СКОНТО ООД

altech.bg%20
28 отбора се включват в турнира „Ние сме бъдещето – Велинград Къп 2019” ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 22 Март 2019 22:42
Велинград ще посрещне 28 детски отбора при родените от 2008 до 2011 г.

15 футболни клуба и 28 отбора ще участват в турнира „Ние сме бъдещето – Велинград Къп 2019”, организиран от Олимпия Футбол Клуб, съвместно с БФС, БАМФ, и по програма Grassroots.

В периода 1-5 април 2019 г. Спа столицата на Балканите – Велинград ще бъде най-горещата точка за футболни емоции. Турнирът среща подкрепа и от община Велинград, като желанието на организаторите е той да се превърне в традиционен.

Участие в отделните възрастови групи ще вземат столичните грандове ПФК Левски и ПФК Славия, както и ПФК Ботев Враца, Олимпия Футбол Клуб, ФК Вихрен Сандански, ПФК Банско, ФК Бароко, ФК Кюстендил, ПФК Видин, ФК Болярчета, отбора на домакините от Велинград – ФК Чепинец, ФК Спартак София, ФК Левски - гр. Левски.

Тазгодишното издание ще се играе във формат футбол 9, за деца, родени 2008 г., формат футбол 7 за деца, родени 2009 и 2010 г. Най-малките участници от набор 2011 ще играят във формат Футбол 5.

Освен за призовите места, децата ще се борят и за място в „Идеалния отбор” във всяка възрастова група.
 
Организаторите са подготвили много изненади и награди за всички участници и гости, а според спортния директор на Олимпия Футбол Клуб – Милен Гаджев - най-големият победител от подобни събития е българският футбол.

Според Гаджев огромната масовост, която има в момента, ще даде резултати и много скоро нивото на футбола в България ще се повиши изключително много. Всичко е въпрос на време и на качествена работа.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

18:00       Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Чавдар (Етрополе)
3+24
9
Банско2+33
10
Септември (Симитли)
1+23
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Марек (Дупница)
3-61
17Балкан (Ботевград)
2-50
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 69 посетителя в сайта

Приятели

. .
.