СКОНТО ООД

altech.bg%20
Успешни изяви на Чепинец в турнира „Ние сме бъдещето“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 05 Април 2019 18:46
Талантите на Чепинец с наставник Стефан Караманов се представиха на високо ниво в турнира

4 победи и 1 загуба записаха талантите на ФК Чепинец в турнира „Ние сме бъдещето“, проведен от 1 до 5 април във Велинград, предаде репортер на velsport24.com.

Възпитаниците на старши треньора Стефан Караманов премериха сили с връстниците си от набор 2008.

В мач №1 велинградчани се наложиха с 4:3 срещу тима на Левски от гр. Левски. Срещата се игра на 2 април.

Зам.-кметът Атанас Палигоров връчи купата на Ники Дринов

На следващия ден селекцията на Чепинец постигна две победи. Велинградчани спечелиха с 3:2 срещу Ботев (Враца), а след това преодоляха с 2:1 и тима на Олимпия Футбол Клуб.

На 4 април Чепинец отстъпи с 2:3 срещу Левски (Левски), а в последната си среща от турнира надигра с 1:0 Ботев (Враца).

Александър Савов (Чепинец) бе сред най-добрите на Футбол 9

Велинградският талант Александър Савов пък бе избран в идеалния отбор на турнира в своята възрастова група.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 56 посетителя в сайта

Приятели

. .
.