СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинградските скиори закриха сезона на писта „Старина“ ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 25 Март 2019 20:28
Неостаряващият Динко Чечев отново стана №1 в слалома при ветераните над 60 години

С 41-то издание на общинското ски първенство за всички възрасти (от деца до ветерани) бе закрит зимния сезон. Домакин на последните стартове за велинградските скиори бе емблематичната писта „Старина“ край Юндола. По традиция надпреварите бяха в двете най-популярни дисциплини – бегови и алпийски.

Близо 50 участници се включиха в последния за сезона старт на писта „Старина“. Общинското състезание се проведе при перфектна организация и слънчево време.

Скиорите стартирапха в четири категории - деца, ветерани до 40, до 60 и над 60 години.

Медалите връчиха заместник–кметовете на община Велинград Атанас Палигоров и Исмаил Моллов, както и началникът на отдел „Икономическа политика“ Цвета Спасова, старши треньорът на СК Атлас Тодор Гълев и главния съдия на мероприятието Мильо Манушов.

Специални награди получиха най-малкия и най-възрастния участник в състезанието. През тази година в двете категории бяха отличени Цветелина Нанова  (8 г.) и Ангел Нанов (73 г.).

Класиране ски-бягане

Деца
1. Лидия Нанова
2. Екатерина Андреева
3. Надя Костова

Ветерани до 40 г.
1. Любомир Папарков
2. Калин Анастасов
3. Димитър Петров

Ветерани до 60 г.
1. Илия Папарков
2. Любомир Миронов
3. Димитър Петканин

Ветерани над 60 г.
1. Николай Гълев
2. Никола Семерджиев

Ски – алпийски дисциплини (слалом)

Деца
1. Лидия Нанова
2. Христо Джонгалов
3. Радина Борисова

Ветерани до 40 г.
1. Благой Джонгалов – 35,8
2. Петър Коев – 38,7
3. Стоил Тетимов – 41,0

Ветерани до 60 г.
1. Атанас Палигоров – 35,1
2. Йордан Нанов – 38,3
3. Георги Якимов – 42,3

Ветерани над 60 г.
1. Динко Чечев – 38,3
2. Симеон Даскалов – 43,3
3. Борис Саздов – 44,3

Комплексно класиране алпийски дисциплини
1. Атанас Палигоров
2. Благой Джонгалов
3. Йордан Нанов

Velsport24.com

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.