СКОНТО ООД

altech.bg%20
52 деца премериха сили за купа „Юндола“ на писта „Старина“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 22 Март 2019 00:04
СК Канари не за първи път се довери на отличните условия на писта "Старина" (Фото: Гергана Моллова) 

Отлично подготвената писта „Старина“ край Юндола бе домакин на 17 март на стартове за деца в ски алпийските дисциплини.

В него участваха общо 52 състезатели от зона №5 на БФСки, съобщиха за velsport24.com организаторите.

Най-малките състезатели по пистата бяха едва на 6-годишна възраст (Фото: Гергана Моллова)

Сред тях имаше възпитаници на клубовете Фаворит (Пещера), Ястребец (Пазарджик), Атлас (Велинград) и организаторите от Канари (Пловдив)

Състезанието бе поверено на съдии от пловдивската колегия. Главен организатор бе Михаил Пелтеков от СК Канари (Пловдив). За техническото ръководство отговаряше Наско Манолов от ТД Еделвайс.

Спонсори на проявата бяха Изворна вода „Бачково“ и "Евелин", които подсигуриха купи за първите 3 места и отличия за всички участници. Награди на децата раздадоха също и представителите на световноизвестните марки Salomon и Head.

Първият треньор по ски Гаро Бардизбанян връчи наградите на участниците (Фото: Гергана Моллова)

Наградите връчи официалният гост Гаро Бардизбанян - първият ски-учител в Пловдив и региона.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 60 посетителя в сайта

Приятели

. .
.