СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинградските скиори закриха сезона на писта „Старина“ ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 25 Март 2019 21:28
Неостаряващият Динко Чечев отново стана №1 в слалома при ветераните над 60 години

С 41-то издание на общинското ски първенство за всички възрасти (от деца до ветерани) бе закрит зимния сезон. Домакин на последните стартове за велинградските скиори бе емблематичната писта „Старина“ край Юндола. По традиция надпреварите бяха в двете най-популярни дисциплини – бегови и алпийски.

Близо 50 участници се включиха в последния за сезона старт на писта „Старина“. Общинското състезание се проведе при перфектна организация и слънчево време.

Скиорите стартирапха в четири категории - деца, ветерани до 40, до 60 и над 60 години.

Медалите връчиха заместник–кметовете на община Велинград Атанас Палигоров и Исмаил Моллов, както и началникът на отдел „Икономическа политика“ Цвета Спасова, старши треньорът на СК Атлас Тодор Гълев и главния съдия на мероприятието Мильо Манушов.

Специални награди получиха най-малкия и най-възрастния участник в състезанието. През тази година в двете категории бяха отличени Цветелина Нанова  (8 г.) и Ангел Нанов (73 г.).

Класиране ски-бягане

Деца
1. Лидия Нанова
2. Екатерина Андреева
3. Надя Костова

Ветерани до 40 г.
1. Любомир Папарков
2. Калин Анастасов
3. Димитър Петров

Ветерани до 60 г.
1. Илия Папарков
2. Любомир Миронов
3. Димитър Петканин

Ветерани над 60 г.
1. Николай Гълев
2. Никола Семерджиев

Ски – алпийски дисциплини (слалом)

Деца
1. Лидия Нанова
2. Христо Джонгалов
3. Радина Борисова

Ветерани до 40 г.
1. Благой Джонгалов – 35,8
2. Петър Коев – 38,7
3. Стоил Тетимов – 41,0

Ветерани до 60 г.
1. Атанас Палигоров – 35,1
2. Йордан Нанов – 38,3
3. Георги Якимов – 42,3

Ветерани над 60 г.
1. Динко Чечев – 38,3
2. Симеон Даскалов – 43,3
3. Борис Саздов – 44,3

Комплексно класиране алпийски дисциплини
1. Атанас Палигоров
2. Благой Джонгалов
3. Йордан Нанов

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VI кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)1:0Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)2:0Перун (Кресна)
КРФК Кюстендил1:0Ботев (Ихтиман)
КРГранит (Владая)1:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)1:0Пирин (Разлог)
КРПирин (ГД)0:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист2:1Велбъжд (Кн)
КРБанско0:1Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - IV кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Брацигово6:0Сарая
КРВеличково2:1Родопи (Коз)
КРМарица (Белово)3:1Тракиец (Глав)   

13 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен0:4Чепинец (Вел)
КР  Левски (Ракитово)0:4Чико-Бунара (Бяга) 
КР Локомотив (Септ)0:6Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)0:2Левски (Пат)
КРВихър (Ветрен)5:2Оборище II (Пан)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Ботев (Ихтиман)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Вихрен (Санд)-:-Банско
17:00Сливнишки герой-:-Левски (Чепинци)
17:00Надежда (Добр)-:-Пирин (ГД)
17:00Беласица (Пч)-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)-:-Гранит (Владая)
17:00Перун (Кресна)-:-Рилски спортист
17:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)-:-Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Спартак (Кал)
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Родопи (Коз)-:-Марица (Белово)
17:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Ракитово)
17:00Оборище II (Пан)-:-Лозен
17:00Левски (Пат)-:-Локомотив (Септ)
17:00Сарая-:-Тракия (Пз)
 Величково
-почива

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.