СКОНТО ООД

altech.bg%20
Заслужено признание за славните ветерани на ФК Чепинец, наградиха юбилярите ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 04 Април 2019 00:14
Няколко поколения футболисти на Чепинец присъстваха на сбирката

Легенди на Футболен клуб Чепинец от няколко поколения се събраха на традиционната си годишна среща.

Николай Сестримски - Панса (в средата) заедно с кмета д-р Костадин Коев (вляво) и Явор Добрев (вдясно)

Домакин на емоционалното събитие бе ресторант „Чинарите“. Сбирката се провежда по инициатива на кмета на общината д-р Костадин Коев, който е и председател на ФК Чепинец.

Атомното нападение на Чепинец от 70-те години - Орлин Кадьов (вляво) и Спас Иванов (вдясно)

Организацията на мащабната проява бе поверена на Явор Добрев. Бившият играч на велинградчани успешно влезе в ролята на мениджър на събитието. Сбирката бе уважена от над 40 бивши играчи на велинградчани.

Никола Димитров (вляво) заедно с юбиляра Райо Петричев (вдясно)

В началото с едноминутно мълчание бе почетена паметта на всички футболисти на ФК Чепинец, които не са вече на този свят.

По време на мероприятието с плакети пък бяха наградени заслужили ветерани на клуба, които празнуват юбилеи през 2019 г.

Незабравимите спомени от миналото бяха част от "менюто" по време на сбирката

За принос в развитието и популяризирането на футбола във Велинград бяха отличени Георги Петричев, Илия Гугалов, Димитър Делиев, Райо Петричев, Красимир Узунов, Николай Сестримски, Илия Попов, Емил Авдев, Иван Рашков (посмъртно) и Ботьо Наков. Последният наскоро спаси човешки живот.

Ветераните на Чепинец се отчетоха подобаващо и на дансинга

В хода на вечерта ветераните отново се върнаха към най-славните години на ФК Чепинец. Сред тях имаше не един и двама от главните герои - истински футболни великани, написали със златни букви страницата с най-значимите успехи в историята на велинградския футбол.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.