СКОНТО ООД

altech.bg%20
52 деца премериха сили за купа „Юндола“ на писта „Старина“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 22 Март 2019 00:04
СК Канари не за първи път се довери на отличните условия на писта "Старина" (Фото: Гергана Моллова) 

Отлично подготвената писта „Старина“ край Юндола бе домакин на 17 март на стартове за деца в ски алпийските дисциплини.

В него участваха общо 52 състезатели от зона №5 на БФСки, съобщиха за velsport24.com организаторите.

Най-малките състезатели по пистата бяха едва на 6-годишна възраст (Фото: Гергана Моллова)

Сред тях имаше възпитаници на клубовете Фаворит (Пещера), Ястребец (Пазарджик), Атлас (Велинград) и организаторите от Канари (Пловдив)

Състезанието бе поверено на съдии от пловдивската колегия. Главен организатор бе Михаил Пелтеков от СК Канари (Пловдив). За техническото ръководство отговаряше Наско Манолов от ТД Еделвайс.

Спонсори на проявата бяха Изворна вода „Бачково“ и "Евелин", които подсигуриха купи за първите 3 места и отличия за всички участници. Награди на децата раздадоха също и представителите на световноизвестните марки Salomon и Head.

Първият треньор по ски Гаро Бардизбанян връчи наградите на участниците (Фото: Гергана Моллова)

Наградите връчи официалният гост Гаро Бардизбанян - първият ски-учител в Пловдив и региона.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 67 посетителя в сайта

Приятели

. .
.