СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наказаха петима играчи в ЮЗ Трета лига, кръгът мина без изгонени ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 28 Март 2019 22:28
Съботните битки в ЮЗ Трета лига приключиха без изгонени състезатели

При почти образцова дисциплина на състезатели и служебни лица премина поредния XXIII кръг на Югозападната Трета лига. От своя страна арбитрите не вдигнаха нито един червен картон.

Петима състезатели бяха санкционирани заради натрупан брой жълти картони. За срок от 2 срещи ще отсъства Александър Смилков от Беласица (Петрич), който достигна котата от 9 официални предупреждения.

Николай Хаджиниколов от Пирин (Разлог), Никола Иванов от Балкан (Ботевград), Васил Геров и Мартин Сечков от Хебър (Пазарджик) пък ще пропуснат по 1 мач на своите отбори. Причината е получен пети жълт картон за сезона. 

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Вихрен (Санд)
КРСливнишки герой4:0Рилски спортист
КРБеласица (Пч)
1:0Перун (Кресна)
КР Септември (Сим)1:0Чавдар (Етрополе)
КРБалкан (Бот)1:1Пирин (Разлог)
КРФК Кюстендил2:0Банско
КРМиньор (Пк)7:1Марек (Дупница)
КРНадежда (Добр)2:4Спортист (Своге)
 Ботев (Ихтиман)-почива

Обл. п-во за деца - I кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРВихър (Ветрен)3:2Чепинец (Вел)

4-та лига Пз - V кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)2:0Величково
КРЛевски (Пат)2:1Марица (Белово)
КРЛозен3:0Светкавица (Син)
КРВихър (Ветрен)2:2Тракия (Пз)

22 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КР Локомотив (Септ)0:5Чико-Бунара (Бяга)    
17:00Брацигово-:-Родопи (Коз)
17:00Сарая-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
8+2122
2Вихрен (Сандански)8+719
3ФК Кюстендил8+716
4Септември (Симитли)7+5 15
5Оборище (Панагюрище)8+714
6Сливнишки герой (Сливница)8+614
7Спортист (Своге)8 013
8
Беласица (Петрич)7-111
9
Ботев (Ихтиман)7-39
10
Пирин (Разлог)8-67
11Рилски спортист (Самоков)7-76
  12Банско7-15
13Балкан (Ботевград)7-75
14Чавдар (Етрополе)8-35
 15  Марек (Дупница)7-125
16Надежда (Доброславци)7-15
17Перун (Кресна)
8-144
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - IX кръг

28 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Банско-:-Оборище (Пан)
17:00Вихрен (Санд)
-:-Септември (Сим)
17:00Пирин (Разлог)
-:-Надежда (Добр)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Беласица (Пч)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-Сливнишки герой
17:00Марек (Дупница)
-:-ФК Кюстендил
17:00Рилски спортист-:-Миньор (Пк)
17:00Перун (Кресна)-:-Балкан (Бот)
 Спортист (Своге)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)4+2012
2Левски (Паталеница)4+19
3Спартак (Калугерово)4-49
 4 Брацигово4+208
5Марица (Белово)4+48
6Чепинец (Велинград)4+48
7Родопи (Козарско)4+47
 8 Балкан (Варвара)4+107
9Локомотив (Септември)4+47
10
Величково4+16
11Лозен4-203
 12 Тракиец (Главиница)4-23
13Сарая4+23
14Тракия (Пазарджик)4-71
 15  Вихър (Ветрен)4-110
 16 Светкавица (Синитево)4-260
 

Временно класиране

4-та лига Пз - VI кръг

28 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00  Марица (Белово)-:-Лозен
17:00Родопи (Коз)-:-Балкан (Варвара)
17:00Тракия (Пз)-:-Тракиец (Глав)
17:00Величково-:-Брацигово

29 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Светкавица (Син)  
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Пат)
17:00Локомотив (Септ)-:-Вихър (Ветрен) 

Кой е тук?

В момента има 61 посетителя в сайта

Приятели

. .
.