СКОНТО ООД

altech.bg%20
ПК Белмекен се завърна с 12 медала от „Цветница Speedo cup” ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 03 Април 2019 15:50
13 възпитаници на ПК Белмекен участвата в турнара "Цветница Speedo Cup"

Успешно се представи Плувен клуб Белмекен - Велинград и на  VI  плувен турнир „Цветница Speedo cup“.

Мария Ангелова

Стартовете се проведоха на 30-31 март 2019 на басейна на Спортната палата в София. В тях участваха над 240 състезатели от 21 плувни клуба. 

Водените от треньорката на ПК Белмекен Йорданка Пенина 13 състезатели спечелиха общо 12 медала.

При юношите Петър Мицин завоюва 4 отличия – 3 златни на 50, 100 м бътерфлай и 100 м св. стил и сребърно на 50 м св. стил.

При девойките Мария Ангелова грабна сребърен медал на 50 м св. стил.

При децата Христо Джонгалов стана шампион на 50 м бътерфлай, взе две сребърни отличия - на 50 м св. стил и 100 м бътерфлай, и прибави бронзово на 100 м св. стил.

Любка Мицина спечели сребърен медал на 100 м бътерфлай и два бронзови на 50 м бруст и 50 м бътерфлай.

Петър МицинХристо ДжонгаловЛюбка Мицина

Много добре се представиха в своите възрасти Момчил Стамболов, Емил Юруков, Антон Симеонов, Мариана Димитрова, Кристина Дончева, Мартин Гърбев, Александрина Радкова, Елена Рабчина и Никол Алексиева.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРБеласица (Пч)
2:0Марек (Дупница)
КРФК Кюстендил3:0Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
1:5Вихрен (Санд)
КРСпортист (Своге)2:1Чавдар (Етрополе)
КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист
КРБалкан (Бот)3:2Банско
КРПирин (Разлог)3:0Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)0:0Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил12+1325
3Септември (Симитли)11+1023
4Вихрен (Сандански)11+10 23
5Спортист (Своге)11+522
6Оборище (Панагюрище)12+1121
7Сливнишки герой (Сливница)11+518
8
Беласица (Петрич)11+118
9
Банско11-111
10
Надежда (Доброславци)11-411
11Чавдар (Етрополе)12-210
  12Пирин (Разлог)11-510
13Ботев (Ихтиман)11-109
14Балкан (Ботевград)10-79
 15  Марек (Дупница)11-159
16Рилски спортист (Самоков)11-137
17Перун (Кресна)12-217
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

2 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
14:00Банско-:-Надежда (Добр)
14:00Рилски спортист-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември (Сим)
14:00Марек (Дупница)
-:-Балкан (Бот)
14:00Миньор (Пк)-:-ФК Кюстендил
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Спортист (Своге)
Перун (Кресна)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Тракия (Пз)-:-Светкавица (Син)
14:00Брацигово-:-Балкан (Варвара)
14:00    Вихър (Ветрен)-:-Левски (Пат)
14:00Величково-:-Марица (Белово)
14:00 Тракиец (Глав)-:-Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)        
14:00Родопи (Коз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Лозен

Кой е тук?

В момента има 84 посетителя в сайта

Приятели

. .
.