СКОНТО ООД

altech.bg%20
28 отбора се включват в турнира „Ние сме бъдещето – Велинград Къп 2019” ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 22 Март 2019 21:42
Велинград ще посрещне 28 детски отбора при родените от 2008 до 2011 г.

15 футболни клуба и 28 отбора ще участват в турнира „Ние сме бъдещето – Велинград Къп 2019”, организиран от Олимпия Футбол Клуб, съвместно с БФС, БАМФ, и по програма Grassroots.

В периода 1-5 април 2019 г. Спа столицата на Балканите – Велинград ще бъде най-горещата точка за футболни емоции. Турнирът среща подкрепа и от община Велинград, като желанието на организаторите е той да се превърне в традиционен.

Участие в отделните възрастови групи ще вземат столичните грандове ПФК Левски и ПФК Славия, както и ПФК Ботев Враца, Олимпия Футбол Клуб, ФК Вихрен Сандански, ПФК Банско, ФК Бароко, ФК Кюстендил, ПФК Видин, ФК Болярчета, отбора на домакините от Велинград – ФК Чепинец, ФК Спартак София, ФК Левски - гр. Левски.

Тазгодишното издание ще се играе във формат футбол 9, за деца, родени 2008 г., формат футбол 7 за деца, родени 2009 и 2010 г. Най-малките участници от набор 2011 ще играят във формат Футбол 5.

Освен за призовите места, децата ще се борят и за място в „Идеалния отбор” във всяка възрастова група.
 
Организаторите са подготвили много изненади и награди за всички участници и гости, а според спортния директор на Олимпия Футбол Клуб – Милен Гаджев - най-големият победител от подобни събития е българският футбол.

Според Гаджев огромната масовост, която има в момента, ще даде резултати и много скоро нивото на футбола в България ще се повиши изключително много. Всичко е въпрос на време и на качествена работа.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРФК Кюстендил1:3Оборище (Пан)
КРРилски спортист1:4Надежда (Добр)
КРСливнишки герой2:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)3:2Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
2:3Спортист (Своге)
КРМиньор (Пк)0:3Септември (Сим)
КРБанско2:0Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива

4-та лига Пз - XIII кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)3:0Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)3:3Тракиец (Глав)
КРСарая1:2Брацигово
КРЛозен3:3Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР
Чепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР  Балкан (Варвара)1:1Чико-Бунара (Бяга)  
СЛСветкавица (Син)0:3Локомотив (Септ)
КРСпартак (Кал)0:3Величково
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
14+2433
2Септември (Симитли)14+1532
3Вихрен (Сандански)15+1332
4Спортист (Своге)14+7 28
5Оборище (Панагюрище)15+1528
6ФК Кюстендил14+725
7Беласица (Петрич)14+322
8
Сливнишки герой (Сливница)14+421
9
Банско14+620
10
Надежда (Доброславци)14-217
11Чавдар (Етрополе)14+116
  12Балкан (Ботевград)14-715
13Ботев (Ихтиман)14-1412
14Пирин (Разлог)14-1110
 15  Марек (Дупница)14-209
16Рилски спортист (Самоков)14-178
17Перун (Кресна)14-247
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Беласица (Пч)-:-Миньор (Пк)
14:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Септември (Сим)-:-ФК Кюстендил
14:00Пирин (Разлог)-:-Марек (Дупница)
14:00Перун (Кресна)-:-Банско
14:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
14:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Вихрен (Санд)
Оборище (Пан)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)11+4631
2Брацигово11+4227
3Чепинец (Велинград)11+2724
 4 Левски (Паталеница)11+1021
5Марица (Белово)11+721
6Локомотив (Септември)11+1019
7Спартак (Калугерово)11-119
 8 Балкан (Варвара)11+1017
9Величково11+214
10
Родопи (Козарско)11 014
11Тракиец (Главиница)11-213
 12 Сарая11-129
13Тракия (Пазарджик)11-109
14Лозен11-357
 15  Вихър (Ветрен)11-412
 16 Светкавица (Синитево)11-531
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XIV кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00 Вихър (Ветрен)-:-Светкавица (Син)
14:00Балкан (Варвара)-:-Сарая
14:00Тракиец (Глав)-:-Лозен

24 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Величково-:-Чепинец (Вел)        
14:00Брацигово-:-Левски (Пат)
14:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
14:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)

Кой е тук?

В момента има 19 посетителя в сайта

Приятели

. .
.