК Кюстендил
Идеален отбор на турнира:
1. Мартин Костов - ПФК Славия
2. Марк Михайлов - ФК Олимпия
3. Симеон Стоилов - ФК Олимпия
4. Александър Белчев - ПФК Славия
5. Арман Машрафи - ФК Бароко
Най-добър вратар - Йоан Вълчев - Славия
Най-полезен състезател - Теодор Хаджиев - ФК Спартак Сф
Голмайстор - Никола Николов - ПФК Левски

ПФК Славия спечели първото място при набор 2010

Турнир за деца, родени 2010 - Футбол 7
1. ПФК Славия
2. ПФК Левски 2010
3. ПФК Левски 2011
4. ФК Олимпия 2011
5. ДФК Видин
6. ФК Спартак Сф
7. ФК Олимпия 2010
8. ФК Кюстендил
Награда за феърплей - ДФК Видин
Идеален отбор на турнира:
1. Велислав Николов - ПФК Славия
2. Виктор Величков - ФК Олимпия 2011
3. Станислав Недялков - ФК Олимпия 2011
4. Стоян Стоянов - ФК Спартак Сф
5. Светломир Славчев - ДФК Видин
6. Владимир Наков - ФК Олимпия 2010
7. Виктор Петров - ПФК Левски

Селекцията на Болярчета (Велико Търново) взе златните отличия при набор 2009

Турнир за деца, родени 2009 - Футбол 7
1. ФК Болярчета
2. ПФК Левски
3. ФК Олимпия 2010
4. ФК Банско
5. ФК Олимпия 2009
6. ФК Вихрен Сандански
Награда за феърплей - ФК Банско
Идеален отбор на турнира:
1. Цветомир Манолов - ФК Олимпия 2009
2. Георги Димитров – Олимпия 2010
3. Веско Гарабийски - ФК Банско
4. Георги Терзийски - ФК Вихрен Сандански
5. Адриян Миланов - ПФК Левски
6. Калоян Иванов - ФК Болярчета Велико Търново
7. Константин Джонев - ФК Олимпия 2010
Най-добър вратар - Петър Тодоров - ФК Болярчета
Най-полезен състезател - Виктор Шопов - ФК Олимпия 2010
Голмайстор - Александър Стоилов - ПФК Левски

Талантите на Бароко (София) ликуват с трофея при родените през 2008 г.

Турнир за деца, родени 2008 - Футбол 9
1. ФК Бароко
2. ФК Вихрен Сандански
3. ФК Олимпия
4. ОФК Левски, гр. Левски
5. ПФК Ботев Враца
6. Чепинец Велинград
Награда за феърплей - ОФК Левски, гр. Левски
Идеален отбор на турнира:
1. Роберт Пурнел - ФК Олимпия
2. Тодор Захариев - ФК Олимпия
3. Георги Василев - ФК Вихрен Сандански
4. Калоян Стоянов - ФК Бароко
5. Калоян Марков - ФК Олимпия
6. Александър Гатев - ОФК Левски
7. Даниел Манолев - ФК Вихрен Сандански
8. Велин Димитров - ФК Бароко
9. Александър Савов - ФК Чепинец Велинград
Най-добър вратар - Борис Иванов - ФК Бароко
Най-полезен състезател - Йордан Аталъков - Вихрен Сандански
Голмайстор - Преслав Колев - ОФК Левски

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 7 посетителя в сайта

Приятели

. .
.